zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 7:44
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

28.6. 2026 7:44:24BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 123 124 125 289

CETV:  Tipování

Pujde nekam nebo prijde zase s nejakou novou ptakovinou a lidi se zase na to budou divat ze zvedavosti a tak dale porad dokola ...

CETV:  Tipování

MartD: Co koukám na ty procenta, tak nato co to je za levnej šmejd, myslim že dobré...jako ty procenta pujdou ještě dost dolů, pač přeci jen čast lidí se nato koukla ze zvědavosti...co sem kdysi slyšel, tak jeden díl takovehle telenovely vyjde na 20 tisic...což se jim bude bohatě rentovat...

CETV:  sledovanost se asi jen tak nezmění..?

Me s tema reklamama akorat tak umi nasrat - viz treba Prima - strasne - program zacina treba o 5 minut pozdeji nez je v programu uvedeno - to je hnus velebnosti.

CETV:  Tipování

Za 334. :-)

CETV:  Tipování

Nedávno prodej za 334. Můžem tipovat, kam až spadne:-). Já si myslím, že pod 330 nepůjde, jelikož bych na tom tím prodejem za 334 vydělal (kdybych zpět dokoupil) :-)

CETV:  Ještě k daním

No ale nakonec jsem nákup nehlásil. Stejně tak hranice 150 bylo pouze přáním plynoucím z nákupu, který nebyl. A ne, že jsem koupil a pak plíny byly skoro za 150. Nebyl ani nákup ani ceny tak nízko...

CETV:  Ještě k daním

Kdy? Unipetrol kolem 150 už hodně dlouho nebyl. Někdy na jaře minulého roku překročil natrvalo metu 150. Předtím jsem ho ale za 115 mydlil skoro 1,5 roku. Zatímco PX rostl, Plíny se po dosažení 150-ti korun několikrát vrátily zpět na oněch 115 i níž.

CETV:  Fund. info

:-))

CETV:  Fund. info

no nějak se tomu zase dolu nechce,už to vypadalo že jo ale ten,,GS,rozuměj genz.+such.to nějak nechtěj spustit a ani helmut na daxu to nezjebnul a ještě přidal,jen ta praha troch proti proudu ale už koriguje.uvidíme ten konec jak to dopadne.cetv zatím necelé 1%+

CETV:  Fund. info

J:K:sem se dlouho na diskusi nezasmál jak teď nad tvojim příspěvkem pro new ing.fakt dobrý hlavně ten GS

CETV:  Fund. info

Nedávno psali, že dno bude na úrovních 280. K tomu korekce indexů jednou příjde a doufám, že brzy. CETV určitě proti proudu nepůjde a bude padat rychleji než index.

CETV:  Fund. info

No normálně to je množství o ničem ale v mém případě v minulosti jsem do krve šlehal některé tituly třeba jen jedním kusem :-). Už dva roky řežu Telekačenu za ceny 425 a 428 a od té doby výrazněji nad 400 ani nešla. Dva kusy s ní cvičí velmi úspěšně :-)

CETV:  Fund. info

Nad 400 se obchodovala v době, kdy jsem měl cílovku 560. Jelikož jsem ji srazil až nad 400, hlavně abych neměl další realizovanou ztrátu, tak teď už nad 400 nepůjde.

CETV:  Fund. info

Přes 300 ks. Ale prozatím se můj prodej za 334 moc neprojevil. Sazby v Číně mě možná porazí :-)

CETV:  FIFO ano či ne

Jestli ještě mohu k tomuto tématu, chtěl bych říci, že trochu pravdy mají obě strany a podle zásady opatrnosti / ev.nejmenšího odporu /má zejména pravdu klokan s FIFO. Jsem účetní a daňový poradce, v oboru pracuji již dlouhá léta a tedy vím, že téměř všechny FÚ, které se kontrolou obchodování s CP někdy zabývají / a je jich málo / vyžadují i u nepodnikajících fyzických osob FIFO ač proto mají pouze velmi spornou oporu v zákonech. Muselo by v případě sporu dojít k soudu a ten je vždy nejistý a drahý i když si většina mých kolegů myslí, že by měl vyhrát občan ale spravedlnost je slepá. Tak asi tak.

CETV:  Fund. info

Souhlas, že auto není to správné přirovnání, jen mě v té rychlosti prostě napadlo. Asi pod vlivem Mveselého a aut.

CETV:  Fund. info

Máš recht nechme toho taky přejí úspěšný den ffšem.

CETV:  Fund. info

tak nějak, ale někdo sedí. Já sedím na uhláku od září, v březnu budou vysezeno ( a to v 2011 nebudu přiznávat) musím si to ale dokladovat. V březnu budou Vánoce teda doufám.

CETV:  Fund. info

na uhláku někdo dal nějaké dotazy a odp. nestačíl jsem to celé přelouskat. Musím taky pracovat

CETV:  Fund. info

jolly, jen některé akcie. Některé (např. KB)můžeš koupit na RM a týž den prodat v kobosu, vyučtujou to ale za T+3 takže za tři dny v kobosu. A opáčně co jsi před 4 dny nakoupil v kobosu můžeš ihned prodat na RM (on line)a máš penízky

1 123 124 125 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

28.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz