CETV: Tipování
Nedávno prodej za 334. Můžem tipovat, kam až spadne:-). Já si myslím, že pod 330 nepůjde, jelikož bych na tom tím prodejem za 334 vydělal (kdybych zpět dokoupil) :-)
| 27.6. 2026 23:13:48 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 13:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedávno prodej za 334. Můžem tipovat, kam až spadne:-). Já si myslím, že pod 330 nepůjde, jelikož bych na tom tím prodejem za 334 vydělal (kdybych zpět dokoupil) :-)
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 13:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No ale nakonec jsem nákup nehlásil. Stejně tak hranice 150 bylo pouze přáním plynoucím z nákupu, který nebyl. A ne, že jsem koupil a pak plíny byly skoro za 150. Nebyl ani nákup ani ceny tak nízko...
reagovatzobrazit vlákno9.2. 2011 10:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdy? Unipetrol kolem 150 už hodně dlouho nebyl. Někdy na jaře minulého roku překročil natrvalo metu 150. Předtím jsem ho ale za 115 mydlil skoro 1,5 roku. Zatímco PX rostl, Plíny se po dosažení 150-ti korun několikrát vrátily zpět na oněch 115 i níž.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 19:21|Camel|(85.71.8.xxx)
:-))
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 16:56|mvesely|(83.208.122.xxx)
no nějak se tomu zase dolu nechce,už to vypadalo že jo ale ten,,GS,rozuměj genz.+such.to nějak nechtěj spustit a ani helmut na daxu to nezjebnul a ještě přidal,jen ta praha troch proti proudu ale už koriguje.uvidíme ten konec jak to dopadne.cetv zatím necelé 1%+
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 16:32|mvesely|(83.208.122.xxx)
J:K:sem se dlouho na diskusi nezasmál jak teď nad tvojim příspěvkem pro new ing.fakt dobrý hlavně ten GS
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 14:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedávno psali, že dno bude na úrovních 280. K tomu korekce indexů jednou příjde a doufám, že brzy. CETV určitě proti proudu nepůjde a bude padat rychleji než index.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 13:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No normálně to je množství o ničem ale v mém případě v minulosti jsem do krve šlehal některé tituly třeba jen jedním kusem :-). Už dva roky řežu Telekačenu za ceny 425 a 428 a od té doby výrazněji nad 400 ani nešla. Dva kusy s ní cvičí velmi úspěšně :-)
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 13:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nad 400 se obchodovala v době, kdy jsem měl cílovku 560. Jelikož jsem ji srazil až nad 400, hlavně abych neměl další realizovanou ztrátu, tak teď už nad 400 nepůjde.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 13:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přes 300 ks. Ale prozatím se můj prodej za 334 moc neprojevil. Sazby v Číně mě možná porazí :-)
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:49|vavan|(77.240.97.xxx)
Jestli ještě mohu k tomuto tématu, chtěl bych říci, že trochu pravdy mají obě strany a podle zásady opatrnosti / ev.nejmenšího odporu /má zejména pravdu klokan s FIFO. Jsem účetní a daňový poradce, v oboru pracuji již dlouhá léta a tedy vím, že téměř všechny FÚ, které se kontrolou obchodování s CP někdy zabývají / a je jich málo / vyžadují i u nepodnikajících fyzických osob FIFO ač proto mají pouze velmi spornou oporu v zákonech. Muselo by v případě sporu dojít k soudu a ten je vždy nejistý a drahý i když si většina mých kolegů myslí, že by měl vyhrát občan ale spravedlnost je slepá. Tak asi tak.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:41|Novicius|(90.181.111.xxx)
Souhlas, že auto není to správné přirovnání, jen mě v té rychlosti prostě napadlo. Asi pod vlivem Mveselého a aut.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:26|Novicius|(90.181.111.xxx)
Máš recht nechme toho taky přejí úspěšný den ffšem.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:24|Novicius|(90.181.111.xxx)
tak nějak, ale někdo sedí. Já sedím na uhláku od září, v březnu budou vysezeno ( a to v 2011 nebudu přiznávat) musím si to ale dokladovat. V březnu budou Vánoce teda doufám.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:19|Novicius|(90.181.111.xxx)
na uhláku někdo dal nějaké dotazy a odp. nestačíl jsem to celé přelouskat. Musím taky pracovat
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:18|Novicius|(90.181.111.xxx)
jolly, jen některé akcie. Některé (např. KB)můžeš koupit na RM a týž den prodat v kobosu, vyučtujou to ale za T+3 takže za tři dny v kobosu. A opáčně co jsi před 4 dny nakoupil v kobosu můžeš ihned prodat na RM (on line)a máš penízky
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže i když si koupí dva stejné auta lišící se jen značkou, tak si může vybrat které auto kdy prodá...Nemusí nejdřív prodat to, co koupil dříve. No, necháme toho, každý ať si účtuje jak chce.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To by pak skoro nikdo akcie na long nad 6 měsíců nedržel, kdo na trhu aktivně obchoduje.A nemohl by si dovolit nic vysedět. Prostě by každou ztrátu musel do 6-ti měsíců zrealizovat, aby z toho aspoň něco měl.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:08|Novicius|(90.181.111.xxx)
Pleteš pojmy, je úplně jedno na jakém trhu jsi je nabyl to nemá z DP nic společného ( max. můžeš dokladovat kde a za kolik jsi je nabyl)jsi prostě vlastník těchto akcíí. A kdy je prodáš a kde je zase na Tobě.
Vem si příklad auta je úplně jedno jestlo jsi ho nakoupil v AAA ne o jiném bazaru nebo od někoho nebo nové z autosalonu. Jsi prostě vlastník. A kde ho prodáš jestli v tom samém AAA nebo jiném bazaru je zase nepodstané
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:01|mvesely|(83.208.122.xxx)
čezík:to nebylo konkrétně na tebe ale jeden tady stále predikuje již dlouho že dax,nemá nad 7000 co dělat.nikdo přesně netrefí jak budou trhy za hodinu či za denn nebo za rok vypadat,ale když tady někdo mele dlouho tu samou písničku pořád dokola tak je přinejmenším trapnej a nebo je v tom záměr.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Česká delegace na červencovém summitu NATO v Ankaře potvrdí, že bude postupně do roku 2035...
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.