Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 15:51
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

27.6. 2026 15:51:04BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 126 127 128 289

CETV:  Fund. info

Jenže i když si koupí dva stejné auta lišící se jen značkou, tak si může vybrat které auto kdy prodá...Nemusí nejdřív prodat to, co koupil dříve. No, necháme toho, každý ať si účtuje jak chce.

CETV:  Fund. info

To by pak skoro nikdo akcie na long nad 6 měsíců nedržel, kdo na trhu aktivně obchoduje.A nemohl by si dovolit nic vysedět. Prostě by každou ztrátu musel do 6-ti měsíců zrealizovat, aby z toho aspoň něco měl.

CETV:  Fund. info

Pleteš pojmy, je úplně jedno na jakém trhu jsi je nabyl to nemá z DP nic společného ( max. můžeš dokladovat kde a za kolik jsi je nabyl)jsi prostě vlastník těchto akcíí. A kdy je prodáš a kde je zase na Tobě.
Vem si příklad auta je úplně jedno jestlo jsi ho nakoupil v AAA ne o jiném bazaru nebo od někoho nebo nové z autosalonu. Jsi prostě vlastník. A kde ho prodáš jestli v tom samém AAA nebo jiném bazaru je zase nepodstané

CETV:  DAX

čezík:to nebylo konkrétně na tebe ale jeden tady stále predikuje již dlouho že dax,nemá nad 7000 co dělat.nikdo přesně netrefí jak budou trhy za hodinu či za denn nebo za rok vypadat,ale když tady někdo mele dlouho tu samou písničku pořád dokola tak je přinejmenším trapnej a nebo je v tom záměr.

CETV:  Fund. info

Přesně jsi to popsl. dle daňových zákonu tohoto státu nemůžeš dělat to co jsi popsal. vždy se ti změní datum pořízení.

CETV:  Fund. info

Stejně mi to příjde divné. To by nikdo nemohl jednu akcií držet dlouho a současně s menším vzorkem vlnkařit, protože by se mu pořád měnilo datum pořízení toho dlouhodobého vzorku... A pak - párování obchodů - když prodávám a nakupuji přesně stejné množství, tak je mnohem těžší si vyřezat ty poplatky a ceny z nějakého jiného vzorku podle FIFO...

CETV:  Fund. info

Cezik: zrejme budu muset mit ale povoleny SRN trh...ktery nemam...pac jsem to dal do: Najdi CP a nenaslo nic...ale stejne dik.

Novicius: papiry na auta zatim nepotrebuju... :)

CETV:  DAX

čezík.to je jasné že dax nepoleze pořád na sever ale ty predikce tu jsou již delší dobu,o tom je ta řeč,ted už i já budu tvrdit že to musí konečně dolů ,že.

CETV:  Fund. info

Jako bych se viděl(slyšel) sám sebe. Taky jsem 3 roky v realizované ztrátě.
DP jsem již podal, a to byl pohled jak pro ""bohy"".
když jse ji (p. na FÚ) podával a chtěl aby zkontrolovala formálně zdáli je vše v poho. Obrat zkoro 100mega, ztráta 400 l,a má drzost ať ni vrátěj sraž.daň za ženu (je doma)
takže myslím si že se na mně mrknou.

CETV:  Fund. info

es-age:asi tak nějak,jinak ten dax nám nějak v poslední době pořád jebne,jak tu jeden pořád píše až,,zjebnul,, na 7300

CETV:  DAX

Hoj Michaelzáku,
AAA taky nabízej certifikát na auta, to máš na myslí?
Asi ne.

CETV:  Fund. info

Cezik: a ten certifikat koupis pres FIO? nebo kde?

CETV:  Fund. info

U mě to je stejně jedno neboť jsem už tři roky po sobě v realizované ztrátě. Či už s Fifo či bez něj :-)

CETV:  Fund. info

klokan:neberu fakt osobně,no už se k tomu nebudeme vracet to byla jen taková sonda ,ale ty reakce mě vcelku překvapily:)já myslím že účetní si/tedy mě/ poradí,protože nemám čas studovat různé předpisy a zákony na to jsou jiní,placení, i zpětně na toto téma je plno různých názorů i co se FIFO týká.každý si prostě lehne jak si ustele

CETV:  DAX

Mam dotaz kde kupujete prosim ty certifikaty? da se to koupit take pres FIO?
jestli jo, pod cim to najdu...? dekuji za odpoved.

P.S.: do put DAX 7300 bych sel totiz taky!!! :) fakt tam nema co delat...

CETV:  Fund. info

dodatek:nikde jsem nepsal že nechci něco přiznat,jen jak to asi s těmí akciemi chodí když už se tu probírali ty daně

CETV:  Fund. info

mimo jiné taky podnikám jako fyzická osoba a když už tu účetní mám tak..............nebudu se dál rozepisovat at si nedělám tu reklamu.

CETV:  Fund. info

Co probohá má Tvá účetní společného s tím jak Ty jako fyzická osoba invetuješ?

CETV:  Fund. info

přesně dávát zde svou reklamu tj. web je Tvá veká odvaha a pokud nemyslíš něco přiznat tak nejsi frajer ale dle mého ""jednoduchej"". Neurážej se mVeselý

CETV:  Fund. info

no to co bylo před 10 a více lety mě jaksi netíží,je to promlčeno a s tím co je ted si moje účetní nějak poradí asi vše reinvestuji at jsem v nule jako každý rok.jinak jsem jakýsi barvoslepý protože furt nevidím tu rudou záři cca 14dní?

1 126 127 128 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

27.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz