CETV: Fund. info
Jenže i když si koupí dva stejné auta lišící se jen značkou, tak si může vybrat které auto kdy prodá...Nemusí nejdřív prodat to, co koupil dříve. No, necháme toho, každý ať si účtuje jak chce.
| 27.6. 2026 15:51:04 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jenže i když si koupí dva stejné auta lišící se jen značkou, tak si může vybrat které auto kdy prodá...Nemusí nejdřív prodat to, co koupil dříve. No, necháme toho, každý ať si účtuje jak chce.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To by pak skoro nikdo akcie na long nad 6 měsíců nedržel, kdo na trhu aktivně obchoduje.A nemohl by si dovolit nic vysedět. Prostě by každou ztrátu musel do 6-ti měsíců zrealizovat, aby z toho aspoň něco měl.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:08|Novicius|(90.181.111.xxx)
Pleteš pojmy, je úplně jedno na jakém trhu jsi je nabyl to nemá z DP nic společného ( max. můžeš dokladovat kde a za kolik jsi je nabyl)jsi prostě vlastník těchto akcíí. A kdy je prodáš a kde je zase na Tobě.
Vem si příklad auta je úplně jedno jestlo jsi ho nakoupil v AAA ne o jiném bazaru nebo od někoho nebo nové z autosalonu. Jsi prostě vlastník. A kde ho prodáš jestli v tom samém AAA nebo jiném bazaru je zase nepodstané
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 12:01|mvesely|(83.208.122.xxx)
čezík:to nebylo konkrétně na tebe ale jeden tady stále predikuje již dlouho že dax,nemá nad 7000 co dělat.nikdo přesně netrefí jak budou trhy za hodinu či za denn nebo za rok vypadat,ale když tady někdo mele dlouho tu samou písničku pořád dokola tak je přinejmenším trapnej a nebo je v tom záměr.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:58|Novicius|(90.181.111.xxx)
Přesně jsi to popsl. dle daňových zákonu tohoto státu nemůžeš dělat to co jsi popsal. vždy se ti změní datum pořízení.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Stejně mi to příjde divné. To by nikdo nemohl jednu akcií držet dlouho a současně s menším vzorkem vlnkařit, protože by se mu pořád měnilo datum pořízení toho dlouhodobého vzorku... A pak - párování obchodů - když prodávám a nakupuji přesně stejné množství, tak je mnohem těžší si vyřezat ty poplatky a ceny z nějakého jiného vzorku podle FIFO...
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:31|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Cezik: zrejme budu muset mit ale povoleny SRN trh...ktery nemam...pac jsem to dal do: Najdi CP a nenaslo nic...ale stejne dik.
Novicius: papiry na auta zatim nepotrebuju... :)
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:29|mvesely|(83.208.122.xxx)
čezík.to je jasné že dax nepoleze pořád na sever ale ty predikce tu jsou již delší dobu,o tom je ta řeč,ted už i já budu tvrdit že to musí konečně dolů ,že.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:26|Novicius|(90.181.111.xxx)
Jako bych se viděl(slyšel) sám sebe. Taky jsem 3 roky v realizované ztrátě.
DP jsem již podal, a to byl pohled jak pro ""bohy"".
když jse ji (p. na FÚ) podával a chtěl aby zkontrolovala formálně zdáli je vše v poho. Obrat zkoro 100mega, ztráta 400 l,a má drzost ať ni vrátěj sraž.daň za ženu (je doma)
takže myslím si že se na mně mrknou.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:22|mvesely|(83.208.122.xxx)
es-age:asi tak nějak,jinak ten dax nám nějak v poslední době pořád jebne,jak tu jeden pořád píše až,,zjebnul,, na 7300
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:18|Novicius|(90.181.111.xxx)
Hoj Michaelzáku,
AAA taky nabízej certifikát na auta, to máš na myslí?
Asi ne.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Cezik: a ten certifikat koupis pres FIO? nebo kde?
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
U mě to je stejně jedno neboť jsem už tři roky po sobě v realizované ztrátě. Či už s Fifo či bez něj :-)
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 11:12|mvesely|(83.208.122.xxx)
klokan:neberu fakt osobně,no už se k tomu nebudeme vracet to byla jen taková sonda ,ale ty reakce mě vcelku překvapily:)já myslím že účetní si/tedy mě/ poradí,protože nemám čas studovat různé předpisy a zákony na to jsou jiní,placení, i zpětně na toto téma je plno různých názorů i co se FIFO týká.každý si prostě lehne jak si ustele
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Mam dotaz kde kupujete prosim ty certifikaty? da se to koupit take pres FIO?
jestli jo, pod cim to najdu...? dekuji za odpoved.
P.S.: do put DAX 7300 bych sel totiz taky!!! :) fakt tam nema co delat...
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:55|mvesely|(83.208.122.xxx)
dodatek:nikde jsem nepsal že nechci něco přiznat,jen jak to asi s těmí akciemi chodí když už se tu probírali ty daně
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:53|mvesely|(83.208.122.xxx)
mimo jiné taky podnikám jako fyzická osoba a když už tu účetní mám tak..............nebudu se dál rozepisovat at si nedělám tu reklamu.
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:45|Novicius|(90.181.111.xxx)
Co probohá má Tvá účetní společného s tím jak Ty jako fyzická osoba invetuješ?
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:43|Novicius|(90.181.111.xxx)
přesně dávát zde svou reklamu tj. web je Tvá veká odvaha a pokud nemyslíš něco přiznat tak nejsi frajer ale dle mého ""jednoduchej"". Neurážej se mVeselý
reagovatzobrazit vlákno8.2. 2011 10:42|mvesely|(83.208.122.xxx)
no to co bylo před 10 a více lety mě jaksi netíží,je to promlčeno a s tím co je ted si moje účetní nějak poradí asi vše reinvestuji at jsem v nule jako každý rok.jinak jsem jakýsi barvoslepý protože furt nevidím tu rudou záři cca 14dní?
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.