zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 14:32
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

27.6. 2026 14:32:16BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 128 129 130 289

CETV:  Fund. info

To je nesmysl. FIFO je závazné pouze pro podnikatelské účty. Informoval jsem se na to už před léty.

CETV:  Fund. info

Pokud to máš za svůj názor nebudu Ti ho vyvracet, ale nemáš pravdu.
Proč o tom píšu ne proto abych Tě kritikoval, ale proto že sám mám obdobný problém. také ho mám víceméně hafo za 415 na prostě nemůžu na něm vlnkovat.

CETV:  Fund. info

To že jsi pustil jen toto množství je možné, ale v tomto státě platí FIFO a nemůžeš pouštět ty poslední nýbrž ty první. To je prostě fakt.

CETV:  Fund. info

Jinak je na mě, jak si to kalkuluji. Kdybych dával daňové přiznání, tak je na mě, které akcie si vyberu. Za 400 nebo za 340, pokud by oboje splňovalo 6-ti měsíční test. Fyzické osoby si to mohou zvolit tak, aby to bylo pro ně nejvýhodnější.

CETV:  Fund. info

Nene. Pustil jsem přesně to množství, co jsem nabral za 340. Kdybych pustil množství nabrané za 400, tak do konce týdne je CETV za cca 450.

CETV:  Fund. info

Ahoj Es-Age,
to co jsi napsal je nemožné a tudíž nepravdivé. Víš jak se pohybuje kurz, víme to i my. Tak pokud jsi měl hafo za +-400 a pak dokoupil vzorek za 340 a teď pustil za 330 tak jsi upustil z toho (plného za 400). Víš to Ty nejsi ""jelimánek"", ale proč mystifikuješ ostatní je mě záhadou.

CETV:  Fund. info

Ne, protože za 400 mám první velkou várku. Do zisku už nepůjdu takže CETV nad 404 taky tím pádem ne.

CETV:  Fund. info

Vzorek nabraný za 340 prodán se ztrátou za 334. Teď už to půjde jen nahoru až na ceny pod 400.

CETV:  CME v únorech vždy roste

teda jsem se díval na graf a spíše to vypadá r.08,09,10 a začátek 11 na poklesy,na který graf ses díval

CETV:  cetka

Pěkně nám ta mrška v Ušákově roste :-)

CETV:  tak nevim

Na CETV jde vždy o spekulací. Divi nedává a nebude dávat.
Investovní je dle mého tam kde ji dáváj dlouhodobě, PM, Tele, ČEZ nebo KB.

CETV:  Fund. info

I opět se ukazuje, že dokud nerozsekám Nerváka a Telekačenu, tak žádná korekce nebude. Před rokem taky tak Nervák hrál na nervy, až za 275 dostal po pysku a skončil až skoro na 200 korunách. Asi budu muset opět zakročit, jinak se ničeho nedočkáme.

CETV:  Fund. info

Neprodal. Měl jsem ještě nějaké volné drobné.

CETV:  Fund. info

Tys nakonec prodal CETku, jo? Za kolik?

CETV:  Fund. info

Jinak hlásím ještě pro přehlednost dnešní rány bičem. Nákup za 237 Kitkat a Štístko za 100. Takžee čekejte min. 10 procent dolů na obou v příštích dnech.

CETV:  tak nevim

Tak to já Ti budu přát, ať jsi aspoň na nule. Za Tvou nákupku jsem chtěl ty pozice odprodávat. No, nevím.Po 6-ti měsících se z toho stane doživotní investice, jelikož daň. základ nesnížím.

CETV:  tak nevim

Tak to je síla. V takovém množství nejedu, takže tak špatně jako Ty na tom nejsem. Záleží ale, jak jsi na tom celkově...

CETV:  tak nevim

taky jsem zasekanej v cetce ale věřím že se to časem vylepší,nebude to za týden ani za mšsíc ale než realizovat ztrátu -nemalou-tak si počkám i rok či dva.kdosi tady psal že to dopadne jako Z1.jen pro info ta měla sledovanost pod 1% ale jen nova má cca 30%?/nevím jak je na tom celkově cetv v globále/neříkám že nemůže být hůř ale ti co dnes plašily a prodali cca za 213 i méně ted litují a ti co od plašek dobře nakoupiály jsou již ted vysmátí.ale jak se píše každý za svý

CETV:  Dnes jsem zažil významné poučení

Tos myslím neudělal dobře Jeníku....

CETV:  tak nevim

Hoj, pokud nekecáš tak tak máme společnou nákupku ( já 415)a to na 10 lotech. Jak mi je si asi dovedeš představit. Ale zařekl jsem si že to vysedím do 6 měs.testu a pak buď se to zmátoři zpátky k nákupce a výš, nebo těsně před tím zrealizuju ztrátu.
Ale adrealin to je.

1 128 129 130 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

27.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz