Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 5:36
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

27.6. 2026 5:35:56BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 129 130 131 289

CETV:  cetka

Pěkně nám ta mrška v Ušákově roste :-)

CETV:  tak nevim

Na CETV jde vždy o spekulací. Divi nedává a nebude dávat.
Investovní je dle mého tam kde ji dáváj dlouhodobě, PM, Tele, ČEZ nebo KB.

CETV:  Fund. info

I opět se ukazuje, že dokud nerozsekám Nerváka a Telekačenu, tak žádná korekce nebude. Před rokem taky tak Nervák hrál na nervy, až za 275 dostal po pysku a skončil až skoro na 200 korunách. Asi budu muset opět zakročit, jinak se ničeho nedočkáme.

CETV:  Fund. info

Neprodal. Měl jsem ještě nějaké volné drobné.

CETV:  Fund. info

Tys nakonec prodal CETku, jo? Za kolik?

CETV:  Fund. info

Jinak hlásím ještě pro přehlednost dnešní rány bičem. Nákup za 237 Kitkat a Štístko za 100. Takžee čekejte min. 10 procent dolů na obou v příštích dnech.

CETV:  tak nevim

Tak to já Ti budu přát, ať jsi aspoň na nule. Za Tvou nákupku jsem chtěl ty pozice odprodávat. No, nevím.Po 6-ti měsících se z toho stane doživotní investice, jelikož daň. základ nesnížím.

CETV:  tak nevim

Tak to je síla. V takovém množství nejedu, takže tak špatně jako Ty na tom nejsem. Záleží ale, jak jsi na tom celkově...

CETV:  tak nevim

taky jsem zasekanej v cetce ale věřím že se to časem vylepší,nebude to za týden ani za mšsíc ale než realizovat ztrátu -nemalou-tak si počkám i rok či dva.kdosi tady psal že to dopadne jako Z1.jen pro info ta měla sledovanost pod 1% ale jen nova má cca 30%?/nevím jak je na tom celkově cetv v globále/neříkám že nemůže být hůř ale ti co dnes plašily a prodali cca za 213 i méně ted litují a ti co od plašek dobře nakoupiály jsou již ted vysmátí.ale jak se píše každý za svý

CETV:  Dnes jsem zažil významné poučení

Tos myslím neudělal dobře Jeníku....

CETV:  tak nevim

Hoj, pokud nekecáš tak tak máme společnou nákupku ( já 415)a to na 10 lotech. Jak mi je si asi dovedeš představit. Ale zařekl jsem si že to vysedím do 6 měs.testu a pak buď se to zmátoři zpátky k nákupce a výš, nebo těsně před tím zrealizuju ztrátu.
Ale adrealin to je.

CETV:  PX

Já taky vlnkařil mezi 180 a 200 a pak se to urvalo. Místo toho jsem pak nabral šit CETV. Před pár týdny bych měl portfolio v plusu, kdybych vydržel v KITKATu. Marne.

CETV:  tak nevim

Já potřebuju 404, resp 418, abych byl s CETV aspoň na nule. Skoro 30 procent růst je naprosto nereálný. Je to passe. Může být už jenom hůř.

CETV:  PX

Jinak jaký máte názor na Kitkat pod 180. Kupovat? Já vím, ještě tam není ale můj dnešní kauf ho dostane pod 220, pak příjde další šleh bičem a pod 200 další, takže 180 reálných s takovým postupem určitě je.

CETV:  CETV jde do háje

Nechápu proč to klesá. Když dolar oslabuje tak sicce přepočtený kurz klesá ale rostou zisky v USD... No nic, poOrco a ECM se blíží další skoro 100 procentní ztráta a vzhledem k velikosti pozice v CETV to bude ztráta definitivní.

CETV:  CETV jde do háje

Díky. Portfolio se mi díky CETV blíží větším ztrátám, než jsem měl v r 2009. Už na to kašlu. Kauf za 340 způsobil masakr. Tady evidentně žádné dno není. Jede se pod 100. Přemýšlím nad Plínama pod 185, Krocanem pod 170 a Štístkem pod 100. Zatím se mi ale podařilo dát bombu mezi oči Kitkatu za 237. Ještě dva nákupy a snad ho dostanu pod 180. Pak vstoupím s dalším balíkem peněz a všechno na něj.

CETV:  CETV

To plínky...no nevim, nevim...furt jsou na ně samé negativní zpravy na jejich účet a přitom akcie moc nepadala, jestli to nebude z blata do louže :-)

CETV:  CETV

No nic. Jak do háje tak pořádně. Další šleh bičem u CETV. Za 340, takže za několik dní bude pod 300.

CETV:  CETV

Indexy na maximech a portfolio na ročních minimech. Začínám uvažovat o prodeji CETV než příjdu o všechno. Za to nakoupím plíny, aby dostaly vejřez za to, že jsem je před skoro rokem prodal za 170. Tak je tam aspoň dostanu. První ránu bičem bych potřeboval zasadit ale tak na 185.

CETV:  CETV

""Kapujte, kupujte je čas šlapnout do pedálů :-)""

1 129 130 131 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

27.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz