CETV: PX
Jinak jaký máte názor na Kitkat pod 180. Kupovat? Já vím, ještě tam není ale můj dnešní kauf ho dostane pod 220, pak příjde další šleh bičem a pod 200 další, takže 180 reálných s takovým postupem určitě je.
| 27.6. 2026 2:09:08 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jinak jaký máte názor na Kitkat pod 180. Kupovat? Já vím, ještě tam není ale můj dnešní kauf ho dostane pod 220, pak příjde další šleh bičem a pod 200 další, takže 180 reálných s takovým postupem určitě je.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 9:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Nechápu proč to klesá. Když dolar oslabuje tak sicce přepočtený kurz klesá ale rostou zisky v USD... No nic, poOrco a ECM se blíží další skoro 100 procentní ztráta a vzhledem k velikosti pozice v CETV to bude ztráta definitivní.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 9:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Díky. Portfolio se mi díky CETV blíží větším ztrátám, než jsem měl v r 2009. Už na to kašlu. Kauf za 340 způsobil masakr. Tady evidentně žádné dno není. Jede se pod 100. Přemýšlím nad Plínama pod 185, Krocanem pod 170 a Štístkem pod 100. Zatím se mi ale podařilo dát bombu mezi oči Kitkatu za 237. Ještě dva nákupy a snad ho dostanu pod 180. Pak vstoupím s dalším balíkem peněz a všechno na něj.
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 21:35|SuperGro|(90.177.160.xxx)
To plínky...no nevim, nevim...furt jsou na ně samé negativní zpravy na jejich účet a přitom akcie moc nepadala, jestli to nebude z blata do louže :-)
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 16:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No nic. Jak do háje tak pořádně. Další šleh bičem u CETV. Za 340, takže za několik dní bude pod 300.
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 15:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Indexy na maximech a portfolio na ročních minimech. Začínám uvažovat o prodeji CETV než příjdu o všechno. Za to nakoupím plíny, aby dostaly vejřez za to, že jsem je před skoro rokem prodal za 170. Tak je tam aspoň dostanu. První ránu bičem bych potřeboval zasadit ale tak na 185.
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 13:36|SuperGro|(193.84.36.xxx)
""Kapujte, kupujte je čas šlapnout do pedálů :-)""
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 22:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak nám trošku mrška v Ušákově poskočila, ještě trošku silnější dolárek a budem mít na sváču :-)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 12:11|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Vzhledem k tomu, že v tom už máš dost prašulí, tak bych se taky bál.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 11:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přemýšlím naředit ale teď je absolutně nevhodná situace. PX na maximech. Když začne u nás a u ušatých korekce tak minimum neminimum CETV pojede dolů taky a toho se bojím.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 11:36|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Jirka.Donat : JJ, to máš určitě pravdu, taky si myslim, že se ted bude využivvat hlavně cílená reklama, na druhou ti starší 30+, již maj určitej navyk na sledovaní TV a je psychologicky dáno, že většina lidí nerado zkouší nové věci...já věřím v mírnej UP, s tím že ale 400 jen tak brzo nepadne :-)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 9:29|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Tak si v tom docela dost navezenej, tak doufam že to pujde hezky nahoru, naředil sem na 358 :-)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 9:24|mvesely|(83.208.122.xxx)
no já jsem v cetce taky za podobný peníze 1 lotík,včera mírný dokupcca 400 ks ale mohl jsem klidně počkat až na dnes.jinak uhláci v us v celku do zelena ale u nás se nwr?nechápu ale držím.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 6:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
55-60% za nákupky 400, 413 a 418(malá pozice)
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 22:54|SuperGro|(90.177.160.xxx)
jadro : Vypadá to tak,že bude tancovat kolem 360
ES-AGE : Jakou část portfolia ti CETka zabíra?
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 18:13|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Já měl původní cílovku při nákupu za 400 před půl rokem 630, pak jsem snížil na 560 a poté na 450. Teď už mám jediný cíl, po půl roce se toho zbavit aspoň za 404, abych nebyl ve ztrátě, kterou si už za chvíli stejně nebudu moct odepsat z daní...To jsem to mohl dát radši do banky, tam bych dostal možná i procento zisku...
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:40|SuperGro|(90.177.160.xxx)
No já dneska nabral...a stačilo by mi kdyby to šlo na 390, ať nežeru :-)
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:21|mvesely|(83.208.122.xxx)
omlouvám se 100 a 200 ks!!!
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:20|mvesely|(83.208.122.xxx)
cetv taky držím,troch v mínusu ,no ale na remosce krásný dva obchody po 100 ks 372 a 375 ,že by sarbu dokupoval zpět???kam se hrabe amerika
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:14|many|(82.208.25.xxx)
MartD: Sarba (podle posledních info) prodal 200k akcií a 2700k jich stále drží. Takže prodej je zanedbatelný, spíše vyvolává spekulace, co tím sleduje. Mmch jiní z mng zatím nakupovali. Že by byli zcela tupí?
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.