zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 3:58
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

27.6. 2026 3:57:59BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 131 132 133 289

CETV:  PX

Jinak jaký máte názor na Kitkat pod 180. Kupovat? Já vím, ještě tam není ale můj dnešní kauf ho dostane pod 220, pak příjde další šleh bičem a pod 200 další, takže 180 reálných s takovým postupem určitě je.

CETV:  CETV jde do háje

Nechápu proč to klesá. Když dolar oslabuje tak sicce přepočtený kurz klesá ale rostou zisky v USD... No nic, poOrco a ECM se blíží další skoro 100 procentní ztráta a vzhledem k velikosti pozice v CETV to bude ztráta definitivní.

CETV:  CETV jde do háje

Díky. Portfolio se mi díky CETV blíží větším ztrátám, než jsem měl v r 2009. Už na to kašlu. Kauf za 340 způsobil masakr. Tady evidentně žádné dno není. Jede se pod 100. Přemýšlím nad Plínama pod 185, Krocanem pod 170 a Štístkem pod 100. Zatím se mi ale podařilo dát bombu mezi oči Kitkatu za 237. Ještě dva nákupy a snad ho dostanu pod 180. Pak vstoupím s dalším balíkem peněz a všechno na něj.

CETV:  CETV

To plínky...no nevim, nevim...furt jsou na ně samé negativní zpravy na jejich účet a přitom akcie moc nepadala, jestli to nebude z blata do louže :-)

CETV:  CETV

No nic. Jak do háje tak pořádně. Další šleh bičem u CETV. Za 340, takže za několik dní bude pod 300.

CETV:  CETV

Indexy na maximech a portfolio na ročních minimech. Začínám uvažovat o prodeji CETV než příjdu o všechno. Za to nakoupím plíny, aby dostaly vejřez za to, že jsem je před skoro rokem prodal za 170. Tak je tam aspoň dostanu. První ránu bičem bych potřeboval zasadit ale tak na 185.

CETV:  CETV

""Kapujte, kupujte je čas šlapnout do pedálů :-)""

CETV:  CETV

Tak nám trošku mrška v Ušákově poskočila, ještě trošku silnější dolárek a budem mít na sváču :-)

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Es-Age : Vzhledem k tomu, že v tom už máš dost prašulí, tak bych se taky bál.

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Přemýšlím naředit ale teď je absolutně nevhodná situace. PX na maximech. Když začne u nás a u ušatých korekce tak minimum neminimum CETV pojede dolů taky a toho se bojím.

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Jirka.Donat : JJ, to máš určitě pravdu, taky si myslim, že se ted bude využivvat hlavně cílená reklama, na druhou ti starší 30+, již maj určitej navyk na sledovaní TV a je psychologicky dáno, že většina lidí nerado zkouší nové věci...já věřím v mírnej UP, s tím že ale 400 jen tak brzo nepadne :-)

CETV:  CETV

Es-Age : Tak si v tom docela dost navezenej, tak doufam že to pujde hezky nahoru, naředil sem na 358 :-)

CETV:  CETV

no já jsem v cetce taky za podobný peníze 1 lotík,včera mírný dokupcca 400 ks ale mohl jsem klidně počkat až na dnes.jinak uhláci v us v celku do zelena ale u nás se nwr?nechápu ale držím.

CETV:  CETV

55-60% za nákupky 400, 413 a 418(malá pozice)

CETV:  CETV

jadro : Vypadá to tak,že bude tancovat kolem 360

ES-AGE : Jakou část portfolia ti CETka zabíra?

CETV:  CETV

Já měl původní cílovku při nákupu za 400 před půl rokem 630, pak jsem snížil na 560 a poté na 450. Teď už mám jediný cíl, po půl roce se toho zbavit aspoň za 404, abych nebyl ve ztrátě, kterou si už za chvíli stejně nebudu moct odepsat z daní...To jsem to mohl dát radši do banky, tam bych dostal možná i procento zisku...

CETV:  CETV

No já dneska nabral...a stačilo by mi kdyby to šlo na 390, ať nežeru :-)

CETV:  CETV a Sarbu

omlouvám se 100 a 200 ks!!!

CETV:  CETV a Sarbu

cetv taky držím,troch v mínusu ,no ale na remosce krásný dva obchody po 100 ks 372 a 375 ,že by sarbu dokupoval zpět???kam se hrabe amerika

CETV:  CETV a Sarbu

MartD: Sarba (podle posledních info) prodal 200k akcií a 2700k jich stále drží. Takže prodej je zanedbatelný, spíše vyvolává spekulace, co tím sleduje. Mmch jiní z mng zatím nakupovali. Že by byli zcela tupí?

1 131 132 133 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

27.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz