CETV: Čeká nás zběsilá jízda UP?
Es-Age : Vzhledem k tomu, že v tom už máš dost prašulí, tak bych se taky bál.
| 26.6. 2026 23:20:28 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 12:11|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Vzhledem k tomu, že v tom už máš dost prašulí, tak bych se taky bál.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 11:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Přemýšlím naředit ale teď je absolutně nevhodná situace. PX na maximech. Když začne u nás a u ušatých korekce tak minimum neminimum CETV pojede dolů taky a toho se bojím.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 11:36|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Jirka.Donat : JJ, to máš určitě pravdu, taky si myslim, že se ted bude využivvat hlavně cílená reklama, na druhou ti starší 30+, již maj určitej navyk na sledovaní TV a je psychologicky dáno, že většina lidí nerado zkouší nové věci...já věřím v mírnej UP, s tím že ale 400 jen tak brzo nepadne :-)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 9:29|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Tak si v tom docela dost navezenej, tak doufam že to pujde hezky nahoru, naředil sem na 358 :-)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 9:24|mvesely|(83.208.122.xxx)
no já jsem v cetce taky za podobný peníze 1 lotík,včera mírný dokupcca 400 ks ale mohl jsem klidně počkat až na dnes.jinak uhláci v us v celku do zelena ale u nás se nwr?nechápu ale držím.
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 6:56|Es-Age|(195.47.26.xxx)
55-60% za nákupky 400, 413 a 418(malá pozice)
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 22:54|SuperGro|(90.177.160.xxx)
jadro : Vypadá to tak,že bude tancovat kolem 360
ES-AGE : Jakou část portfolia ti CETka zabíra?
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 18:13|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Já měl původní cílovku při nákupu za 400 před půl rokem 630, pak jsem snížil na 560 a poté na 450. Teď už mám jediný cíl, po půl roce se toho zbavit aspoň za 404, abych nebyl ve ztrátě, kterou si už za chvíli stejně nebudu moct odepsat z daní...To jsem to mohl dát radši do banky, tam bych dostal možná i procento zisku...
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:40|SuperGro|(90.177.160.xxx)
No já dneska nabral...a stačilo by mi kdyby to šlo na 390, ať nežeru :-)
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:21|mvesely|(83.208.122.xxx)
omlouvám se 100 a 200 ks!!!
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:20|mvesely|(83.208.122.xxx)
cetv taky držím,troch v mínusu ,no ale na remosce krásný dva obchody po 100 ks 372 a 375 ,že by sarbu dokupoval zpět???kam se hrabe amerika
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 16:14|many|(82.208.25.xxx)
MartD: Sarba (podle posledních info) prodal 200k akcií a 2700k jich stále drží. Takže prodej je zanedbatelný, spíše vyvolává spekulace, co tím sleduje. Mmch jiní z mng zatím nakupovali. Že by byli zcela tupí?
reagovatzobrazit vlákno4.1. 2011 11:59|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já zase doufám, že aspoň jednou v tomto roce bude CETV aspoň 560. Při jednom ale uvažuju, zda nebude lepší něco prodat teď s nulovou ztrátou za 404...Co když takové ceny zase dlouho nebudou...
reagovatzobrazit vlákno15.12. 2010 10:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Nerw me prekvapuje, ocekaval jsem, ze se dnes urcite podiva pod 240..ale jeste ma cas..ne ze bych si to pral. :) zrejme je tam zajem veliky..
reagovatzobrazit vlákno14.12. 2010 21:32|michaelzak|(94.230.144.xxx)
Spaderman: ale zapomnel jsi dodat, kolik jeste tech akcii drzi...myslim, ze to bylo neco pres pul milionu kusu....:-)
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 11:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No jo no...A tehdy jsem na chvíli pustil jen jednu várku. Zásoba nabrána za 413 ve velkém a spekulativní za 418 zůstala...Přemýšlím, jestli ještě něco teď nedobrat. Klesá to asi kvůli tomu, že k 30.11 to bude vyřazeno z toho indexu...Nebo víte o něčem jiném? Počkat ještě nebo to za 360 risknout. Těžko říct, kam to až dotlačí i když ten hlavní prodejní tah byl na začátku dne,teď jen občasně někdo pouští...
NWR mám akorát likvidační várku ale za 275, takže teď už to moc asi nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 9:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
mipu: to uz bude rozhodnute v PO, ne?
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 9:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
mipu: me uklidnuje jeden dulezity fakt: Bakala jede za svy...a tamni management nejsou vlastnici...z toho vyvbozuji, ze Bakalar se bude o svy setsakramentsky starat..a schopnej je na to dost..:) ja se jen modlim aby tahle cena vydrzela jeste aspon do pristi St....prijde mi dalsi strelivo.:-)
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 9:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak vidím, že na CETV se z investice na půl roku stala asi investice doživotní...Jeden prodej za druhým. Snad se mi to ještě někdy podaří prodat aspoň za 420.
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2010 10:28|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Es-Age : Spíš cyklistickej výlet :-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.