Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:20
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

26.6. 2026 23:20:28BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 132 133 134 289

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Es-Age : Vzhledem k tomu, že v tom už máš dost prašulí, tak bych se taky bál.

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Přemýšlím naředit ale teď je absolutně nevhodná situace. PX na maximech. Když začne u nás a u ušatých korekce tak minimum neminimum CETV pojede dolů taky a toho se bojím.

CETV:  Čeká nás zběsilá jízda UP?

Jirka.Donat : JJ, to máš určitě pravdu, taky si myslim, že se ted bude využivvat hlavně cílená reklama, na druhou ti starší 30+, již maj určitej navyk na sledovaní TV a je psychologicky dáno, že většina lidí nerado zkouší nové věci...já věřím v mírnej UP, s tím že ale 400 jen tak brzo nepadne :-)

CETV:  CETV

Es-Age : Tak si v tom docela dost navezenej, tak doufam že to pujde hezky nahoru, naředil sem na 358 :-)

CETV:  CETV

no já jsem v cetce taky za podobný peníze 1 lotík,včera mírný dokupcca 400 ks ale mohl jsem klidně počkat až na dnes.jinak uhláci v us v celku do zelena ale u nás se nwr?nechápu ale držím.

CETV:  CETV

55-60% za nákupky 400, 413 a 418(malá pozice)

CETV:  CETV

jadro : Vypadá to tak,že bude tancovat kolem 360

ES-AGE : Jakou část portfolia ti CETka zabíra?

CETV:  CETV

Já měl původní cílovku při nákupu za 400 před půl rokem 630, pak jsem snížil na 560 a poté na 450. Teď už mám jediný cíl, po půl roce se toho zbavit aspoň za 404, abych nebyl ve ztrátě, kterou si už za chvíli stejně nebudu moct odepsat z daní...To jsem to mohl dát radši do banky, tam bych dostal možná i procento zisku...

CETV:  CETV

No já dneska nabral...a stačilo by mi kdyby to šlo na 390, ať nežeru :-)

CETV:  CETV a Sarbu

omlouvám se 100 a 200 ks!!!

CETV:  CETV a Sarbu

cetv taky držím,troch v mínusu ,no ale na remosce krásný dva obchody po 100 ks 372 a 375 ,že by sarbu dokupoval zpět???kam se hrabe amerika

CETV:  CETV a Sarbu

MartD: Sarba (podle posledních info) prodal 200k akcií a 2700k jich stále drží. Takže prodej je zanedbatelný, spíše vyvolává spekulace, co tím sleduje. Mmch jiní z mng zatím nakupovali. Že by byli zcela tupí?

CETV:  Spanilá jízda?

Já zase doufám, že aspoň jednou v tomto roce bude CETV aspoň 560. Při jednom ale uvažuju, zda nebude lepší něco prodat teď s nulovou ztrátou za 404...Co když takové ceny zase dlouho nebudou...

CETV:  Coal is COOL!!!

Nerw me prekvapuje, ocekaval jsem, ze se dnes urcite podiva pod 240..ale jeste ma cas..ne ze bych si to pral. :) zrejme je tam zajem veliky..

CETV:  CETKA

Spaderman: ale zapomnel jsi dodat, kolik jeste tech akcii drzi...myslim, ze to bylo neco pres pul milionu kusu....:-)

CETV:  Další K.O.

No jo no...A tehdy jsem na chvíli pustil jen jednu várku. Zásoba nabrána za 413 ve velkém a spekulativní za 418 zůstala...Přemýšlím, jestli ještě něco teď nedobrat. Klesá to asi kvůli tomu, že k 30.11 to bude vyřazeno z toho indexu...Nebo víte o něčem jiném? Počkat ještě nebo to za 360 risknout. Těžko říct, kam to až dotlačí i když ten hlavní prodejní tah byl na začátku dne,teď jen občasně někdo pouští...

NWR mám akorát likvidační várku ale za 275, takže teď už to moc asi nefunguje...

CETV:  Další K.O.

mipu: to uz bude rozhodnute v PO, ne?

CETV:  Další K.O.

mipu: me uklidnuje jeden dulezity fakt: Bakala jede za svy...a tamni management nejsou vlastnici...z toho vyvbozuji, ze Bakalar se bude o svy setsakramentsky starat..a schopnej je na to dost..:) ja se jen modlim aby tahle cena vydrzela jeste aspon do pristi St....prijde mi dalsi strelivo.:-)

CETV:  Další K.O.

Tak vidím, že na CETV se z investice na půl roku stala asi investice doživotní...Jeden prodej za druhým. Snad se mi to ještě někdy podaří prodat aspoň za 420.

CETV:  Prý rally...

Es-Age : Spíš cyklistickej výlet :-)

1 132 133 134 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

26.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz