reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 9:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: Další K.O.
mipu: me uklidnuje jeden dulezity fakt: Bakala jede za svy...a tamni management nejsou vlastnici...z toho vyvbozuji, ze Bakalar se bude o svy setsakramentsky starat..a schopnej je na to dost..:) ja se jen modlim aby tahle cena vydrzela jeste aspon do pristi St....prijde mi dalsi strelivo.:-)
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 9:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Další K.O.
Tak vidím, že na CETV se z investice na půl roku stala asi investice doživotní...Jeden prodej za druhým. Snad se mi to ještě někdy podaří prodat aspoň za 420.
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2010 10:28|SuperGro|(90.177.160.xxx)
CETV: Prý rally...
Es-Age : Spíš cyklistickej výlet :-)
reagovatzobrazit vlákno25.11. 2010 9:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Prý rally...
Prý rally startuje...Rally bude, až bude CETV stát přes 600...
reagovatzobrazit vlákno17.11. 2010 11:30|Novicius|(90.181.111.xxx)
CETV: K.O.
Hansi, určtě bude a i za více tak kolem 700-800 tak z jara příštího roku. Je to takový nepsaný zákon periody. tak jako dolárek zas bude za 20 - 21. Kdysi to byly vlnka dolárku a marky,
teď dolárek versus svět.
reagovatzobrazit vlákno16.11. 2010 12:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: K.O.
Myslíte, že ještě někdy bude CETV aspoň za 450?
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 16:32|vavan|(77.240.97.xxx)
CETV: CETV
TL : no jak sám dobře víš, trošku to jistí stoupající dolar a myslím, že se akcie rychle vrátí k 23 USD. Ale jak říkám, lepší vrabec v hrsti
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 16:20|vavan|(77.240.97.xxx)
CETV: CETV
Dnešní loterie na CETV vyšla nad očekávání, za 5 hodin nad 2% čistého mne potěšilo. I když pravděpodobně ještě budu litovat, že jsem nepodržel. Ale podle pravidla o vrabci ...
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 15:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Fortuna pod palbou
Fortuna je už těžce bičována...
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2010 10:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: pekný prepad
Closo v Améru 416. Co to je za bordel? Když ho před několika měsíci do indexu zařadili, tak to nerostlo, resp. rostlo a druhý den zase spadlo. Tak proč to padá teď?
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2010 15:09|vavan|(77.240.97.xxx)
CETV: FIO no sláva, už jede
Mates : pro obchodování s českými akciemi je bohužel FIO z řady důvodů nejvhodnější, ale s.re mne, že jsou to takoví mrzáci na provoz systému
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2010 12:52|vavan|(77.240.97.xxx)
CETV: FIO nejede
Ve SPADu už zase asi hodinu FIO nejede. V poslední době je to tak 2x týdně a vždycky bez jakékoliv omluvy.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2010 18:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Fund. info
No jo, kdo to mohl tušit, že to v aukci tak vystřelí nahoru. Jinak držím balíky za 413 a 400, target jsem ale posunul z 630 na 560.
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2010 16:46|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Fund. info
Hlásím prodej čumilů za 426, nástup 421, zisk 0:-), teď už může růst.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 15:26|Novicius|(85.71.13.xxx)
CETV: Asie
Dvouroční bych nesrovnával, to byl průser (ekonomicko-světový)a nevědělo se jestli padnou banky, KB 1600, CETV 200 atd,Jak se mocni k tomu postavi. Dnes víme že se snažili záchranit co se dá. KB je už na svým atd. A ekonomika pomalu se zmátořuje a zas najedou reklamy ve větším. Proto jsem napsal že otázkou je KDY?
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 15:10|Novicius|(85.71.13.xxx)
CETV: CETV
Souhlasím, ale odděl výsledky a výhled. Už jsi viděl výhled např. Erste aby dopředu říkala je to zpackané půjde to dolů??
A to přesně udělalo CETV. No nic můžu se splést , ale risknul jsem to a za své.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 14:34|Novicius|(85.71.13.xxx)
CETV: Asie
na 450 určitě, tipuju kolem 30 - 40 US což je 600 - 800 Kč, otázkou je jen KDY? myslím si že do 6 měs. určitě, po výsledcích za 2010. Stačí se podivát na 1 dnoroční graf nebo 6 měs. Co Vy ostatní na to?
CETV: Asie
Dobre ranko vsem!:-)
zatr satr, to to vcera popojelo na muj vkus trohu moc hopem, ale budiz...:-)
MartD: ja mam NWR prumer nakupku za 228,5 a fakt podrzim az nad 300..je to takova moje zkouska trpelivosti...samosebou, kdyz si budu myslet, ze to pude silne dopr..tak prodam i nize..;-) Nicmene nad 300 je muj cil..
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 22:33|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Tak dobré ceny zase utekly
Tak se to nevyvíjí nicmoc co?Škoda těch čumilů, že jsem do nich tehdy nešel naplno přes tou nezaměstnaností u ušatých. A kdo to mohl dneska tušit, že po druhé to tam někdo na kobosu pustí až na 410. No nic, teď mi nezbývá než věřit, že se mi podaří pustit aspoň Kitkat kolem 200...Nebo čekat déle?
reagovatzobrazit vlákno6.7. 2010 12:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Volno zase k tíži
No i klasika. Jak mají u nás zavřeno, tak burzy rostou. Ne, žeby bylo volno, tekla krev a člověk by pak bez nervů za ty dny volna nastoupil níže...