Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 23:30
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

25.6. 2026 23:30:05BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 143 144 145 289

CETV:  Asie

Dvouroční bych nesrovnával, to byl průser (ekonomicko-světový)a nevědělo se jestli padnou banky, KB 1600, CETV 200 atd,Jak se mocni k tomu postavi. Dnes víme že se snažili záchranit co se dá. KB je už na svým atd. A ekonomika pomalu se zmátořuje a zas najedou reklamy ve větším. Proto jsem napsal že otázkou je KDY?

CETV:  CETV

Souhlasím, ale odděl výsledky a výhled. Už jsi viděl výhled např. Erste aby dopředu říkala je to zpackané půjde to dolů??
A to přesně udělalo CETV. No nic můžu se splést , ale risknul jsem to a za své.

CETV:  Asie


na 450 určitě, tipuju kolem 30 - 40 US což je 600 - 800 Kč, otázkou je jen KDY? myslím si že do 6 měs. určitě, po výsledcích za 2010. Stačí se podivát na 1 dnoroční graf nebo 6 měs. Co Vy ostatní na to?

CETV:  Asie

Dobre ranko vsem!:-)

zatr satr, to to vcera popojelo na muj vkus trohu moc hopem, ale budiz...:-)

MartD: ja mam NWR prumer nakupku za 228,5 a fakt podrzim az nad 300..je to takova moje zkouska trpelivosti...samosebou, kdyz si budu myslet, ze to pude silne dopr..tak prodam i nize..;-) Nicmene nad 300 je muj cil..

CETV:  Tak dobré ceny zase utekly

Tak se to nevyvíjí nicmoc co?Škoda těch čumilů, že jsem do nich tehdy nešel naplno přes tou nezaměstnaností u ušatých. A kdo to mohl dneska tušit, že po druhé to tam někdo na kobosu pustí až na 410. No nic, teď mi nezbývá než věřit, že se mi podaří pustit aspoň Kitkat kolem 200...Nebo čekat déle?

CETV:  Volno zase k tíži

No i klasika. Jak mají u nás zavřeno, tak burzy rostou. Ne, žeby bylo volno, tekla krev a člověk by pak bez nervů za ty dny volna nastoupil níže...

CETV:  Už to je asi passe

Nedávno jsem nabral CETV za 421, držel do 500 ale nepustil, abych ho dostal zpět dolů. Podařilo se. Myslím si, že z dlouhodobého hlediska níže nakoupím CETV určitě, neboť pro ty poslední nákupy mám cílovku nad 600, což nehrozí, takže spíše budu přemýšlet, zda prodat s nulovým ziskem nebo se ztrátou za pár týdnů, možná už dnů. Nic, fičím na fotbal.

CETV:  Už to je asi passe

No jelikož jsem toho moc nepobral tak nemám ani co prodávat. Kašlu na to. A to jsem čekal, že za 405 CETV bych dneska urvat mohl.

CETV:  Už to je asi passe

Podle mě to 14:30 katapultuje akcie výše. Napětí roste a tituly s ním. Myslím, že levnější už to nebude. Dobré ceny jsem zaspal.Aspoň, že svítí slunce:-)

CETV:  Polovina je tam

Tak a polovina čumildy už je v portfoliu za 413,5. Teď přemýšlím, zda risknout před 14:30 i ten zbytek nebo raději počkat. Nechtěl bych se dívat, jak to pak vystřelí nahoru a nebýt v pozici...Co myslíte?

CETV:  Tak zase nic

Zatím ne, ještě doprodávám Kitkat abych si uvolnil co nejvíce cashe.Přemýšlím, že polovinu čumilů naberu teď a s druhou polovinou počkám, až co se bude dít po 14:30

CETV:  Tak zase nic

Já si počkám na ty nezaměstnanosti v 11:00 a pak hlavně v 14:30. Tam doufám příjdou špatné zprávy, futra se propadnou hodně do mínusu a na závěr dne zkusím nastoupit. Na těch čumilech cítím velkou šanci na výdělek v dlouhém období, nástup za 400 by byl parádní, ale pokud se teda nedostaneme do mědvědího trhu, kde všechno bude klesat dalších X měsíců. Tohle ale zatím asi málokdo ví...

CETV:  Tak zase nic

Tak zítra opět na pěkných cenách do Cetky nenastoupím. Čekal jsem ceny kolem 400 a nakonec snad ani pod 420 nekoupím...

CETV:  Tak jak?

Tak jak zítra?Půjde nastoupit za 420?Myslím, že je to lepší volba na long než Kitkat za 190...

CETV:  Bordel

To je fakt hnus. Klasika. Kitkat v přepočtu za cca 192 kč, u nás 200 a to ještě pochybuju, že za 200 půjde koupit...

CETV:  Trádá, tradá, proč to neroste ale padá....:-)))

XiXao, konecne jsi zavelel ke spravnemu smeru!!! :)doufam, ze zafungujes jako obvykle!!! :)

CETV:  Vigwam okamžitě dolů

Gap mezi Vigwamem a Esterou se rozevírá. Běžně bývala v poslední době stovečka. To zavání ranou kladivem do hlavy Vigwamu. Očekávám pokles aspoň na 850.

CETV:  CETV

Jakto?Přece žádnou pozici nesmím prodat se ziskem. Počítá se tedy hlavně ta nižší nákupka.

CETV:  CETV

To chce klid. Burzovní vrah drží CETV jednu várku za 530 ale druhou za 421, takže dlouhodobý pokles ceny pod 420 je tak téměř jistý.

CETV:  Klasika

Klasika, Vigwam opět valí nahoru až po zavření u nás, abychom nemohli dobře prodat.

1 143 144 145 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

25.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz