reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 15:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Už to je asi passe
Nedávno jsem nabral CETV za 421, držel do 500 ale nepustil, abych ho dostal zpět dolů. Podařilo se. Myslím si, že z dlouhodobého hlediska níže nakoupím CETV určitě, neboť pro ty poslední nákupy mám cílovku nad 600, což nehrozí, takže spíše budu přemýšlet, zda prodat s nulovým ziskem nebo se ztrátou za pár týdnů, možná už dnů. Nic, fičím na fotbal.
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 15:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Už to je asi passe
No jelikož jsem toho moc nepobral tak nemám ani co prodávat. Kašlu na to. A to jsem čekal, že za 405 CETV bych dneska urvat mohl.
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 13:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Už to je asi passe
Podle mě to 14:30 katapultuje akcie výše. Napětí roste a tituly s ním. Myslím, že levnější už to nebude. Dobré ceny jsem zaspal.Aspoň, že svítí slunce:-)
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 12:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Polovina je tam
Tak a polovina čumildy už je v portfoliu za 413,5. Teď přemýšlím, zda risknout před 14:30 i ten zbytek nebo raději počkat. Nechtěl bych se dívat, jak to pak vystřelí nahoru a nebýt v pozici...Co myslíte?
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 11:57|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Tak zase nic
Zatím ne, ještě doprodávám Kitkat abych si uvolnil co nejvíce cashe.Přemýšlím, že polovinu čumilů naberu teď a s druhou polovinou počkám, až co se bude dít po 14:30
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 8:43|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Tak zase nic
Já si počkám na ty nezaměstnanosti v 11:00 a pak hlavně v 14:30. Tam doufám příjdou špatné zprávy, futra se propadnou hodně do mínusu a na závěr dne zkusím nastoupit. Na těch čumilech cítím velkou šanci na výdělek v dlouhém období, nástup za 400 by byl parádní, ale pokud se teda nedostaneme do mědvědího trhu, kde všechno bude klesat dalších X měsíců. Tohle ale zatím asi málokdo ví...
reagovatzobrazit vlákno1.7. 2010 22:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Tak zase nic
Tak zítra opět na pěkných cenách do Cetky nenastoupím. Čekal jsem ceny kolem 400 a nakonec snad ani pod 420 nekoupím...
reagovatzobrazit vlákno30.6. 2010 22:37|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Tak jak?
Tak jak zítra?Půjde nastoupit za 420?Myslím, že je to lepší volba na long než Kitkat za 190...
reagovatzobrazit vlákno29.6. 2010 9:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Bordel
To je fakt hnus. Klasika. Kitkat v přepočtu za cca 192 kč, u nás 200 a to ještě pochybuju, že za 200 půjde koupit...
reagovatzobrazit vlákno25.6. 2010 12:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: Trádá, tradá, proč to neroste ale padá....:-)))
XiXao, konecne jsi zavelel ke spravnemu smeru!!! :)doufam, ze zafungujes jako obvykle!!! :)
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2010 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Vigwam okamžitě dolů
Gap mezi Vigwamem a Esterou se rozevírá. Běžně bývala v poslední době stovečka. To zavání ranou kladivem do hlavy Vigwamu. Očekávám pokles aspoň na 850.
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 17:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: CETV
Jakto?Přece žádnou pozici nesmím prodat se ziskem. Počítá se tedy hlavně ta nižší nákupka.
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 17:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: CETV
To chce klid. Burzovní vrah drží CETV jednu várku za 530 ale druhou za 421, takže dlouhodobý pokles ceny pod 420 je tak téměř jistý.
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 16:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Klasika
Klasika, Vigwam opět valí nahoru až po zavření u nás, abychom nemohli dobře prodat.
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 13:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: Divi CETV
a koho ne...:-) to bylo fakt ftipne...:-))) driv budou vyplacet divi AAAcka nez Cetka...:o)))
reagovatzobrazit vlákno14.6. 2010 18:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV: Vigwam za to na závěr vzal
Tak koukám, že Vigwam zakončil na skoro 880-ti. Tak to už nejsem naštvaný, že se dneska nepodařilo prodat za 870, zítra zkusím pustit za cca 885. Drží se ale potvora. Při poklesech moc neklesal, jen aby nevystřelil směrem k litru.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 17:31|Gambler|(90.178.225.xxx)
CETV: Fund. info - šortujte, vyděláte
Tak kdo chtěl shodit px dolů, přiznejte se.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 16:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: Fund. info - šortujte, vyděláte
Chainsi :-))) takze mame to radsi zavcasu vysypat...jo???:o)))
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 16:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: Fund. info - šortujte, vyděláte
Morfe, ja to neuvadel jako vytku...;-) ono to tam dolitne brzy...btw NWR je pry v Londyne uz na 225...:-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 16:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
CETV: Fund. info - šortujte, vyděláte
proc to teda Krachu nepada??? aby to dnes jeste neudelalo tech 1110 co predikoval Morfik minuly patek..holt o tyden pozdeji ale prece...:-)