Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 20:04
Akcie.cz»Diskuse»CETV

Diskuse CETV

Poslední příspěvky

25.6. 2026 20:04:22BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
103,00

-0,20 (-0,19%)

16:57 12.10. 2020

 

Přidat nový příspěvek

1 144 145 146 289

CETV:  Už to je asi passe

Nedávno jsem nabral CETV za 421, držel do 500 ale nepustil, abych ho dostal zpět dolů. Podařilo se. Myslím si, že z dlouhodobého hlediska níže nakoupím CETV určitě, neboť pro ty poslední nákupy mám cílovku nad 600, což nehrozí, takže spíše budu přemýšlet, zda prodat s nulovým ziskem nebo se ztrátou za pár týdnů, možná už dnů. Nic, fičím na fotbal.

CETV:  Už to je asi passe

No jelikož jsem toho moc nepobral tak nemám ani co prodávat. Kašlu na to. A to jsem čekal, že za 405 CETV bych dneska urvat mohl.

CETV:  Už to je asi passe

Podle mě to 14:30 katapultuje akcie výše. Napětí roste a tituly s ním. Myslím, že levnější už to nebude. Dobré ceny jsem zaspal.Aspoň, že svítí slunce:-)

CETV:  Polovina je tam

Tak a polovina čumildy už je v portfoliu za 413,5. Teď přemýšlím, zda risknout před 14:30 i ten zbytek nebo raději počkat. Nechtěl bych se dívat, jak to pak vystřelí nahoru a nebýt v pozici...Co myslíte?

CETV:  Tak zase nic

Zatím ne, ještě doprodávám Kitkat abych si uvolnil co nejvíce cashe.Přemýšlím, že polovinu čumilů naberu teď a s druhou polovinou počkám, až co se bude dít po 14:30

CETV:  Tak zase nic

Já si počkám na ty nezaměstnanosti v 11:00 a pak hlavně v 14:30. Tam doufám příjdou špatné zprávy, futra se propadnou hodně do mínusu a na závěr dne zkusím nastoupit. Na těch čumilech cítím velkou šanci na výdělek v dlouhém období, nástup za 400 by byl parádní, ale pokud se teda nedostaneme do mědvědího trhu, kde všechno bude klesat dalších X měsíců. Tohle ale zatím asi málokdo ví...

CETV:  Tak zase nic

Tak zítra opět na pěkných cenách do Cetky nenastoupím. Čekal jsem ceny kolem 400 a nakonec snad ani pod 420 nekoupím...

CETV:  Tak jak?

Tak jak zítra?Půjde nastoupit za 420?Myslím, že je to lepší volba na long než Kitkat za 190...

CETV:  Bordel

To je fakt hnus. Klasika. Kitkat v přepočtu za cca 192 kč, u nás 200 a to ještě pochybuju, že za 200 půjde koupit...

CETV:  Trádá, tradá, proč to neroste ale padá....:-)))

XiXao, konecne jsi zavelel ke spravnemu smeru!!! :)doufam, ze zafungujes jako obvykle!!! :)

CETV:  Vigwam okamžitě dolů

Gap mezi Vigwamem a Esterou se rozevírá. Běžně bývala v poslední době stovečka. To zavání ranou kladivem do hlavy Vigwamu. Očekávám pokles aspoň na 850.

CETV:  CETV

Jakto?Přece žádnou pozici nesmím prodat se ziskem. Počítá se tedy hlavně ta nižší nákupka.

CETV:  CETV

To chce klid. Burzovní vrah drží CETV jednu várku za 530 ale druhou za 421, takže dlouhodobý pokles ceny pod 420 je tak téměř jistý.

CETV:  Klasika

Klasika, Vigwam opět valí nahoru až po zavření u nás, abychom nemohli dobře prodat.

CETV:  Divi CETV

a koho ne...:-) to bylo fakt ftipne...:-))) driv budou vyplacet divi AAAcka nez Cetka...:o)))

CETV:  Vigwam za to na závěr vzal

Tak koukám, že Vigwam zakončil na skoro 880-ti. Tak to už nejsem naštvaný, že se dneska nepodařilo prodat za 870, zítra zkusím pustit za cca 885. Drží se ale potvora. Při poklesech moc neklesal, jen aby nevystřelil směrem k litru.

CETV:  Fund. info - šortujte, vyděláte

Tak kdo chtěl shodit px dolů, přiznejte se.

CETV:  Fund. info - šortujte, vyděláte

Chainsi :-))) takze mame to radsi zavcasu vysypat...jo???:o)))

CETV:  Fund. info - šortujte, vyděláte

Morfe, ja to neuvadel jako vytku...;-) ono to tam dolitne brzy...btw NWR je pry v Londyne uz na 225...:-)

CETV:  Fund. info - šortujte, vyděláte

proc to teda Krachu nepada??? aby to dnes jeste neudelalo tech 1110 co predikoval Morfik minuly patek..holt o tyden pozdeji ale prece...:-)

1 144 145 146 289

Graf Central European Media Enterprises Ltd.

25.06.2026
Graf - BAACETV


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz