CETV: Fund. info - šortujte, vyděláte
proc to teda Krachu nepada??? aby to dnes jeste neudelalo tech 1110 co predikoval Morfik minuly patek..holt o tyden pozdeji ale prece...:-)
| 25.6. 2026 7:18:47 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 16:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
proc to teda Krachu nepada??? aby to dnes jeste neudelalo tech 1110 co predikoval Morfik minuly patek..holt o tyden pozdeji ale prece...:-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 15:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No to jen dobře. Mám velké prostředky ve Vigwamu a těma nákupama dobíjím kurz čumilů. Pak jen přehodím z Vigwamu na čumile. Čím nižší cena čumilů, tím větší potenciál. Však ono to zase jednou nahoru půjde... Na kolik nevím ale těch 600 by to zase jednou mohlo dát...Reklama bude vždycky, tak jako cigarety. Jen to množství a cena za ně se mění...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 15:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Burzovní vrah opět odeřil. Nákup čumilů za 421, cílovka 350.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 8:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No když se dívám přes fio brokera, tak je kolmice dolů jak prase úplně na závěr, spíše něco jako závěrečná aukce u nás.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 8:17|many|(82.208.25.xxx)
jadro: Na Patrii byl včera rozhovor s maklerema, mimo jine o cetce. Odhadují pro zbytek letosniho roku min. 420 a max. 900. Ne ze bych jim moc veril, ale pri poslední takový predikci to trefili skoro na 100%.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 8:05|many|(82.208.25.xxx)
Es-Age: kde prosím vidíš ten zářez na závěr? Já vidím konec na 20,49 a v after to samý.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2010 6:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zdravím. Tak Ušatí nám to trochu zkomplikovali. Kitkat skoro 9 procent up, takže to padá. Čumilové ale pěkně na závěr zařízli. Uvažuju tam na cenách pod 430 o big longu na několik měsíců s targetem nad 600. Váš názor?Je už čas nebo počkat, jestli nepůjde až na cca 15 USD?
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2010 21:55|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak dnešní závěr u Ušatých se mi zatím zamlouvá i když jsem čekal, že půjdou pod 10000. Akorát čumilové mě zklamali. Čekal jsem, že zítra budu zkoušet nastoupit pod 500. Nebo žeby Kitkat?Ale ten by mohl jít až pod 200...No ale hlavně doufám, že si vyšlápnu na Vigwam pod 840. Ve Vídni zavřeli celkem dobře a dnešní závěr Ušatých by jim ještě mohl trochu přisolit.Snad to ještě neotočí za těch pár minut...
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2010 11:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bič opět zasáhl CETV. Nástup za 530. První várka, cíl pod 500.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 11:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ted jsem mluvil s Kimem, prej se uz nalozil posledni niklak do sortu a jde se na to...:-) kdyz prej uz ty drogy tolik nenesou, tak udela jednu velkou ranu na sortech...:-))) 14:40:25..
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Díky. Ale měl jsem toho dost málo. Jsem plně ve Vigu ale za 860, tak přemýšlím, jestli to nepustit a nepočkat, jestli zas ještě nespadne. Tam se mi dobré ceny nepodařilo moc trefit. Nerva mám za 230, tak neočekávám, že půjde nad 234, co potřebuju, abych byl na nule. Ostatně pod těma cenama se už dneska zasekl.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 10:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: ocekavam tez, ze si jeste Nerwa naberu za 215..:-) snad...nechces si ho ted koupit...? ale ne, ze to pak bude jizda z 230 na 330..!!!:-)jinak gratuluju!
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 10:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cetv prodáno za 570, jízda z 490 dokončena. Teď může přidat dalších 20 procent. Osobně si ale myslím, že tak jednoduché to na PX nebude. Objemy nicmoc, čekám, že se to alespoň jednou ještě zlomí dolů. Co na to jiní?
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2010 10:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim vsechny!
vsem drzitelum Erste gratuluju a obdivuju silne nervy!!! :) kam az poleze, to nechapu...
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2010 22:28|Novicius|(85.71.13.xxx)
No nevím, nevím jesli jsi měl dobrý nápad nasadit šértky. Zítra by mělo CETEVéčko zdolat 600. Pevně věřím že v druhé polovině r. padne 1000 Kč
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 23:06|michaelzak|(78.24.11.xxx)
morfe:....prave me prijemne UNI prekvapil, jak se drzel pri tech korekciich, nikomu se nechtelo prodavat, coz me utvrdilo v tom, ze se od tohoto papiru ocekava rust..no pristi dny a tydny nam ukazou..preju vsem brou noc.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 22:39|michaelzak|(78.24.11.xxx)
....aneb slava vitezum, cest porazenym a chvala dobremu vinu.:-)
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 22:35|michaelzak|(78.24.11.xxx)
morfe morfe: ...to je vychutnanicko...po pravu...:-)) co ten UNIk...uz popoleze konecne...?? zase v nem mam 2/3 prtf... ;) 1/3 v NWR pred vysledkama se mi to zda jako dobry napad... :)
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 18:49|michaelzak|(78.24.11.xxx)
smerem co mas rad...?:))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:51|many|(82.208.25.xxx)
Chains: asi ten vytisk predikci drzel vzhuru nohama.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.