CETV: CEZ
ted jsem mluvil s Kimem, prej se uz nalozil posledni niklak do sortu a jde se na to...:-) kdyz prej uz ty drogy tolik nenesou, tak udela jednu velkou ranu na sortech...:-))) 14:40:25..
| 25.6. 2026 3:38:32 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 11:30|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ted jsem mluvil s Kimem, prej se uz nalozil posledni niklak do sortu a jde se na to...:-) kdyz prej uz ty drogy tolik nenesou, tak udela jednu velkou ranu na sortech...:-))) 14:40:25..
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 11:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Díky. Ale měl jsem toho dost málo. Jsem plně ve Vigu ale za 860, tak přemýšlím, jestli to nepustit a nepočkat, jestli zas ještě nespadne. Tam se mi dobré ceny nepodařilo moc trefit. Nerva mám za 230, tak neočekávám, že půjde nad 234, co potřebuju, abych byl na nule. Ostatně pod těma cenama se už dneska zasekl.
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 10:45|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: ocekavam tez, ze si jeste Nerwa naberu za 215..:-) snad...nechces si ho ted koupit...? ale ne, ze to pak bude jizda z 230 na 330..!!!:-)jinak gratuluju!
reagovatzobrazit vlákno28.5. 2010 10:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cetv prodáno za 570, jízda z 490 dokončena. Teď může přidat dalších 20 procent. Osobně si ale myslím, že tak jednoduché to na PX nebude. Objemy nicmoc, čekám, že se to alespoň jednou ještě zlomí dolů. Co na to jiní?
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2010 10:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim vsechny!
vsem drzitelum Erste gratuluju a obdivuju silne nervy!!! :) kam az poleze, to nechapu...
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2010 22:28|Novicius|(85.71.13.xxx)
No nevím, nevím jesli jsi měl dobrý nápad nasadit šértky. Zítra by mělo CETEVéčko zdolat 600. Pevně věřím že v druhé polovině r. padne 1000 Kč
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 23:06|michaelzak|(78.24.11.xxx)
morfe:....prave me prijemne UNI prekvapil, jak se drzel pri tech korekciich, nikomu se nechtelo prodavat, coz me utvrdilo v tom, ze se od tohoto papiru ocekava rust..no pristi dny a tydny nam ukazou..preju vsem brou noc.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 22:39|michaelzak|(78.24.11.xxx)
....aneb slava vitezum, cest porazenym a chvala dobremu vinu.:-)
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 22:35|michaelzak|(78.24.11.xxx)
morfe morfe: ...to je vychutnanicko...po pravu...:-)) co ten UNIk...uz popoleze konecne...?? zase v nem mam 2/3 prtf... ;) 1/3 v NWR pred vysledkama se mi to zda jako dobry napad... :)
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 18:49|michaelzak|(78.24.11.xxx)
smerem co mas rad...?:))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:51|many|(82.208.25.xxx)
Chains: asi ten vytisk predikci drzel vzhuru nohama.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:07|many|(82.208.25.xxx)
No nejsem ja trubka, ze jsem se zbavil ty KOBy? At uz jdou ""velký kluci"" s tema svyma predikce do ...
Takhle v ty kategorii retailu zustanu delsi dobu :)))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 14:51|many|(82.208.25.xxx)
KaR+Free? sakra, je tohle, co se deje, ve vasem planu?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 14:43|many|(82.208.25.xxx)
Ram: uz je venku za 3540 - bohuzel. Pred vysledky v USA, ted bych si ji jeste nechal. Ale znovu do ni nepolezu, kdyz nas tu porad masirujou mistni machri, jak to maj zmakli s velkejma klukama smerem k totalni destrukci. Dnes uz pry v totalni panice zastavi SP.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 13:12|many|(82.208.25.xxx)
KaR: diky za info - tak to v tom retailu asi jeste nejakou dobu zustanu (jako jeden z mala tady).
Zkus se nekde mezi lidma projit s napisem ""milionar je skoro kazdy z vas"". Schvalne jak to dopadne :))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 13:02|many|(82.208.25.xxx)
free: hlasim, za ja jeste nejaky mam :)) A cekam na tu vasi predikovanou Erste za 17E - kdyze to bylo?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:39|many|(82.208.25.xxx)
chains: dobry, konecne nejaka zabava :)))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:31|many|(82.208.25.xxx)
KaR: jo, to je jasny. Ale ja si celou dobu myslel, ze tohle forum je predevsim o retailu, ke kteremu se hrde hlasim. Mmch do jakeho objemu je pocitan retail?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:15|many|(82.208.25.xxx)
KaR a ""hajletrading"": a neni fajn se trochu svezt? Nebo je lepsi jenom cucet a cekat, jestli nahodou nemas pravdu a ono se to cele zriti? Kdybych treba ve utery odpo nekoupil Kobu, bylo by mi to ted docela lito.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:53|many|(82.208.25.xxx)
all: nechme toho...
Máte někdo nejake vysvetleni pro to, ze trhy nereagovaly na ty mizerny trzby? Resp. reagovaly obracene?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.