CETV: Erste
Zdravim vsechny!
vsem drzitelum Erste gratuluju a obdivuju silne nervy!!! :) kam az poleze, to nechapu...
| 25.6. 2026 1:42:51 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2010 10:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim vsechny!
vsem drzitelum Erste gratuluju a obdivuju silne nervy!!! :) kam az poleze, to nechapu...
reagovatzobrazit vlákno12.4. 2010 22:28|Novicius|(85.71.13.xxx)
No nevím, nevím jesli jsi měl dobrý nápad nasadit šértky. Zítra by mělo CETEVéčko zdolat 600. Pevně věřím že v druhé polovině r. padne 1000 Kč
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 23:06|michaelzak|(78.24.11.xxx)
morfe:....prave me prijemne UNI prekvapil, jak se drzel pri tech korekciich, nikomu se nechtelo prodavat, coz me utvrdilo v tom, ze se od tohoto papiru ocekava rust..no pristi dny a tydny nam ukazou..preju vsem brou noc.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 22:39|michaelzak|(78.24.11.xxx)
....aneb slava vitezum, cest porazenym a chvala dobremu vinu.:-)
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 22:35|michaelzak|(78.24.11.xxx)
morfe morfe: ...to je vychutnanicko...po pravu...:-)) co ten UNIk...uz popoleze konecne...?? zase v nem mam 2/3 prtf... ;) 1/3 v NWR pred vysledkama se mi to zda jako dobry napad... :)
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 18:49|michaelzak|(78.24.11.xxx)
smerem co mas rad...?:))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:51|many|(82.208.25.xxx)
Chains: asi ten vytisk predikci drzel vzhuru nohama.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:07|many|(82.208.25.xxx)
No nejsem ja trubka, ze jsem se zbavil ty KOBy? At uz jdou ""velký kluci"" s tema svyma predikce do ...
Takhle v ty kategorii retailu zustanu delsi dobu :)))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 14:51|many|(82.208.25.xxx)
KaR+Free? sakra, je tohle, co se deje, ve vasem planu?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 14:43|many|(82.208.25.xxx)
Ram: uz je venku za 3540 - bohuzel. Pred vysledky v USA, ted bych si ji jeste nechal. Ale znovu do ni nepolezu, kdyz nas tu porad masirujou mistni machri, jak to maj zmakli s velkejma klukama smerem k totalni destrukci. Dnes uz pry v totalni panice zastavi SP.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 13:12|many|(82.208.25.xxx)
KaR: diky za info - tak to v tom retailu asi jeste nejakou dobu zustanu (jako jeden z mala tady).
Zkus se nekde mezi lidma projit s napisem ""milionar je skoro kazdy z vas"". Schvalne jak to dopadne :))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 13:02|many|(82.208.25.xxx)
free: hlasim, za ja jeste nejaky mam :)) A cekam na tu vasi predikovanou Erste za 17E - kdyze to bylo?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:39|many|(82.208.25.xxx)
chains: dobry, konecne nejaka zabava :)))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:31|many|(82.208.25.xxx)
KaR: jo, to je jasny. Ale ja si celou dobu myslel, ze tohle forum je predevsim o retailu, ke kteremu se hrde hlasim. Mmch do jakeho objemu je pocitan retail?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:15|many|(82.208.25.xxx)
KaR a ""hajletrading"": a neni fajn se trochu svezt? Nebo je lepsi jenom cucet a cekat, jestli nahodou nemas pravdu a ono se to cele zriti? Kdybych treba ve utery odpo nekoupil Kobu, bylo by mi to ted docela lito.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:53|many|(82.208.25.xxx)
all: nechme toho...
Máte někdo nejake vysvetleni pro to, ze trhy nereagovaly na ty mizerny trzby? Resp. reagovaly obracene?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:48|many|(82.208.25.xxx)
morfe: na takovy kraviny, ktery tu nekteri pisou, muzou rozumni lide bud za A/reagovat podobne nebo za B/nereagovat vubec
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:26|many|(82.208.25.xxx)
lempl: ""zajímací"" aproximace - podle data registrace na nejakem foru odvozujes i delku obchodovani? A co takhle vek, vzdelani, slozeni portfolia atd. Taky umis? Hned te zamestnam a nebudes muset obchodovat na burze ...
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:16|many|(82.208.25.xxx)
Xenos: jo, to je ono - podpis s podtrzenim...
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:14|many|(82.208.25.xxx)
PaCH: a kdo me nuti ti neco prodat? Nebo me snad drzeni akcii neco stoji? Zatim jsem s tim zadne naklady nemel - na rozdil od shortu!
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.