CETV: SP
morfe:....prave me prijemne UNI prekvapil, jak se drzel pri tech korekciich, nikomu se nechtelo prodavat, coz me utvrdilo v tom, ze se od tohoto papiru ocekava rust..no pristi dny a tydny nam ukazou..preju vsem brou noc.
| 22.6. 2026 2:46:59 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 23:06|michaelzak|(78.24.11.xxx)
morfe:....prave me prijemne UNI prekvapil, jak se drzel pri tech korekciich, nikomu se nechtelo prodavat, coz me utvrdilo v tom, ze se od tohoto papiru ocekava rust..no pristi dny a tydny nam ukazou..preju vsem brou noc.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 22:39|michaelzak|(78.24.11.xxx)
....aneb slava vitezum, cest porazenym a chvala dobremu vinu.:-)
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 22:35|michaelzak|(78.24.11.xxx)
morfe morfe: ...to je vychutnanicko...po pravu...:-)) co ten UNIk...uz popoleze konecne...?? zase v nem mam 2/3 prtf... ;) 1/3 v NWR pred vysledkama se mi to zda jako dobry napad... :)
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 18:49|michaelzak|(78.24.11.xxx)
smerem co mas rad...?:))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:51|many|(82.208.25.xxx)
Chains: asi ten vytisk predikci drzel vzhuru nohama.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 16:07|many|(82.208.25.xxx)
No nejsem ja trubka, ze jsem se zbavil ty KOBy? At uz jdou ""velký kluci"" s tema svyma predikce do ...
Takhle v ty kategorii retailu zustanu delsi dobu :)))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 14:51|many|(82.208.25.xxx)
KaR+Free? sakra, je tohle, co se deje, ve vasem planu?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 14:43|many|(82.208.25.xxx)
Ram: uz je venku za 3540 - bohuzel. Pred vysledky v USA, ted bych si ji jeste nechal. Ale znovu do ni nepolezu, kdyz nas tu porad masirujou mistni machri, jak to maj zmakli s velkejma klukama smerem k totalni destrukci. Dnes uz pry v totalni panice zastavi SP.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 13:12|many|(82.208.25.xxx)
KaR: diky za info - tak to v tom retailu asi jeste nejakou dobu zustanu (jako jeden z mala tady).
Zkus se nekde mezi lidma projit s napisem ""milionar je skoro kazdy z vas"". Schvalne jak to dopadne :))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 13:02|many|(82.208.25.xxx)
free: hlasim, za ja jeste nejaky mam :)) A cekam na tu vasi predikovanou Erste za 17E - kdyze to bylo?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:39|many|(82.208.25.xxx)
chains: dobry, konecne nejaka zabava :)))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:31|many|(82.208.25.xxx)
KaR: jo, to je jasny. Ale ja si celou dobu myslel, ze tohle forum je predevsim o retailu, ke kteremu se hrde hlasim. Mmch do jakeho objemu je pocitan retail?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 12:15|many|(82.208.25.xxx)
KaR a ""hajletrading"": a neni fajn se trochu svezt? Nebo je lepsi jenom cucet a cekat, jestli nahodou nemas pravdu a ono se to cele zriti? Kdybych treba ve utery odpo nekoupil Kobu, bylo by mi to ted docela lito.
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:53|many|(82.208.25.xxx)
all: nechme toho...
Máte někdo nejake vysvetleni pro to, ze trhy nereagovaly na ty mizerny trzby? Resp. reagovaly obracene?
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:48|many|(82.208.25.xxx)
morfe: na takovy kraviny, ktery tu nekteri pisou, muzou rozumni lide bud za A/reagovat podobne nebo za B/nereagovat vubec
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:26|many|(82.208.25.xxx)
lempl: ""zajímací"" aproximace - podle data registrace na nejakem foru odvozujes i delku obchodovani? A co takhle vek, vzdelani, slozeni portfolia atd. Taky umis? Hned te zamestnam a nebudes muset obchodovat na burze ...
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:16|many|(82.208.25.xxx)
Xenos: jo, to je ono - podpis s podtrzenim...
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:14|many|(82.208.25.xxx)
PaCH: a kdo me nuti ti neco prodat? Nebo me snad drzeni akcii neco stoji? Zatim jsem s tim zadne naklady nemel - na rozdil od shortu!
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:13|many|(82.208.25.xxx)
nevite nekdo prosim, kdy se budou zastavovat burzy? (nekdo to tu sliboval ...). Ze bych mel vic casu na poradnou praci :))
reagovatzobrazit vlákno5.11. 2009 11:05|many|(82.208.25.xxx)
PaCH: nonsens - pokud chces zbozi a nikdo zi ho za nabizenou cenu neproda, budes muset prijit s lepsi nabidkou ....
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.