CETV: PX
Jinak jaký máte názor na Kitkat pod 180. Kupovat? Já vím, ještě tam není ale můj dnešní kauf ho dostane pod 220, pak příjde další šleh bičem a pod 200 další, takže 180 reálných s takovým postupem určitě je.
| 26.6. 2026 23:20:28 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jinak jaký máte názor na Kitkat pod 180. Kupovat? Já vím, ještě tam není ale můj dnešní kauf ho dostane pod 220, pak příjde další šleh bičem a pod 200 další, takže 180 reálných s takovým postupem určitě je.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Já taky vlnkařil mezi 180 a 200 a pak se to urvalo. Místo toho jsem pak nabral šit CETV. Před pár týdny bych měl portfolio v plusu, kdybych vydržel v KITKATu. Marne.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 10:26|Novicius|(90.181.111.xxx)
Tos myslím neudělal dobře Jeníku....
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 9:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Díky. Portfolio se mi díky CETV blíží větším ztrátám, než jsem měl v r 2009. Už na to kašlu. Kauf za 340 způsobil masakr. Tady evidentně žádné dno není. Jede se pod 100. Přemýšlím nad Plínama pod 185, Krocanem pod 170 a Štístkem pod 100. Zatím se mi ale podařilo dát bombu mezi oči Kitkatu za 237. Ještě dva nákupy a snad ho dostanu pod 180. Pak vstoupím s dalším balíkem peněz a všechno na něj.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2011 9:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Nechápu proč to klesá. Když dolar oslabuje tak sicce přepočtený kurz klesá ale rostou zisky v USD... No nic, poOrco a ECM se blíží další skoro 100 procentní ztráta a vzhledem k velikosti pozice v CETV to bude ztráta definitivní.
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 13:36|SuperGro|(193.84.36.xxx)
""Kapujte, kupujte je čas šlapnout do pedálů :-)""
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 15:57|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Indexy na maximech a portfolio na ročních minimech. Začínám uvažovat o prodeji CETV než příjdu o všechno. Za to nakoupím plíny, aby dostaly vejřez za to, že jsem je před skoro rokem prodal za 170. Tak je tam aspoň dostanu. První ránu bičem bych potřeboval zasadit ale tak na 185.
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 16:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No nic. Jak do háje tak pořádně. Další šleh bičem u CETV. Za 340, takže za několik dní bude pod 300.
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 21:35|SuperGro|(90.177.160.xxx)
To plínky...no nevim, nevim...furt jsou na ně samé negativní zpravy na jejich účet a přitom akcie moc nepadala, jestli to nebude z blata do louže :-)
reagovatzobrazit vlákno14.1. 2011 22:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak nám trošku mrška v Ušákově poskočila, ještě trošku silnější dolárek a budem mít na sváču :-)
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.