CETV: Asie
Dobre ranko vsem!:-)
zatr satr, to to vcera popojelo na muj vkus trohu moc hopem, ale budiz...:-)
MartD: ja mam NWR prumer nakupku za 228,5 a fakt podrzim az nad 300..je to takova moje zkouska trpelivosti...samosebou, kdyz si budu myslet, ze to pude silne dopr..tak prodam i nize..;-) Nicmene nad 300 je muj cil..
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 14:34|Novicius|(85.71.13.xxx)
CETV: Asie
na 450 určitě, tipuju kolem 30 - 40 US což je 600 - 800 Kč, otázkou je jen KDY? myslím si že do 6 měs. určitě, po výsledcích za 2010. Stačí se podivát na 1 dnoroční graf nebo 6 měs. Co Vy ostatní na to?
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 15:10|Novicius|(85.71.13.xxx)
CETV: CETV
Souhlasím, ale odděl výsledky a výhled. Už jsi viděl výhled např. Erste aby dopředu říkala je to zpackané půjde to dolů??
A to přesně udělalo CETV. No nic můžu se splést , ale risknul jsem to a za své.
reagovatzobrazit vlákno3.8. 2010 15:26|Novicius|(85.71.13.xxx)
CETV: Asie
Dvouroční bych nesrovnával, to byl průser (ekonomicko-světový)a nevědělo se jestli padnou banky, KB 1600, CETV 200 atd,Jak se mocni k tomu postavi. Dnes víme že se snažili záchranit co se dá. KB je už na svým atd. A ekonomika pomalu se zmátořuje a zas najedou reklamy ve větším. Proto jsem napsal že otázkou je KDY?
reagovatzobrazit vlákno7.7. 2010 22:33|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Tak dobré ceny zase utekly
Tak se to nevyvíjí nicmoc co?Škoda těch čumilů, že jsem do nich tehdy nešel naplno přes tou nezaměstnaností u ušatých. A kdo to mohl dneska tušit, že po druhé to tam někdo na kobosu pustí až na 410. No nic, teď mi nezbývá než věřit, že se mi podaří pustit aspoň Kitkat kolem 200...Nebo čekat déle?
reagovatzobrazit vlákno6.7. 2010 12:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: Volno zase k tíži
No i klasika. Jak mají u nás zavřeno, tak burzy rostou. Ne, žeby bylo volno, tekla krev a člověk by pak bez nervů za ty dny volna nastoupil níže...