CETV: Trádá, tradá, proč to neroste ale padá....:-)))
XiXao, konecne jsi zavelel ke spravnemu smeru!!! :)doufam, ze zafungujes jako obvykle!!! :)
| 25.6. 2026 9:07:46 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno25.6. 2010 12:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
XiXao, konecne jsi zavelel ke spravnemu smeru!!! :)doufam, ze zafungujes jako obvykle!!! :)
reagovatzobrazit vlákno24.6. 2010 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gap mezi Vigwamem a Esterou se rozevírá. Běžně bývala v poslední době stovečka. To zavání ranou kladivem do hlavy Vigwamu. Očekávám pokles aspoň na 850.
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 17:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To chce klid. Burzovní vrah drží CETV jednu várku za 530 ale druhou za 421, takže dlouhodobý pokles ceny pod 420 je tak téměř jistý.
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 17:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jakto?Přece žádnou pozici nesmím prodat se ziskem. Počítá se tedy hlavně ta nižší nákupka.
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 16:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Klasika, Vigwam opět valí nahoru až po zavření u nás, abychom nemohli dobře prodat.
reagovatzobrazit vlákno15.6. 2010 13:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
a koho ne...:-) to bylo fakt ftipne...:-))) driv budou vyplacet divi AAAcka nez Cetka...:o)))
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.