reagovatzobrazit vlákno16.4. 2014 9:21|Edgar|(94.113.94.xxx)
CETV: Jak se má člověk dopočítat?
Nemá někdo povědomí o tom, kolik by mohlo být maximálně na přelomu roku 2016/2017 akcií CETV? Ke konci března jsem četl, že jich je 135 mil a může jich být v roce 2016/2017 až 340 mil., pokud se uplatní všechna práva z warrantů a ze strany TW. Zpráva z Patrie (http://www.patria.cz/zpravodajstvi/2613218/akcionari-cetv-odsouhlasili-navyseni-autorizovaneho-kapitalu-posvetili-emisi-warrantu-pro-tw-i-upis-prav.html) o navýšení autorizovaného kapitálu CETV hovoří o vydání až 440 mil akcií z původních 300 mil. Prase, aby se v tom vyznalo a dopočítalo se. Ani z toho nedokážu rozklíčovat, zda se jedná o 440 mil akcií celkem a nebo 440 mil + 135 mil. stávajících.
Nemá někdo odkaz na solidnější zdroj?
reagovatzobrazit vlákno4.4. 2014 18:27|Edgar|(94.113.94.xxx)
CETV: Přetahovaná
Je vcelku zajímavé sledovat, jak se již týden v Améru přetahují nad hranicí 3 USD prodejci a kupci. Ty objemy jsou dost vysoké. Cena osciluje velmi rychle. Kdo koho utáhne a kdo tak významně nakupuje a prodává?
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2014 21:23|Edgar|(94.113.94.xxx)
CETV: CETKA -DOTAZ:
Cena sice je již na 2,5 USD, ale tento článek mě trochu nahlodává, že s tím zobáním asi ještě chvilku počkám. http://www.akcie.cz/komentare-a-doporuceni/123207-objem-shortu-na-nasdaq-nezastavil-rust-na-cetv-na-maximu/
Nemá někdo z BHS tu analýzu?
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2014 22:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
CETV: CETKA -DOTAZ:
No i je to tady. Opět růst před závěrem, jako každý den. Stejně jako DJ. Doufám, že ta dlouho očekávaná korekce utopí ty indexy v krvi a že to lynčování veškeré tituly rozseká na maděru.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2014 9:10|Es-Age|(109.81.245.xxx)
CETV: CETKA -DOTAZ:
Dneska jsem se tešil na nákup pod 50 a tu takové zjebstvo. No nic. Musíme počkat na open v USA na pokles pod 2,5 hned na startu.Proč ta zpráva nevyšla o hodinu později...
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2014 9:18|Es-Age|(109.81.245.xxx)
CETV: CETKA -DOTAZ:
Ruleta. Buď výrazně dolů nebo výrazně nahoru po výsledkách. Spíše čekám výrazně dolů, jak to většinou bývá ale chtěl jsem risknout. Nad 50 ale v žádném případě brát nemíním, když nedávná minima byla dokonce cca 42. Doufám, že jsou to jen spekulace a to dnešní šílenství bude po 15:30 tvrdě potrestáno.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2014 9:42|syncman|(195.113.87.xxx)
CETV: CETKA -DOTAZ:
Patecni nakladacek za 52 vylozen za 58. Doufam, ze se to odpoledne dokodrca jeste k 60
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2014 12:26|kocan|(193.164.219.xxx)
CETV: dotaz
Pokud to shortuje ten ,co sedí v představenstvu, tak si je při nedostatku na
trhu natiskne a natiskne aby je mohl vrátit a uzavřít za pár.
Pak se zjistí, že nejsou krytý majetkem (bonitním) při kvartálech, pak je prodlení, pak se nedá uzávěrka dohromady vůbec a je konec.
Že to tak není? A kdo tady nezažil KITD ?