CETV: CETKA -DOTAZ:
Já budu asi čekat na posun dolů. Třeba se to dnes malinko sveze, když jsou v Améru indexy v premarketu v mínusu. Chci začít zobat tak u 2,5 USD.
| 25.6. 2026 8:48:02 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
103,00-0,20 (-0,19%) 16:57 12.10. 2020 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno23.4. 2014 14:32|Edgar|(94.113.94.xxx)
Já budu asi čekat na posun dolů. Třeba se to dnes malinko sveze, když jsou v Améru indexy v premarketu v mínusu. Chci začít zobat tak u 2,5 USD.
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2014 21:23|Edgar|(94.113.94.xxx)
Cena sice je již na 2,5 USD, ale tento článek mě trochu nahlodává, že s tím zobáním asi ještě chvilku počkám. http://www.akcie.cz/komentare-a-doporuceni/123207-objem-shortu-na-nasdaq-nezastavil-rust-na-cetv-na-maximu/
Nemá někdo z BHS tu analýzu?
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2014 22:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No i je to tady. Opět růst před závěrem, jako každý den. Stejně jako DJ. Doufám, že ta dlouho očekávaná korekce utopí ty indexy v krvi a že to lynčování veškeré tituly rozseká na maděru.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2014 9:10|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Dneska jsem se tešil na nákup pod 50 a tu takové zjebstvo. No nic. Musíme počkat na open v USA na pokles pod 2,5 hned na startu.Proč ta zpráva nevyšla o hodinu později...
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2014 9:18|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Ruleta. Buď výrazně dolů nebo výrazně nahoru po výsledkách. Spíše čekám výrazně dolů, jak to většinou bývá ale chtěl jsem risknout. Nad 50 ale v žádném případě brát nemíním, když nedávná minima byla dokonce cca 42. Doufám, že jsou to jen spekulace a to dnešní šílenství bude po 15:30 tvrdě potrestáno.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2014 9:42|syncman|(195.113.87.xxx)
Patecni nakladacek za 52 vylozen za 58. Doufam, ze se to odpoledne dokodrca jeste k 60
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2014 12:26|kocan|(193.164.219.xxx)
Pokud to shortuje ten ,co sedí v představenstvu, tak si je při nedostatku na
trhu natiskne a natiskne aby je mohl vrátit a uzavřít za pár.
Pak se zjistí, že nejsou krytý majetkem (bonitním) při kvartálech, pak je prodlení, pak se nedá uzávěrka dohromady vůbec a je konec.
Že to tak není? A kdo tady nezažil KITD ?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.