Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 25.1.2021 14:44
Akcie.cz»Diskuse»ČEZ

Diskuse ČEZ

Poslední příspěvky

25.1. 2021 14:44:31BCPPRMS
Aktuální kurz
535,00

+7,00 (+1,33%)

14:27 25.1. 2021

 
538,00

+8,00 (+1,51%)

14:41 25.1. 2021

 

Přidat nový příspěvek

1 2 3 2442

ČEZ:  Vzhůru do nebes?

Můj laický tip: do valné hromady to půjde do strany kolem 550. Pak, pokud schválí řádnou dividendu 40 + mimořádnou 20 (tzn. čistá celková 51,-/akcii), mohlo by to před ex-date vylézt +/- k 6 stovkám. Možná i k 650 (optimista). Jiný scénář by mohl nastat, pokud by se objevil silný prodejce nebo silný kupec, nebo by byla divi nižší, než se čeká. Já každopádně držím na dlouho a dokupuji při případných poklesech.

ČEZ:  Vzhůru do nebes?

Tak kde vidíte strop? 570? Nebo uz půjdem zpet k 520...

ČEZ:  부산건마《《θpSS62닷컴》》오&

부산건마《《θpSS62닷컴》》오피쓰⌑부산오피⍥부산마사지〉⎋부산리얼돌체험 부산안마
부산건마《《θpSS62닷컴》》오피쓰⌑부산오피⍥부산마사지〉⎋부산리얼돌체험 부산안마
부산건마《《θpSS62닷컴》》오피쓰⌑부산오피⍥부산마사지〉⎋부산리얼돌체험 부산안마
부산건마《《θpSS62닷컴》》오피쓰⌑부산오피⍥부산마사지〉⎋부산리얼돌체험 부산안마
부산건마《《θpSS62닷컴》》오피쓰⌑부산오피⍥부산마사지〉⎋부산리얼돌체험 부산안마
부산건마《《θpSS62닷컴》》오피쓰⌑부산오피⍥부산마사지〉⎋부산리얼돌체험 부산안마
부산건마《《θpSS62닷컴》》오피쓰⌑부산오피⍥부산마사지〉⎋부산리얼돌체험 부산안마

ČEZ:  ČEZ - dnešní růst

Odehrál se beze mne. Pořád jsem váhal,až mi utekl.

ČEZ:  ČEZ - dnešní růst

Co s těmi zisky a dividendami budou dělat :( ?
Jsem si myslel, že se něco dovím - ale klasika. Takže, co se momentálně děje:

-V Německu podprůměrně fouká, nesvítí slunce a uhelné elektrárny jedou naplno + operativní nákupy elektřiny za rekordní ceny.
-Lithium. Okolo držav začínají kroužit další dravci, ze spojených Stád atd
-Začínají přitékat prachy za prodaná aktiva
-dcera ČEZu vyhrála několik tendrů na obrovské solární parky v Evropě.
- dočkáme se vystřízlivění ohledně toho, že po covidu všichni sednou do tesel, monitory budou z papíru, hnojiva a chemie 100% bio (vlastně, bioodpad spálíme v bioplyn. stancích. Sakra).

Sice jsem si pokazil svoji pod 400 nákupku, ale těch 465/štok hezky šlape. Baňky toho naženou max. 20 pct. Teď je střednědobý potenciál v O2, ČEZ. Jsou to cash generátory a cash bude potřeba. Solidní profit se dal brát na Stock Spirit. Už ho nemám, zapablil jsem to na +52 procentech.


Jak jsou na tom momentálně ropáci:

Crude WTI: 48USD
Gas Jan20 - pořád solidních 2.66 USD, tzn. nejvíc za posle 2 roky.
Celkově byl Q4 na ceny fosilních komodit našláplý, u energa čakám solidní výsledky. Např shell v Q3 plusoval 0.2USD/sh při daleko horších cenách (WTI pod 37USD, NG 1.5 USD).

Sehr gut.

Tady pomalu končím, najdete mne na Patrii pod nickem Gyroskop.

ČEZ:  ČEZ - dnešní růst

Akcionáři ČEZu to budou mít hodně těžké.

ČEZ:  ČEZ - dnešní růst

Nevíte, co stojí za dnešním kopancem vzhůru? Krom rekordní ceny elektřiny v Lipsku 49.090 EUR/MWh ?

ČEZ:  Tenis - Stolní tenis - Kurzové sázky - Domluvené zápasy - 100 % spolehlivé informace. www.nivexe.bl

Tenis - Stolní tenis - Kurzové sázky - Domluvené zápasy - 100 % spolehlivé informace.

www.nivexe.blogspot.cz

ČEZ:  názor aktivisty

Šnobr má pravdu. Toto tvrdí již několik let. Většina lidí čekala, že s časem a vyřazováním elektráren pujde cena elektřiny nahoru, což se částečně děje a s tím i cena Čezu, což se neděje kvuli různým dalším okolnostem.

Hlavní tlak na růst ceny v letech 2021-2 a později se jistě stane. Nicméně se výsledky musí také propsat do zisků a dividend. Tedy pokud chce někdo investovat podle Šnobra, měl by být připraven mít kapitál zainvestovaný na minimálně 3 roky.

ČEZ:  názor aktivisty

https://www.investicniweb.cz/michal-snobr-nemecko-likviduje-svou-energetiku-cesko-se-vzda-prilezitosti-kdyz-bude-lit-penize-do-novych-jadernych-bloku/

ČEZ:  Bezvlasý hlavoun šéfem na věčné časy

Tak a je to, bokovky šéfíkům a drobné drobasům....Oficiální Zisky s tímto managementem dokapsy nic moc, divi nic moc, škoda, chtělo by to někoho jako Pilný a pak by to šlapalo, až na 3-násobek, proč šefík plešo přímo na dotaz neodpoví, celou bilanci v čase, kolik stály ty zahraniční hrátky-investice a kolik z toho výtěžek a s jakým discountem..takže kolik vlastně stát a všichni drobasové prodělali a pořádně ho cálovali ...Jádro další tunel, stát už cuká....a drobasové okrouhají .... již teď je jasná nerentabilita, energie z jádra bude vzhledem k investicím a hlavně do bezpečnosti více než 2xdražší než z plynu , k tomu dražší údržba, generálky and. A šéfici to mají v kabele...vyloučejí Rusy a Čínu , dohodnou se na provizích a cena se navýší, jak je to zde v Česku normou, a hlavně, každý je nevinen, odposlechy jsou nezákonné and...a cena stoupne

ČEZ:  čez 2020-2021


https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4550877/evropa-miri-do-zeleneho-ecb-mozna-rozvolni-zakaz-vyplaty-dividend.html

Evropa míří do zeleného, možná ECB možná rozvolní výplatu dividend 25.11.2020

ČEZ:  čez 2020-2021

ČEZ: Morgan Stanley snížil cílovou cenu na 480 Kč

https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/246651-cez-morgan-stanley-snizil-cilovou-cenu-na-480-kc

ČEZ:  čez 2021

https://www.investicniweb.cz/video-investorsky-magazin-akcie-a-hospodareni-cez-pohledem-managementu-maklere-a-investora-aktivisty/

ČEZ:  odhad výsledků

https://www.investicniweb.cz/news-analytici-cez-si-ve-vysledcich-za-prvnich-devet-mesicu-roku-polepsi/

ČEZ:  A je to tady, celosvětově vše jde do kopru ( zda se vzamatujeme, bůh, ten neexistující a uměle vytvo

Srandičky, srandičky, s chutí:-))))

ČEZ:  cena při IPO - Pilulka

Už se vám někomu u Fio připsali akcie Pilulky. U mě to vypadá že jsem nic nekoupil.

ČEZ:  cena při IPO - Pilulka

Dle mého počkat, příležitostí bude dost - přiblblý název, velká poptávka-velká cena úpisu - moc důvěry to neziskává....asi čekat, stejně jako všechny akcie jsou v současné době na BCCP asi dost nadhodnocenné, kdo čeká, ten se dočká...

ČEZ:  cena při IPO - Pilulka

Strnisko, mám drtivou většinu portfolia v dividendových titulech pražské burzy a z nich nejvíce v ČEZu, který držím již hodně dlouho a průměrná nákupní cena se pohybuje na cca aktuální dnešní ceně. S dividendovým výnosem jsem maximálně spokojen. Totéž třeba u Philip Morris. Moneta je aktuálně níže, než mám průměrnou nákupku, ale při započtení dividend z minula jsem na ní zhruba na nule a věřím, že ve střednědobém horizontu půjde nahoru a samozřejmě opět bude vyplácet slušnou divi. USA individuálně neobchoduji, protože se na to necítím být dostatečně vzdělaný. Moje chyba, jenže já se neživím investováním, ale medicínou, investování je jen koníček a snaha zajistit se na důchod. Přesto jsem v USA zastoupený alespoň prostřednictvím FIO Global fondu, na kterém jsem aktuálně v plusu necelých 30%.
O Pilulku jsem měl zájem kvůli tomu, že mě oslovil příběh, majitelé a také pan Filip Kejla, kterého sleduji na youtube a myslím, že to má v hlavě srovnané a ví, o čem mluví. Chtěl jsem mít v portfoliu konečně i nějaký růstový titul a kombinace technologie / léky by mohla mít slibnou budoucnost. Myslíš si skutečně, že jsem magor, protože jsem si koupil mizerných 80 akcií???
Zdejší diskuzi sice čtu, ale zapojuji se jen minimálně. Jen pokud se řeší něco, co mě zajímá, což je však jen zcela výjimečně. Také si o některých názorech, které zde na různá témata zaznívají myslím, že je to magořina, ale necítím potřebu se do nich míchat ani to zpochybňovat a zbytečně se hádat.

ČEZ:  cena při IPO - Pilulka

za mě: je nad slunce jasné, že nějaká Pilulka na nějaké pidi burze Praha nahoru nepůjde. A jenom magor by si koupil takovou akcii a ještě v týhle covidový době. bych se držel defenzivních titulů takových obrů jako čez maximálně, když už teda Praha. ale jinak amerika a to Apple, Google, Microsoft atd...
A to jen v případě, že takové akcie už mám. Jestli chce někdo teď vstoupit na burzu, tak ať si radši sedne na pracky a nedělá nic.

1 2 3 2442

Graf ČEZ, a.s.

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ?T24.cz