MONETA MONEY BANK: Valná hromada 22.6.
Nezapomeňte na úřední ověření podpisu!!!!
| 22.6. 2026 16:41:51 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz | 189,20+1,60 (+0,85%) 16:20 22.6. 2026 |
191,00+2,50 (+1,33%) 16:08 22.6. 2026 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno27.5. 2021 13:13|jakubino|(176.222.226.xxx)
Nezapomeňte na úřední ověření podpisu!!!!
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2021 14:33|tak jak|(193.165.128.xxx)
Stačí si přečíst ""Prezentaci k akvizici Skupiny Air Bank"". Spurný má kcianáře za úplné dementy. Vrchol je vydávat zvýšení ceny akcií díky akvizici. Pokud by se podíval na kteroukoliv jinou banku, překvapivě by zjistil, že jsou na tom stejně nebo i lépe.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2021 16:13|kocan|(188.75.191.xxx)
Přesně tak. V televizi bylo jasně vidět,na čí je straně.Lhal,až oči zavíral,
psycholog by se pobavil. Jen čtu v přílohách,jak spojením bude Moneta zisková za 3roky. Na sousedech jsem se ptal,nevěří jim a nikdo tam o VH nemá zájem. Cizí fondy byly taky hlavně ty ,co to dali v odkupu.
Minule Spurný bránil Raivce hlasovat. Minulé odpískání bylo jen divadlo.PPF ukradne banku a ještě si za to nechá zaplatit. ČNB-škoda mluvit.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2021 15:54|tak jak|(193.165.128.xxx)
Připojím se.
Pořád tomu nemůžu věřit, že to Spurný myslí vážně - již jednou to odpískal. Ale po vystoupení v TV jsem o něm ztratil mínění.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2021 14:02|kocan|(188.75.191.xxx)
Nějak nemužu nalézt v dokumentech tu loŇskou ziskovost Fio ,Home a Benksy?
Vidim to jako Krádež za bílého dne. Už teď Tanemo zakazuje cokoli vyplatit,tedy dividenda a volné kačky se odevzdají PPF.
Už chápu po načasování klipu P.Kellnera ,coby lidumila v mediích. Bohužel zloděj zůstane zlodějem. Jsem rád ze nejsem klientem žádného uskupení.Dost si vybírám,jaký má ústav kredit. Taky je na internetu dnes,jak jde napadnout To bankovnictví Air -bank. Teprve po zveřejnění byli odškodněni. A ty trapné výmluvy.
reagovatzobrazit vlákno21.5. 2021 11:43|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Jaký propad? Pokles na 75 nepovažuji za propad....
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2021 16:57|kocan|(188.75.191.xxx)
Netvrdím,že to tak bude,jen jsem pročetl článek.Moneta šla ke 100i před koronou,mám průměr 72K + 11300,-divi.Že by se kupovala zpět už jako AIRb ?
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2021 16:44|Es-Age|(109.81.245.xxx)
V tom případě by to byl odpad. Bezcenné držení na několik let. Bude se třeba zbavit do té doby perspektivní akcie, čekat 10 let na další větší propad a věřit, že pak nakoupíme něco, kde nás nebude chtít někdo okrást. Teď musíme několik let na propady zapomenout, dolů se nepůjde. Viz dnešní reakce na špatná data z trhu práce - výsledkem jsou nová maxima na indexech.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2021 16:18|kocan|(188.75.191.xxx)
|Es-Age-taky to tak vidím,jen tu divi nevím kde jsi vyčetl,je tam,že volný kapitál dají PPF.(dohromady 25,9 mld. Kč.)-peněžními prostředky 2,59 mld. Kč a z části vydáním nových akcií v počtu 291 375 000 kusů do rukou PPF. Nikdo nepsal kolik ten šmuk dával na divi-zisk PPF. Takže vidim divi od r 2026.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2021 12:40|Es-Age|(80.82.147.xxx)
No kdybych měl mít 4 roky divi cca 5 a nakonec to poskočilo a něco výše, než na 80, tak bych si to nechal. Ale ta nejistota tam je. Podle mě po fůzi musí dojít k sešupu kurzu, tak proč to nyní neprodat a pak se slevou nevzít zpátky...Z toho pohledu se jeví prodej za těch 80 nejlepším řešením.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2021 11:58|kocan|(188.75.191.xxx)
Taky tam píše,že se po zředění odloží ziskovost na r 2026. Já myslel,že se fůzí jakoby rozšíří ""výroba zisku"" a tím dividenda,Takhle je to přítěž,se kterou se bude rovnat 4-5let? A co do toho vnese ten šunt? 4roky ho dotovat?
Jeden ekonom v tv řekl, že zahraničí si vyjedná odchod za 100K/kus a jde pryč.Odkup ,kde se platí vysoké poplatky není pro mě.Ale zablokuje to cenu,to jsme viděli.
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2021 11:14|kocan|(188.75.191.xxx)
Moneta podepsala s PPF smlouvu o akvizici Air Bank, Home Creditu a Benxy .
Tak už to podepsal, to byla rychlost.Chápu to tak ,že Moneta ještě zaplatí PPF dividendama.Viděl někdo hodnotu těch sra...?
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2021 16:27|kocan|(188.75.191.xxx)
Tak kam to spadne,zakolik vzít?
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2021 10:56|kocan|(188.75.191.xxx)
Podle mě z našich bank na burze udělala nejmenší zisk, PPF je na koni,má nakoupeno co chtěl. Kdo chtěl prodat,ten jim prodal.Nejasný je dopad sloučaní na nás.A divi je kde? rozhoduje se v ČNB.
reagovatzobrazit vlákno30.4. 2021 9:15|moje|(185.99.65.xxx)
MONETA Money Bank, a.s., k 31. prosinci 2020, včetně zahrnutí čistého zisku za rok 2020 do nerozděleného zisku z minulých let.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2021 11:47|kocan|(188.75.191.xxx)
Pořád tam melou o divi 3kč,ale to je vlastně doplatek z r.19,aještě ho daj až na konci roku. Včera v Byznysu mluvil p.Spurný,ale jako by byl z PPF,i zamlčel ,že to bude banka AIR. To celé zadržení zisku už vidím jakovliv PPF.
Nezapoměl říct,že na odkupu a prý ""ocenění"" za 80.- si akcionáři přišli na pěkný peníze.Jako kdyby před tím banka nebyla i za cca 90,- a to ještě neměla Wústenrot.Taky mluvil o hlasování ,ale od FIA je zpráva ,že bránil některým v hlasování? Nadále kalkuluje s tím,že je v menších něstech,kde je menší konkurence a lidi jsou konzervativní.To ostatně potvrdil p.Zámečník s tím,že cizina to pustíaž si vyjedná 20% bonus nad odkup.
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2021 16:49|kocan|(188.75.191.xxx)
Tak celkově dnes přes 12 milionů,před závěrem obchod přes 6mio,tak to asi žádný malí nekupujou, Nebo se takto zaznamenává nabídkový obchod? to asi ne když je tam 81,40K.
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2021 14:20|kocan|(188.75.191.xxx)
Dneska už se přelilo přes 3,5 melounu akcií za 80k. To dobírá PPF aby na VH vyrukoval s 50+%, nebo někdo,kdo chce mít sílu oponovat?
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2021 13:01|kocan|(188.75.191.xxx)
Jak píše ""jen tak"" chtějí vydělat,nikdo tu banky nechce a tak na ně análnice stupňuje cenu pro hejly. Divi nikde nebo malá, tak co?
Jinak fin. ředitelka PPF řekla, že až to bude ""jejich"", tak komu se to nelíbí,tak to za 80,- vezmou.
PPF si nějakým Home neznečistí.Na co maj 2 banky? Už jsem to tu dříve psal,jak matky chtějí prodělky rozdělit dcerám. A tady to bude jednodušší,protože to bude přímo v portfoliu banky.
Neříkám,že to musí být špatně,ale rozhodně se riziko zvýší,taková ruleta.
A zvýšením počtu akcií se také zředí zisk,takže dvackovou divi čekat nejde.
To se mi líbilo, když Moneta přibrala stavebko,to dávalo smysl.
reagovatzobrazit vlákno21.4. 2021 11:04|tak jak|(82.209.58.xxx)
Oni chtějí vydělat a ne prodělat.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.