reagovatzobrazit vlákno29.5. 2020 20:33|marqel|(78.45.227.xxx)
MONETA MONEY BANK: velké objemy
""Závěrečná aukce byla dnes doprovázena zvýšeným objemem, když dnešek je rozhodným datem pro výchozí hodnoty k rebalanci indexů. Celkový objem na trhu dosáhnul téměř 1,2 mld. Kč a podstatná část se zobchodovala právě v závěrečné aukci.""
reagovatzobrazit vlákno29.5. 2020 20:30|kocan|(188.75.191.xxx)
MONETA MONEY BANK: velké objemy
Kelnerovi to neprodali dobrovolně, tak jsem zvědav ,kdy tam vstoupí jako většinový vlastník. Nebo má někdo většinu? se kterou nekšeftuje? GE?
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2020 17:23|Es-Age|(37.188.132.xxx)
MONETA MONEY BANK: Nove insider nakupy - pod 50 uz to nepujde
Orco melo sveho casu taky plno insider nakupu,napriklad za 1500, nakonec skoncilo za 9...
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2020 22:39|SuperGro|(46.135.41.xxx)
MONETA MONEY BANK: Nove insider nakupy - pod 50 uz to nepujde
Zároveň nové prodeje J.P. Morgan, ty mají střeliva ještě dost a že někdo z představenstva koupi akcie za 500 000 je moc nezajímá :)
reagovatzobrazit vlákno8.5. 2020 15:35|Es-Age|(80.82.147.xxx)
MONETA MONEY BANK: Zmrazení navyšování pozic
Mám trochu obavy, protože zůstala jediná, co se nedokázala z minim odlepit. Na druhou stranu začala předtím pořádně padat jako poslední z PXu. Unipetrol ale svého času taky 2 roky tancoval kolem 170, aby pak během krátké chvilky přidal dvojnásobek i když se hospodaření lepšilo mnohem dříve, než ten růst přišel...