Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 14.5.2021 0:57
Akcie.cz»Diskuse»MONETA MONEY BANK

Diskuse MONETA MONEY BANK

Poslední příspěvky

14.5. 2021 0:57:21BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
76,00

+0,15 (+0,20%)

16:33 13.5. 2021

 

Přidat nový příspěvek

1 23 24 25 27

MONETA MONEY BANK:  Nove insider nakupy - pod 50 uz to nepujde

Vzhledem k tomu,že Es-Age nakupoval Monetu za 50 a něco tak -10% je nějakých 45.Takže souhlas s akcius 3.Dám I.nákup taky na 45 i když to nemusí být konečná .-)

MONETA MONEY BANK:  Nove insider nakupy - pod 50 uz to nepujde

Za 45 naberu první várku, za 41 druhou a pod 40 tam dám i rezervy. Jen ať to hezky padá, krásné objemy, prý ten norský penzijní fond, který bral při IPO, má hezkou ztrátičku a ropa pod náklady jim dělá vrásky na čele, ani Norové nemají asi blahobyt navěky...... a cena GE v Améru tomu na důvěře taky nepřidává :-)

MONETA MONEY BANK:  Nove insider nakupy - pod 50 uz to nepujde

Tak 50 Moneta neudržela, cílujete někdo k další podpoře? Těch cca 450.000ks za 49,50 jen prosvištělo. Přijde mi to jako neprozkoumané území, alespoň podle grafu.

MONETA MONEY BANK:  Nove insider nakupy - pod 50 uz to nepujde

Zároveň nové prodeje J.P. Morgan, ty mají střeliva ještě dost a že někdo z představenstva koupi akcie za 500 000 je moc nezajímá :)

MONETA MONEY BANK:  Nove insider nakupy - pod 50 uz to nepujde

Orco melo sveho casu taky plno insider nakupu,napriklad za 1500, nakonec skoncilo za 9...

MONETA MONEY BANK:  Zmrazení navyšování pozic

No on ten Wüstenrot Monetě z krátkodobého hlediska moc neprospěl, z dlouhodobého možná a investoři to musí zpracovat.

Es, takové likvidační nákupy je ale potřeba hlásit předem:-).

MONETA MONEY BANK:  Zmrazení navyšování pozic

Mám trochu obavy, protože zůstala jediná, co se nedokázala z minim odlepit. Na druhou stranu začala předtím pořádně padat jako poslední z PXu. Unipetrol ale svého času taky 2 roky tancoval kolem 170, aby pak během krátké chvilky přidal dvojnásobek i když se hospodaření lepšilo mnohem dříve, než ten růst přišel...

MONETA MONEY BANK:  Zmrazení navyšování pozic

Es-Age tos mi neudělal radost s tím dokupem Monety.Hm tak to asi ještě počkám.

MONETA MONEY BANK:  Zmrazení navyšování pozic

Včera dokup Monety za 50,5 a dávám na nákupy stopku. V bankách už mám hodně, na současných cenách už navyšovat pozice nechci a zbytek v podstatě smazal propady kvůli Covidu, tak ostatní tituly jsou bez potenciálu. Počkám na vyhodnocení 2.Q a 3.Q a budu doufat, že se infekce zase rozšíří, že udeří spotřebitel a rázně dlouhodobě omezí nákupy, příp. se projeví nezaměstnanost jako taková. Na vyhodnocení těch situací si ale několik měsíců počkáme, takže propady do té doby žádné nebudou, protože to bude tlačit nahoru víra, jako je tomu nyní.

MONETA MONEY BANK:  masakr

A nakoupil jsi? To byl nějaký omyl ..l

MONETA MONEY BANK:  masakr

Hvjer, visela i estera na nákup za 3800/kus :-)) a nikdo ji taky nemá.

MONETA MONEY BANK:  masakr

Hm, nakonec se to povedlo za těch 50,80. Chvilku v tam 46 svítilo, ale nabídka hned zmizela a asi za tu cenovku ani nebylo zobchodováno.
Dnes vyhlašují nějaká makra za Q1 Britové, Francouzi a Němci. Snad jsem to neunáhlil....

MONETA MONEY BANK:  masakr

dnes snad Moneta šla na 46 ?? - To mně vysvětli, dnešní minimum je cca 50 Kč

MONETA MONEY BANK:  masakr

Tak jste mě ukecali. Za těch dnešních 46 jsem to zkusil.

MONETA MONEY BANK:  zajímavý názor

sice špatný vlákno, ale dobře poskládaná mozaika

MONETA MONEY BANK:  zajímavý názor

https://www.facebook.com/pavel.kamas.39/videos/1614680398690011/

MONETA MONEY BANK:  masakr

Souhlasím s Bluelichtem. Mrkněte na nového Zunu - testování na protilátky v lidech, co nemoc prodělali . Měli je 3 z 170 testovaných.
Budeme se muset naučit s touto nemocí normálně žít a fungovat, jinak umřeme hladem a na jiné nemoci.

MONETA MONEY BANK:  UP

Hvjer, ono by možná lidé se i hnali, ale některé banky mají skoro měsíc již vyloučeny některé profese z možnosti započitatelných příjmů /zaměstnanci cestovního ruchu apod./ a některé mají i zastaven kompletně příjem nových žádostí....takže si sice podrží příjem z úroků u úvěrů s odkladem a následně při rostoucí inflaci jim ty úvěry zrefixují s větším úrokem než mají lidé nyní, ale vytvoří se mezera v úvěrech nových v podstatě všem.

MONETA MONEY BANK:  masakr

Rád bych se mýlil, ale momentální situace na ropě představuje obrovské systémové riziko, kdy svět je jednou nohou nad propastí. Celé státy, dohnané do kouta - to tu desítky let nebylo a řešení může být drastické. Svět asi shodí růžové brýle, varianta hyperinflace už není jen utopie. Něco jako deriváty zmizí zcela, akcie mohou být řešením, ale taky mohou být vynulovány, minimálně zcela odstaven retail. Kdo byl v minulých desetiletích chytrý, má soběstačné hospodářství (na úrovni jednotlivců, komunit, států), ostatní budou biti. Nic nového pro Čechy. Uměle vytvořený útvar nazvaný EU to přežít nemusí. Migranti buď opustí potápějící se loď nebo ji naopak ukořistí, to ukáže čas. Jak doteď světové bohatství rostlo, nyní prodělají všichni. Vítězem bude (alespoň zezačátku) dolar. My-malé ryby bychom si měli všímat své řásti rybníka a neřešit moře, ale proti celosvětové otravě jsme asi bezmocní. Budou zaznívat silná slova ze všech stran, myslím, že nastal řas nakoupit konzervy, rýži a náboje a zmapovat bezpečnou cestu pěšky k nejbližšímu zdroji pitné vody-je to předčasné, ale bude dobré být připraven. Kdo chce čekat v zemljance může(XiXao), já radši pod oblohou plnou hvězd :-)

MONETA MONEY BANK:  UP

Trochu OT, ale k Monetě to je. V tuto chvíli se ukazuje, že koupě Wustenrot Monetou nebyla zrovna terno. Koupili by ji levněji, lidé se teď a v příštím roce zweimall do hypo nepoženou, úroky budou nízké. Moneta se bude, ve srovnání s dvojicí obchodovaných bank v českém smrádku, z krize vyhrabávat pomaleji. Ani její portfolio služeb / zákazníků není moc příznivé. Dlouhodobě nahoru půjde, ale investor si počká.
Zítra se bude beztak červenat, nějaký Erste rush 4pct za den bych neočekával. Trump sice cosi nasliboval, ale ten oil spill zasvniní vše okolo. Po konci seance v Praze si S&P 500 sletěl o 3 procenta dolů.

1 23 24 25 27

Graf Moneta Money Bank

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ?T24.cz