Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 22.9.2021 17:28
Akcie.cz»Diskuse»MONETA MONEY BANK

Diskuse MONETA MONEY BANK

Poslední příspěvky

22.9. 2021 17:28:13BCPPRMS
Aktuální kurz
88,35

-0,50 (-0,56%)

16:22 22.9. 2021

 
88,50

0,00 (0,00%)

17:20 22.9. 2021

 

Přidat nový příspěvek

1 32 33 34 35

MONETA MONEY BANK:  Zmrazení navyšování pozic

Včera dokup Monety za 50,5 a dávám na nákupy stopku. V bankách už mám hodně, na současných cenách už navyšovat pozice nechci a zbytek v podstatě smazal propady kvůli Covidu, tak ostatní tituly jsou bez potenciálu. Počkám na vyhodnocení 2.Q a 3.Q a budu doufat, že se infekce zase rozšíří, že udeří spotřebitel a rázně dlouhodobě omezí nákupy, příp. se projeví nezaměstnanost jako taková. Na vyhodnocení těch situací si ale několik měsíců počkáme, takže propady do té doby žádné nebudou, protože to bude tlačit nahoru víra, jako je tomu nyní.

MONETA MONEY BANK:  masakr

A nakoupil jsi? To byl nějaký omyl ..l

MONETA MONEY BANK:  masakr

Hm, nakonec se to povedlo za těch 50,80. Chvilku v tam 46 svítilo, ale nabídka hned zmizela a asi za tu cenovku ani nebylo zobchodováno.
Dnes vyhlašují nějaká makra za Q1 Britové, Francouzi a Němci. Snad jsem to neunáhlil....

MONETA MONEY BANK:  masakr

dnes snad Moneta šla na 46 ?? - To mně vysvětli, dnešní minimum je cca 50 Kč

MONETA MONEY BANK:  masakr

Tak jste mě ukecali. Za těch dnešních 46 jsem to zkusil.

MONETA MONEY BANK:  zajímavý názor

sice špatný vlákno, ale dobře poskládaná mozaika

MONETA MONEY BANK:  zajímavý názor

https://www.facebook.com/pavel.kamas.39/videos/1614680398690011/

MONETA MONEY BANK:  masakr

Souhlasím s Bluelichtem. Mrkněte na nového Zunu - testování na protilátky v lidech, co nemoc prodělali . Měli je 3 z 170 testovaných.
Budeme se muset naučit s touto nemocí normálně žít a fungovat, jinak umřeme hladem a na jiné nemoci.

MONETA MONEY BANK:  masakr

Rád bych se mýlil, ale momentální situace na ropě představuje obrovské systémové riziko, kdy svět je jednou nohou nad propastí. Celé státy, dohnané do kouta - to tu desítky let nebylo a řešení může být drastické. Svět asi shodí růžové brýle, varianta hyperinflace už není jen utopie. Něco jako deriváty zmizí zcela, akcie mohou být řešením, ale taky mohou být vynulovány, minimálně zcela odstaven retail. Kdo byl v minulých desetiletích chytrý, má soběstačné hospodářství (na úrovni jednotlivců, komunit, států), ostatní budou biti. Nic nového pro Čechy. Uměle vytvořený útvar nazvaný EU to přežít nemusí. Migranti buď opustí potápějící se loď nebo ji naopak ukořistí, to ukáže čas. Jak doteď světové bohatství rostlo, nyní prodělají všichni. Vítězem bude (alespoň zezačátku) dolar. My-malé ryby bychom si měli všímat své řásti rybníka a neřešit moře, ale proti celosvětové otravě jsme asi bezmocní. Budou zaznívat silná slova ze všech stran, myslím, že nastal řas nakoupit konzervy, rýži a náboje a zmapovat bezpečnou cestu pěšky k nejbližšímu zdroji pitné vody-je to předčasné, ale bude dobré být připraven. Kdo chce čekat v zemljance může(XiXao), já radši pod oblohou plnou hvězd :-)

MONETA MONEY BANK:  UP

Trochu OT, ale k Monetě to je. V tuto chvíli se ukazuje, že koupě Wustenrot Monetou nebyla zrovna terno. Koupili by ji levněji, lidé se teď a v příštím roce zweimall do hypo nepoženou, úroky budou nízké. Moneta se bude, ve srovnání s dvojicí obchodovaných bank v českém smrádku, z krize vyhrabávat pomaleji. Ani její portfolio služeb / zákazníků není moc příznivé. Dlouhodobě nahoru půjde, ale investor si počká.
Zítra se bude beztak červenat, nějaký Erste rush 4pct za den bych neočekával. Trump sice cosi nasliboval, ale ten oil spill zasvniní vše okolo. Po konci seance v Praze si S&P 500 sletěl o 3 procenta dolů.

MONETA MONEY BANK:  UP

Podle mě ta Moneta každou chvíli vystřelí nahoru. K 60 určitě. Takhle dlouho se dole nic neplácá a cena je určitě podhodnocená.

MONETA MONEY BANK:  Moneta

Proč zvláštní,zaleží na ceně..Kdes to zjistil,těch 58 lidí?

MONETA MONEY BANK:  Banky . návrh na půl roku bankám nesplácet vůbec žádné půjčky!

A budou rozdávat i stravenky, platit energie a nájem? Tak v tom případě vítejte v ráji :-)

MONETA MONEY BANK:  Banky . návrh na půl roku bankám nesplácet vůbec žádné půjčky!

To opravdu nechápu. Ať to umožní těm co si řeknou a jsou prokazatelně poškozený koroňákem. Spořka to umožňuje už teď.
Proč by to mělo být plošně pro věechny?

MONETA MONEY BANK:  Banky- CNB a Euro

Souhlas s tím Eurem. Ale to je vlastně příležitost, když teď lidé přijdou kvůli Koruně o plno úspor, jim ukázat jak by to bylo s Eurem. A k té Monetě, je jasné, že Koronavirus jen tak neodejde a určitě ne za dva-tři týdny. Můj odhad je, že se na cenu pod 30Kč dostaneme už za dva týdny. Já jsem teď po třech dnech se ziskem 215%. Dneska jsem i několikrát odhadl růst a prodal jsem. Poslední nákup za 50,85Kč :-)

MONETA MONEY BANK:  Banky- CNB a Euro

A další chyba, že tady nemáme Euro,proto ekonomika zde zkolabuje více(s korunou si tak můžeme za chvíli vytřít, nedivil bych se Euro přes 30Kč co by dup

MONETA MONEY BANK:  To bude další rána pro banky!!

Michl může žvanit co chce,ale banky mají pravní subjektivitu A nepodléhaji CNB,to by mělo jít zákonem, Babis a CSSD by to chtěli,dle dosáhnou tak na CEZ, který ovládají, takže mohou např. rozhodnout na VH, ze CEZ věnuje zisk za 2019 na opatření proti koronaviru, ale zádě hrozí, ze drobasové se budou soudně bránit
..

MONETA MONEY BANK:  Sakra možná jsem měl vzít těch 49

Souhlas,možná se vše na drlší dpbu zarazí a zamrzne

MONETA MONEY BANK:  Sakra možná jsem měl vzít těch 49

ale jo bude to řád měs, ale udělat cca 100% zisk na to se dá počkat :))) jen kde je to dno

MONETA MONEY BANK:  Sakra možná jsem měl vzít těch 49

klídek. epidemie je na vzestupu, není důvod být optimista. tohle jsou krátké šorty a výběru zisků. ekonomika půjde pěkně do kytek, škody jsou obrovské. nečekejte, že se burza rychle vrátí na nějaké hodnoty byť třeba před týdnem. Tohle je záležitost na měsíce...

1 32 33 34 35

Graf Moneta Money Bank

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.Odborné články

Ekonomika ?T24.cz