Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 21:26
Akcie.cz»Diskuse»Koronavirus straší

Diskuze ke článku: Koronavirus straší

Poslední příspěvky

Koronavirus straší

Nejen americké akciové trhy v druhé polovině ledna nevýrazně vystrašil koronavirus. Tento týden již akcie na Wall Street, ale také například v sousedním Německu, dosahují nových historických maxim. V zámoří výše trhům také dopomohly lépe vyznívající hospodářské výsledky od hlavních firem. Řada investorů...celý text

Přidat nový příspěvek

1 2 3 4 78

Koronavirus straší:  Dáváme úvěr všem, kteří to potřebují

Mám nákupy za 912 a 1030. Při tom co nás čeká v dalších letech je jasné, že to se ziskem neprodám. Pokud se ten průměr posouvat nebude, tak za roky 2023-2025 dostaneme divi kolem 45 hrubého a vzhledem k ní čekám pád kurzu až někam pod 600. A držet to kvůli vysoké divi 3 roky a čekat až WFT skončí? Tou dobou už bude elektřina dávno podstatně níže, takže se žádných vysokých divi nedočkáme. Jediná vysoká divi tak bude za rok 2022 a kvůi tomu se kurz vysoko držet nebude.

1 2 3 4 78

Indexy

26.06.2026
Graf - DJI

PXnahoru+0,232 561,1016:15:29
RMnahoru+0,18726,6116:56:46
DJIAdolu-0,1851 825,9921:06:09
NASDAQdolu-0,3825 261,9321:06:11
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7217:30:02


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz