Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 26.1.2021 0:19
Akcie.cz»Diskuse»Koronavirus straší

Diskuze ke článku: Koronavirus straší

Poslední příspěvky

Koronavirus straší

Nejen americké akciové trhy v druhé polovině ledna nevýrazně vystrašil koronavirus. Tento týden již akcie na Wall Street, ale také například v sousedním Německu, dosahují nových historických maxim. V zámoří výše trhům také dopomohly lépe vyznívající hospodářské výsledky od hlavních firem. Řada investorů si však pokládá otázku, kam až...celý text

Přidat nový příspěvek

1 2 3 20

Koronavirus straší:  komediehttps://www.hlavnespravy.sk/marek-krajci-farmaceuticka-firma-si-netrufa-v-situacii-takeho-rychleho-vyvinu-vakciny-zobrat-riziko-na-seba-odskodnovat-bude-stat/2366286


takže vlastně odškodnění si zaplatíme sami ze svýho, to je tak vtipný

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat - letmý pokus o analýzu Klause Schwaba

Snad jeden pán v tom seznamu ještě chybí... jistý Dr. Goebbels

Domnívám se, že je za vteřinu dvanáct, by celá intelektuální obec ve stavu nejvyššího bdění a maximální ostražitosti byla.

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat - letmý pokus o analýzu Klause Schwaba

Letmý pokus o psychoanalýzu Klause Schwaba:

Abych dokončil myšlenku. Berou to hopem, není času na zbyt. I počáteční humor už mě přešel. Takže: Máme zde duchovního vůdce. Lépe řečeno ideologickou metlu. Soukromá osoba, neprojdouc volebním sítem, zneužije své akademické autority (profesor), založí si časopis, později diskuzní platformu (Davos). Potud vše ok. Pokud by ovšem takto neučinil s cílem manipulovat světovou veřejnost. I to by bylo ok, pokud by jeho myšlenky byly zdravé (návrat ke kořenům). Jsou však jako otrávený šíp.

1) Vzhlížet k digitalizaci v takovém rozsahu může pouze člověk technologicky sám nevybouřený.

2) Naléhavost jeho výroků, že je třeba využít stávající situace nepochybně souvisí s jeho věkem - může se domnívat, že mu včasná “fúze” pomůže zachránit jeho vlastní život.

3) Infantilní radost z počtu prodaných knih projevená před kamerou (jen např. jihokorejské armádě údajně 16 tis. výtisků) napovídá, že si nejen neuvědomuje následky svého počínání, ale ukazuje rovněž na malost a zištnost jeho uvažování.

Domnívám se, že tato doba vyžaduje duchovní(ho) vůdce. Stejně jako každá jiná. Vůdce, který by: a) znal odpovědi na nejdůležitější otázky, b) dokázal by povýšit službu lidem nad cíle soukromé. Klaus Schwab nesplňuje ani jedno kritérium. Marx, Stalin, Lenin, Hitler, Gottwald, a jiní. To vše už tu bylo. Dalšího nepotřebujeme. Děkujeme, další na scénu prosím...

Víc, než kdy jindy, se mi vybavují slova K. Čapka, kdy v jednom ze svých románů promlouvá ústy pánaboha k hlavnímu hrdinovi a přeneseně snad i k sobě samému: “Už si dávej jenom malé cíle...”

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat

Dík. Pro mě dosud neznámá osobnost. Každopádně je reálný, web tedy není žádný “Putinův klam”. Ani tam myslím nemá účet, že by škemral o peníze.

Co se týče patálie kovidu, těším se na dobu, kdy pravda vyjde v plné míře najevo. Dobu, kdy posthumanismus bude zdiskreditován ve své podstatě a na přívržence pohlíženo jako na kolaboranty, zrádce, vlastizrádce.

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat


Bartoš lidem podle soudu sugeroval názor, že Židé znamenají problém


Projevy předsedy krajně pravicové Národní demokracie Adama B. Bartoše mi připomínají třicátá léta v Německu, uvedl u soudu znalec Josef Zouhar. Jsou podle něj nenávistné, agresivní, xenofobní a napadají menšiny. Bartoš je podle závěrů znalce antisemita, který ve svých projevech podněcuje k nenávisti.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/extremismus-adam-b-bartos-narodni-demokracie-soud-obvodni-soud-pro-prahu-1-rasismus-podnecovani-nena.A171213_113908_domaci_bja

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat

https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/adam-b-bartos-soud-zide-polna-brno-vysocina-trest-hanobeni-odvolani-nejvyssi-soud.A180228_140112_jihlava-zpravy_mv

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat

už roky po něm jdou, razie, zabavení výtisků a další


https://domaci.ihned.cz/c1-65272140-policie-obvinila-adama-b-bartose-z-trestnych-cinu-proti-lidskosti-kvuli-vydavani-knih-a-projevum

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat

Mno tak to nevím. Prosím zdroj? Tedy v ČR je ohrožena svoboda slova?

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat

Proč myslíš že po Bartošovi tak tvrdě jdou už delší dobu

Koronavirus straší:  náčelník Velký Svrab, aneb ukázkový psychopat

Už delší dobu cítím na téma Svraba napsat menší “studii”, jak celkový obraz mozaiky stává se čím dál jasnějším.

Abych si ověřil, zda mé pocity jsou ojedinělé, či je i někdo jiný sdílí, zadal jsem do gůglu “psychopat klaus schwab”.

A ejhle. Už se nemusím trápit. Velmi dobře napsáno. Zejména to, že vždy je možnost volby. To je největší apel, který sám jsem měl na srdci.

https://cz24.news/adam-b-bartos-narodni-demokracie-svabum-navzdory/

Má-li někdo výhrady k danému serveru, pak vězte/buďte jisti, že jej nesleduji, ale v tomto případě - tesat do kamene...

Koronavirus straší:  Robert Šlachta podruhé

Svěží vítr z Moravy. Maladěc...

https://youtu.be/arQCub3sUKc

Koronavirus straší:  Kecy ze špitálu - moravský troll

https://youtu.be/AQlroX0wMFk

Koronavirus straší:  vlezu na seznam a skočí na mě tahle reklama

Vtip měsíce! (možná i století) :-)... náš ministr zdravotnictví ""vysvětluje občanům"", že vakcína je bezpečná a vyvrací konspirační bludy... pojdme to malinko rozebrat: cit:ct24

Za holý nesmysl pak označuje varování, že při vakcíně bude člověku do těla vpraven sledovací čip. Takové dezinformace zaznívají už i v souvislosti s testováním. „Vakcína jako taková je roztok, který si nakonec může každý z nás před aplikací prohlédnout,“ radí pochybovačům ministr. „Není tam žádná pevná ani jiná částečka,“ odmítá.

:-))))))))))
To by si jeden mohl vyložit i tak, že když něco není vidět okem, tak to neexistuje :-):-)))) jestli si pan ministr myslí, že čipování znamená, že v ampulce bude nějakej 2mm ""chrobáčik"", (jak by řekli na Slovensku moc příjemným hlasem cholki), tak asi bude ten ""sluníčkář"" a je mi ho líto.... Jane... nedělejte tam ve vládě z lidí úplné blbečky... a z psychologického hlediska v aktuální situaci dělat ""osvětovou - antidezinformační kampaň"" bych nedoporučoval..... ti co věří, že policie jen chrání a vláda to vždy myslí dobře, těm není třeba nic vysvětlovat, to je v pořádku..... a ty ostatní jen víc naserete... ale chápu, že to zase něco stojí a někde půjdou peníze...hlavně aby to bylo efektivní, srozumitelné, nejlépe... jedna dvě Honza jde, nebo zelená oranžová modrá ... vole :-))))))

Koronavirus straší:  vlezu na seznam a skočí na mě tahle reklama

Pohřební služba HELFI: Pohřeb bez obřadu
Finančně nejméně nákladná varianta.

až sem sme se s civilizací dostali ?


Koronavirus straší:  Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj

Malá retrospektíva:
https://youtu.be/l7RxG4cD7IE

Jedna z tvůrčích ozvěn v davu:
https://youtu.be/z2wj_OhZY4w

Na pohodu:
https://youtu.be/t5Q-E7iRuGk

Koronavirus straší:  Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj

To je sííla že, Jentaku... to je síla!!.. Jinak už YT cenzuruje Ľuptáka :-):-)... pro mě je to finální důkaz, že ŽUMPA už jede naplno....!!!
https://www.infovojna.sk/article/video-slovensko-mozu-zachranit-slnieckari

Koronavirus straší:  troška milé hudby

Peťo.. skvělé, paráda.. díkec kusi.... no a mosíme to trošku ""vyvážit"" ten kruh... takže .. :-)
https://www.youtube.com/watch?v=lUAlo5smLsI

Koronavirus straší:  3x na téma EU

No hoši... tak to stačí se podívat na tyto dva ""šoty"" a snad většině lidí, co používají mozek aspoň v běžném režimu základu kritického myšlení... musí být jasná ta komedie!! David je jasný, moderátorka děs :-)... kdo ví co si myslí v soukromí... jestli chce platit hypotéku a udržet si místo.... zesiluje se to ""dvojí myšlení""... to je taky součást novodobé ""korektnosti"" říkat (dávat najevo) ta ""správná myšlenka"".... hodnoty... hodnoty paní moderátorko :-):-) solidarita... ty vole, mě přechází mráz úplně... to je jako se ""pořád "" klábosí o RODINĚ - jaká je to hodnota s pohledu politiky a společnosti... prostě řekneš... prosazujeme rodinné hodnoty :-):)... a to je jako co, prosím?... no to je pane hadříku přece zdravá rodina, zdravé rodinné vztahy :-):-) toto budeme prosazovat... zní to dobře... a teď konkrétně jo... hodnot zdravé rodiny dosáhneme tím, že obyvatele budeme chránit před pandemií, budou se muset naočkovat... ptž to je přece pro naše zdraví :-).. a sme doma :-)

Koronavirus straší:  Vaš-ku nedej-se :-)

O současném kastelánovi si to mnozí mysleli taky. Že už není významný :-) A pak - ejhle...

Koronavirus straší:  Vaš-ku nedej-se :-)

Klaus už dávno není významný ( jen si to stařík ve své nesmírné ješitnosti myslí)
Uděláme obchod od vás máme Babiše a od nás dostanete Vašíka Klause
PS: bacha na propisky :-)

1 2 3 20

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXnahoru+1,141 061,0725.01.21
RMdolu-0,35505,4225.01.21
DJIAdolu-0,1230 960,0025.01.21
NASDAQnahoru+0,6913 635,9925.01.21
SP500nahoru+0,363 855,3625.01.21
DAXdolu-1,6613 643,9525.01.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz