Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 18:37
Akcie.cz»Diskuse»Vláda by od ČEZ mohla chtít vyšší dividendu

Diskuze ke článku: Vláda by od ČEZ mohla chtít vyšší dividendu

Poslední příspěvky

Vláda by od ČEZ mohla chtít vyšší dividendu

Komentář kvalifikovaného akcionáře Michala Šnobra k dividendě společnosti ČEZ.Stejně jako v minulých letech jsme o komentář k dividendě požádali Michala Šnobra, dlouholetého investora ČEZ a externího poradce skupiny J&T v oblasti energetiky, který se s ní nyní v ČEZu angažuje jako kvalifikovaný akcionář....celý text

Přidat nový příspěvek

Vláda by od ČEZ mohla chtít vyšší dividendu:  Dividenda

To jako bude divi nižší? Nebo jak to mám chápat?
Každá vláda přemýšlí ,jak vytáhnout peníze z čezu a nedat nic minoritě 30%.
Kdo tedy např zaplatil tendr na Kapacitu LNG v Nizozemsku? Minulá vláda zas zaplatila za ""Lithium"" z prostředků čezu.

Indexy

26.06.2026 - 28.06.2026
Graf - DJI

PXnahoru+0,232 561,1026.06.26
RMnahoru+0,18726,6126.06.26
DJIAdolu-0,0951 876,1126.06.26
NASDAQnahoru+0,0925 381,5226.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2524 681,7226.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz