ČESKÝ TELECOM: Easy Click
Jo ale když chci pak zase kupovat na Kobosu?Není třeba nic nikam převádět mezi účty?
| 26.6. 2026 21:47:42 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno2.11. 2006 9:20|Es-Age
Jo ale když chci pak zase kupovat na Kobosu?Není třeba nic nikam převádět mezi účty?
reagovatzobrazit vlákno2.11. 2006 9:07|Es-Age
Není mi jasné několik věcí : Když je podán pokyn EC a někdo mi koupí standardním pokynem s vysokými poplatky jen část lotu...Platím pouze 0,3 proc? Musím čekat, až to někdo vykoupí celé nebo to mohu stáhnout s tím, že prodám třeba jen půl minilotu. Poplatek pak zůstane pořád 0,3 i když sem nakonec neprodal celý minilot?
2. Jak to je s těma penězma. Když prodám, tak peníze jsou na Jumbo účtu...Počkám 3 dny a mohu zase kupovat na Kobosu nebo musím nějak ty peníze z Jumbo účtu převést na účet Fio?
reagovatzobrazit vlákno2.11. 2006 7:59|Es-Age
Zdravím. Mám dotaz ohledně Easy Clicku : podání pokynu je zdarma. Platí se něco za zrušení pokynu? Kde najdu tabulku, kolik je minilot pro Easy Click pro každou akcií, kterou lze takhle obchodovat?
reagovatzobrazit vlákno26.10. 2006 11:29|whitehole
26.10. 11:15 Master of Markets > je to přesně opačně, zisky z prodeje akcií, které máš déle jak půl roku jsou od daně osvobozeny
reagovatzobrazit vlákno20.10. 2006 14:18|Es-Age
Co to je za kurevskou akcií ten Telekomín?Já už se na to nemůžu dívat. Toho bezcenného šupáka nikdo nechce. Ceny nad 460 jsou z oblasti sci-fi.
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2006 12:05|Es-Age
Cílovky nehrají roli. Telekomín přes 500 už nikdy nebude.Nemá na to. Jinak stačí se podívat na vývoj ostatních SPAD titulů za poslední 2 roky - až na Tabák poslední půlrok - šly o víc jak 100 procent minimálně nahoru. No a telešupák?Z 350 na 440. To je k smíchu.Za nějaký čas padne k 420.
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2006 15:45|whitehole
11.10. 12:51 lemming > tak to vypadá, že je to fakt online, díky !!!
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2006 13:10|whitehole
11.10. 12:50 spetr > ano, něco takového potřebuju, ale tohle je 15 minut zpožděný, takže k ničemu :( <br><br><b><i>""You get a charting package and what's awesome is they give you data and news for free (delayed 15 minutes).""</i><b>
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2006 12:54|whitehole
11.10. 12:51 lemming > ok, díky za info, tohle sem přesně potřeboval vědět :)
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2006 12:46|whitehole
11.10. 12:16 lemming > sorry, že tě furt otravuju, na optionsxpress jsem se zaregistroval, zkouknul jsem to a až odpoledne otevřou nasdaq tak to vyzkoušim, ale ještě bych se chtěl zeptat na poslední věc, musim mít založenej účet na optionsxpress abych od nich moh sosat ty data, nebo ne? případně za jak dlouho mě odstřihnou, když jim nepošlu papírovou smlouvu a $$$, nerad bych se v něčem 2hodiny šťoural a pak zjistil, že je to na nic, Medved Quote Tracker vyzkoušim, dík za tip, potřebuju něco real time zadarmo, <br><br> ostatní: jestli máte někdo ostatní nějaký tipy, tak sem s nima, dík
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2006 11:38|whitehole
11.10. 11:11 lemming > ty data to sosá přímo z optionsxpress.com nebo z jinýho zdroje? zkoušel si ten applet dekompilovat?
reagovatzobrazit vlákno11.10. 2006 11:09|whitehole
11.10. 10:53 lemming > je to real time, nebo 15-20 minut zpožděný jako na finance.yahoo.com nebo finance.google.com?
reagovatzobrazit vlákno5.10. 2006 13:53|whitehole
kolik je daň u dividendy? brokerjet mi strhnul 10%, nemá to být 15?
reagovatzobrazit vlákno21.9. 2006 11:24|Es-Age
Dotýkalo se v minulém roce.Tam jsem dopadl jakštakž. Tento rok to počítám stejně protože příjmy přiznat musím tak či tak ve správné výši, i když danit nebude co.
reagovatzobrazit vlákno21.9. 2006 11:09|Es-Age
Jinak já nepoužívám žádnou metodu.Pokud mám papír víckrát nakoupený, tak vždy prodávám určitý předtím nakoupený počet kusů. Např. Koupil sem 10,16 a pak ještě 25 kusů a pak prodám třeba 16, tak je ocením cenou, za kterou jsem tehdy těch 16 koupil. Ne tak, že vezmu třeba 10 kusů za cenu těch 10 nakoupených a pak 6 za jinou cenu. Pak ještě kdyby těch 10 bylo nad 6 měsíců ale prodám 16, tak příjmy přiznám z 16 a ne jen z 6 kusů. Těch přesných 10 si nechám, až prodám přesně 10 a pak přijmy nehlásím.
reagovatzobrazit vlákno21.9. 2006 10:50|Es-Age
FO,která nemá CP v obchodním majetku, si může použít co chce. Musí to ale sedět logicky. Můžete prodat posledně nakoupené CP a první, podle toho, jak vám to vyjde líp. Tento postup je ověřený a schválený.
reagovatzobrazit vlákno20.9. 2006 12:17|JAN FRANEK
Dobrý den,
Vaše úvaha má jednu chybu - pokud zítra nakoupíte v Kobosu, tak tyto cenné papíry budete moci prodat na RMS až po vypořádání nákupu, tj. až v T+3 odpoledne. A té době již samozřejmě i akcie na RMS budou bez nároku na dividendu, takže lze očekávat, že i tam cena poklesne podobně jako o tři dni dříve v KOBOSu.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2006 13:33|whitehole
já se v tom teda až tak moc nevyznám, ale myslim si, že značné procento akcií vlastní různý investiční fondy, penzijní fondy, stavební spořitelny atd. a ty akcie držej pořád, takže cena po výplatě divi moc dolu nepůjde
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2006 12:31|Es-Age
Ono taky nic jiného po tom lynčování na začátku června nezbývá než riskovat, pokud chci ty ztráty zmírnit...
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2006 12:28|Es-Age
Bude to asi takhle : po divi to klesne o min 38 a něco. Během dne bude mírná korekce a na závěr opět řežba. Takže počkat na divi, a pak u kerekce si vzít ještě něco navíc. Cena pro velké už vyklesána byla :nedávno na 455. Teď pokud nepřijde nějaká mela na celé trhu, tak myslím, že s občas malýma mínusama, to poleze nahoru. Předtím sem uvažoval prodat těsně před divi ale...s cenou Tele se hodně manipuluje a je fakt, že my drobní netušíme, kde je správná úroveň. Může se třeba i stát, že po divi to klesne a zas za chvíli vyroste, bo Tele může být teď pod cenou...a to ví málokdo. Proto si myslím, že je lepší vzít divi ne proto, že je 45 hrubého ale proto, že nevíme, to se pak bude dít...Kdybych věděl, že to klesne o 45 nebo víc a bude tam sedět i měsíce, tak prodám 25.9.Myslím ale, že se to v těch dalších dnech dost vzpamatuje.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.