ČESKÝ TELECOM: TO2 - někdo se baví ?
To sai někdo reaguje na zpětný odkup!
| 22.6. 2026 6:17:14 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno16.5. 2012 16:19|kocan|(95.85.240.xxx)
To sai někdo reaguje na zpětný odkup!
reagovatzobrazit vlákno16.5. 2012 9:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
MartD: Erste mam rad a rad ji jezdim, i kdyz momentalne nade mnou vyhrava....nicmene s naberem bych pockal, protoze ta situace s dluhovou krizi bude v lete eskalovat a muj tip je opet pod 300....nerikam do konce tydne ani pristi tyden, ale v lete....
reagovatzobrazit vlákno11.5. 2012 10:07|MICHAL DRBOUT|(85.71.41.xxx)
Souhlasím s názorem, že snížení jmění se nedaní, jelikož se jedná již o zdaněné peníze investora, které byly v minulosti investovány a nyní se jejich část vrací. Je lhostejné, zda někdo koupil akcii za 400,- nebo 360,-. V této ceně je obsažen i současný nominál 100,-/akcii. Nejdná se o kapitálový výnos!!
reagovatzobrazit vlákno11.5. 2012 7:56|zany|(193.86.121.xxx)
Ještě bych doplníl, že hruba ""dividenda"" bude témeř 42 Kč, jelikož snížení jmění se nedaní (daň z 13 Kč 1,95 Kč).
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2012 23:40|KRadek|(88.101.201.xxx)
Zbývá doplnit, že částka snížení základního kapitálu bude vyplacena. Úhrn ""dividendy"" je tak 40 Kč, resp. 400 Kč.
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2012 23:34|KRadek|(88.101.201.xxx)
Za každou akcii v nominálu 100 bude vyplaceno 27 Kč před zdaněním, za každou v nominálu 1000 bude vyplaceno 270 Kč. Valná hromada ze dne 19.4.2012 schválila snížení jmenovité hodnoty na 87 Kč ze sta, resp. 870 Kč z tisíce.
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2012 10:45|iv2|(88.101.131.xxx)
je to spatne.
telefonica jede down - si myslim.
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2012 8:50|zany|(193.86.121.xxx)
Tak co říkáte na výsledky???
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2012 12:59|kocan|(95.85.240.xxx)
NWR jede v klídku rovně,+-1Kč.
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2012 12:02|kocan|(95.85.240.xxx)
Zato ESTERA je vo nervy!
reagovatzobrazit vlákno2.4. 2012 12:42|zany|(193.86.121.xxx)
Tabak je momentálně předražená akcie. Tele bude stabilně vyplácet divi. Jednoznačně bych doporučil TELE.
PS: I procentuálně vychází DIVI líp u telátka
reagovatzobrazit vlákno2.4. 2012 12:16|iv2|(88.101.131.xxx)
Jo asi je lepsi Tabak si myslim na divi - s Tele to jde z kopce podle meho nazoru.
reagovatzobrazit vlákno29.3. 2012 12:26|iv2|(88.101.131.xxx)
Jak vidite Tele dnes nebo zitra ? Pujde jeste dolu ?
reagovatzobrazit vlákno14.3. 2012 13:27|zany|(193.86.121.xxx)
Půjde ještě k 370? nebo ho už pod 385 nic nesrazí???
reagovatzobrazit vlákno9.3. 2012 10:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Asjav: vsiml jsem si, ze jezdis Erste. Netusis proc ve Vidni vyklesava? Muze mit na to vliv rozhodnuti, ze si nemuze zapocitat do vlastniho kapitalu ten hybridni - ta zprava probehla myslim vcera nebo predvcerejskem...diky za nazor.
reagovatzobrazit vlákno9.3. 2012 10:14|kocan|(95.85.240.xxx)
Vyplatí se prodej a nákup s tak malým rozdílem ? Co daň a poplatek?
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 16:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak gruchne ten PX konečně výrazněji pod 1000 nebo ne? Takhle se absolutně nedá obchodovat. Asi budu muset jít full long. ""Plně v pozicích"" většinou masakr vyvolalo...
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 11:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Klokan:BMW=FIO? ...pokud je tam rovná se, tak jsem zkušební jizdu u kamarada v BMW měl, byl jsem rád, že jsem nenarazil při tom do stromu jako kamarad již několikrat :-))
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 10:50|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Moc bych ty 150 let stary aplikaci od FIA nevěřil, je optimalizovaná pro obchodování tak 10 lidi, tak pak se není čemu divit, když se něco děje a lidi se vrhnou do obchodování, že to padá...ale osobně fio nepouživam, takže bych nerad spekuloval :-)
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 10:31|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Peva: Nevim jeslti tohle je záměrná fintička, pač neobchodování=žadn provize z obchodů, navíc si tim kazí reputaci a muže to pak svádět k odchodum ke konkurenci, při častém opakováním.
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.