ČESKÝ TELECOM: Výsledky
je to spatne.
telefonica jede down - si myslim.
| 22.6. 2026 9:20:31 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2012 10:45|iv2|(88.101.131.xxx)
je to spatne.
telefonica jede down - si myslim.
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2012 8:50|zany|(193.86.121.xxx)
Tak co říkáte na výsledky???
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2012 12:59|kocan|(95.85.240.xxx)
NWR jede v klídku rovně,+-1Kč.
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2012 12:02|kocan|(95.85.240.xxx)
Zato ESTERA je vo nervy!
reagovatzobrazit vlákno2.4. 2012 12:42|zany|(193.86.121.xxx)
Tabak je momentálně předražená akcie. Tele bude stabilně vyplácet divi. Jednoznačně bych doporučil TELE.
PS: I procentuálně vychází DIVI líp u telátka
reagovatzobrazit vlákno2.4. 2012 12:16|iv2|(88.101.131.xxx)
Jo asi je lepsi Tabak si myslim na divi - s Tele to jde z kopce podle meho nazoru.
reagovatzobrazit vlákno29.3. 2012 12:26|iv2|(88.101.131.xxx)
Jak vidite Tele dnes nebo zitra ? Pujde jeste dolu ?
reagovatzobrazit vlákno14.3. 2012 13:27|zany|(193.86.121.xxx)
Půjde ještě k 370? nebo ho už pod 385 nic nesrazí???
reagovatzobrazit vlákno9.3. 2012 10:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Asjav: vsiml jsem si, ze jezdis Erste. Netusis proc ve Vidni vyklesava? Muze mit na to vliv rozhodnuti, ze si nemuze zapocitat do vlastniho kapitalu ten hybridni - ta zprava probehla myslim vcera nebo predvcerejskem...diky za nazor.
reagovatzobrazit vlákno9.3. 2012 10:14|kocan|(95.85.240.xxx)
Vyplatí se prodej a nákup s tak malým rozdílem ? Co daň a poplatek?
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 16:18|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak gruchne ten PX konečně výrazněji pod 1000 nebo ne? Takhle se absolutně nedá obchodovat. Asi budu muset jít full long. ""Plně v pozicích"" většinou masakr vyvolalo...
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 11:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Klokan:BMW=FIO? ...pokud je tam rovná se, tak jsem zkušební jizdu u kamarada v BMW měl, byl jsem rád, že jsem nenarazil při tom do stromu jako kamarad již několikrat :-))
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 10:50|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Moc bych ty 150 let stary aplikaci od FIA nevěřil, je optimalizovaná pro obchodování tak 10 lidi, tak pak se není čemu divit, když se něco děje a lidi se vrhnou do obchodování, že to padá...ale osobně fio nepouživam, takže bych nerad spekuloval :-)
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 10:31|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Peva: Nevim jeslti tohle je záměrná fintička, pač neobchodování=žadn provize z obchodů, navíc si tim kazí reputaci a muže to pak svádět k odchodum ke konkurenci, při častém opakováním.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2012 16:43|kocan|(95.85.240.xxx)
A které jsou ty SLUŠNÉ AKCIE ?
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 16:03|kocan|(95.85.240.xxx)
Dneska v Praze chcípnul pes,nebo užjsou všichni na horách a lyžujou.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 15:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky jsem zvědav, kdy příjde nějaký masakr. Brát cokoliv při PXu nad 1000 je sebevražda. Mohlo by to spadnout aspoň někde k 950-ti. Po nedávném růstu přece neproběhla skoro žádná korekce.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 15:43|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Jestli mě uplně pamět neklame, když jsem v roce 2008 kupoval Tele...tak jsem si řikal, za 360 kaček, to je dobry cena když divi je 50 kaček na akcii...spousta nerozdělenyho zisku...postupem času se prodali nemovotosti, kde tele sidlí, nerozdělney zisk se rozdělil, zisk klesá...kdo kupuje ted za cenu 407, nevim kde vidi potencial k dalšímu růstu...""jedinej motor je tam buyback""...vyplacena divi z volneho cash flow snižuje vnitřní hodnotu akcie.
Nad 400 jsem vuči této akcii negativní.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 15:06|many|(85.207.10.xxx)
tele?? kráásný rozbory, který zdůvodňují, jak je některá akcie na odpis - aktuálně TELE. Přitom trend posledních dní a protočené objemy mluví o něčem zcela jiném. Vždycky se mi líbí, jak pát ""chytrých"" stojí proti davu ""pitomců"", kteří neumí počítat a vyhazujou prachy do luftu. Ale komu se chce chát proti větru ... budiž mu přáno.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 14:44|kocan|(95.85.240.xxx)
Je ta divi jistá.Co valná hromada?
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.