Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 14:55
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

22.6. 2026 14:55:11BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 97 98 99 1027

ČESKÝ TELECOM:  nepoctivý broker

Klokan:BMW=FIO? ...pokud je tam rovná se, tak jsem zkušební jizdu u kamarada v BMW měl, byl jsem rád, že jsem nenarazil při tom do stromu jako kamarad již několikrat :-))

ČESKÝ TELECOM:  nepoctivý broker

Moc bych ty 150 let stary aplikaci od FIA nevěřil, je optimalizovaná pro obchodování tak 10 lidi, tak pak se není čemu divit, když se něco děje a lidi se vrhnou do obchodování, že to padá...ale osobně fio nepouživam, takže bych nerad spekuloval :-)

ČESKÝ TELECOM:  nepoctivý broker

Peva: Nevim jeslti tohle je záměrná fintička, pač neobchodování=žadn provize z obchodů, navíc si tim kazí reputaci a muže to pak svádět k odchodum ke konkurenci, při častém opakováním.

ČESKÝ TELECOM:  USA-zajímavý růst

A které jsou ty SLUŠNÉ AKCIE ?

ČESKÝ TELECOM:  USA-zajímavý růst

Dneska v Praze chcípnul pes,nebo užjsou všichni na horách a lyžujou.

ČESKÝ TELECOM:  USA-zajímavý růst

Taky jsem zvědav, kdy příjde nějaký masakr. Brát cokoliv při PXu nad 1000 je sebevražda. Mohlo by to spadnout aspoň někde k 950-ti. Po nedávném růstu přece neproběhla skoro žádná korekce.

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Jestli mě uplně pamět neklame, když jsem v roce 2008 kupoval Tele...tak jsem si řikal, za 360 kaček, to je dobry cena když divi je 50 kaček na akcii...spousta nerozdělenyho zisku...postupem času se prodali nemovotosti, kde tele sidlí, nerozdělney zisk se rozdělil, zisk klesá...kdo kupuje ted za cenu 407, nevim kde vidi potencial k dalšímu růstu...""jedinej motor je tam buyback""...vyplacena divi z volneho cash flow snižuje vnitřní hodnotu akcie.
Nad 400 jsem vuči této akcii negativní.

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

tele?? kráásný rozbory, který zdůvodňují, jak je některá akcie na odpis - aktuálně TELE. Přitom trend posledních dní a protočené objemy mluví o něčem zcela jiném. Vždycky se mi líbí, jak pát ""chytrých"" stojí proti davu ""pitomců"", kteří neumí počítat a vyhazujou prachy do luftu. Ale komu se chce chát proti větru ... budiž mu přáno.

ČESKÝ TELECOM:  TELE

Je ta divi jistá.Co valná hromada?

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Já samozřejmě TELE věřím a že se letos podívá nad 420 a možná i výše, tak o tom nepochybuju. Jen jsem si chtěl přečíst názory ostatních na to zda se třeba ještě do měsíce podívá na 370. Tomu příliš sice neveřím, ale po nějakým výplachu by to možný bylo. A je zbytečný se tady různě urážet, pokud někdo věří tomu co říká, tak budiž mu přáno, ovšem tele za 270, je trochu utopie...

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Děkuji za info :-)

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Kodo: Zany už tu nějakej pátek je, takže si myslim že představu určitě má, s tim, že kdy někdo řekne nějakou domněnku se kterou se ztotožnuje, tak ho to muže víc utvrdit a může být klidnější, pokud jeho predikce byla správná :-)

mize: Pro tyhle případy je tu ""křižek"" :-)

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Plně souhlasím. Většina zde přítomných odborníků - ""dutých hlav"" - zde jen prezentují bezduché výplody/žvásty - viz.:

Neverici budou ztrestani a zemegulu rypakama ryt pro kousek zizali k veceri.

Opravdu ""rozumných"" názorů/rad je zde hodně málo. Zato jebancema apod. se to tu jen hemží.

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Tak to včerejší žehlení mě přišlo draho. Včera jsem za 815 Vigwam nevzal, dneska už jede nahoru...

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

410 nebo ještě pojede do měsíce vlak výš?

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Tak tehdy se to zdály být dobré ceny, když Krocan klesnul z 3800 a ECM z 2100...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Jo, tento rok se zatím daří ale ztráty na ECM za 1400, Ester za 1600, Orco za 3300, Pegas za 700, Plíny za 300 a nyní hlavně CETV za 1600 a 400, to udělalo své...ty akcie držím všechny dodnes. A to je ono portfolio smrti :-). Ostatní tituly mám taky za šílené ceny ale jejich množství je vzhledem k těm výše uvedeným tak malé, že je vypisovat nebudu.

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

včetně ECM...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Skoro všechny,co jsou ve SPADu včetně, které tam už není...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

DEERRICK: Tipl bych že by tam mohlo byt i to ECM :D ...tam by se ta ztráta dobře počítala :-)

1 97 98 99 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

22.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz