Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 17:50
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

22.6. 2026 17:50:23BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 98 99 100 1027

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

tele?? kráásný rozbory, který zdůvodňují, jak je některá akcie na odpis - aktuálně TELE. Přitom trend posledních dní a protočené objemy mluví o něčem zcela jiném. Vždycky se mi líbí, jak pát ""chytrých"" stojí proti davu ""pitomců"", kteří neumí počítat a vyhazujou prachy do luftu. Ale komu se chce chát proti větru ... budiž mu přáno.

ČESKÝ TELECOM:  TELE

Je ta divi jistá.Co valná hromada?

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Já samozřejmě TELE věřím a že se letos podívá nad 420 a možná i výše, tak o tom nepochybuju. Jen jsem si chtěl přečíst názory ostatních na to zda se třeba ještě do měsíce podívá na 370. Tomu příliš sice neveřím, ale po nějakým výplachu by to možný bylo. A je zbytečný se tady různě urážet, pokud někdo věří tomu co říká, tak budiž mu přáno, ovšem tele za 270, je trochu utopie...

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Děkuji za info :-)

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Kodo: Zany už tu nějakej pátek je, takže si myslim že představu určitě má, s tim, že kdy někdo řekne nějakou domněnku se kterou se ztotožnuje, tak ho to muže víc utvrdit a může být klidnější, pokud jeho predikce byla správná :-)

mize: Pro tyhle případy je tu ""křižek"" :-)

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Plně souhlasím. Většina zde přítomných odborníků - ""dutých hlav"" - zde jen prezentují bezduché výplody/žvásty - viz.:

Neverici budou ztrestani a zemegulu rypakama ryt pro kousek zizali k veceri.

Opravdu ""rozumných"" názorů/rad je zde hodně málo. Zato jebancema apod. se to tu jen hemží.

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

Tak to včerejší žehlení mě přišlo draho. Včera jsem za 815 Vigwam nevzal, dneska už jede nahoru...

ČESKÝ TELECOM:  kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???

410 nebo ještě pojede do měsíce vlak výš?

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Tak tehdy se to zdály být dobré ceny, když Krocan klesnul z 3800 a ECM z 2100...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Jo, tento rok se zatím daří ale ztráty na ECM za 1400, Ester za 1600, Orco za 3300, Pegas za 700, Plíny za 300 a nyní hlavně CETV za 1600 a 400, to udělalo své...ty akcie držím všechny dodnes. A to je ono portfolio smrti :-). Ostatní tituly mám taky za šílené ceny ale jejich množství je vzhledem k těm výše uvedeným tak malé, že je vypisovat nebudu.

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

včetně ECM...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Skoro všechny,co jsou ve SPADu včetně, které tam už není...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

DEERRICK: Tipl bych že by tam mohlo byt i to ECM :D ...tam by se ta ztráta dobře počítala :-)

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Portfolio smrti je portfolio, kde každý nákup znamená pokles kurzu o desítky procent. Polovina titulů má ztrátu přes 50 procent, některé víc jak 95.

ČESKÝ TELECOM:  nwr

no konecne se neco deje..

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Portfolio smrti je full cash - neberu v úvahu ty nákupy z roku 2008, ty jsou doživotní, bezpředmětné...Teď by to chtělo nějaký ten sešup dolů...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Telekačena prodána za 389,8. Dneska super nárůst nicméně si myslím, že dneškem taky skončil. Po korekci indexu se objeví větší dravci na zisk...

ČESKÝ TELECOM:  padá?kupuj!

asjav: souhlas - nákup za 365...

ČESKÝ TELECOM:  Fund. info : Sekera smrti v akci

Kašlu na to, dneska za 887 Vigwam jak vidno neprodám, takže si na prodej zřejmě několik týdnů dalších budu muset počkat. Snad se dočkám. Zato jsem pokropil sekerou smrti Telekačenu (za 374) a surově tak ztrestal ty nákupy lotů za 374. Cíl : dostat kurz pod 360.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Taky jsem se Telesráče dneska zbavil. V záverečné aukci ukončena ""jízda z 370 na 386. Tohle mě ale moc nebaví takové střádaní jako v minulosti po 2-3 procentech. Bude třeba nalézt do něčeho divočejšího až až polovina SPADu spadne aspoň o 20 procent.

1 98 99 100 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

22.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz