ČESKÝ TELECOM: kdy z vlaku vyskočit a jestli vůbec???
Děkuji za info :-)
| 22.6. 2026 20:52:58 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 12:16|mize|(86.61.211.xxx)
Děkuji za info :-)
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 12:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Kodo: Zany už tu nějakej pátek je, takže si myslim že představu určitě má, s tim, že kdy někdo řekne nějakou domněnku se kterou se ztotožnuje, tak ho to muže víc utvrdit a může být klidnější, pokud jeho predikce byla správná :-)
mize: Pro tyhle případy je tu ""křižek"" :-)
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 11:06|mize|(86.61.211.xxx)
Plně souhlasím. Většina zde přítomných odborníků - ""dutých hlav"" - zde jen prezentují bezduché výplody/žvásty - viz.:
Neverici budou ztrestani a zemegulu rypakama ryt pro kousek zizali k veceri.
Opravdu ""rozumných"" názorů/rad je zde hodně málo. Zato jebancema apod. se to tu jen hemží.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak to včerejší žehlení mě přišlo draho. Včera jsem za 815 Vigwam nevzal, dneska už jede nahoru...
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 10:02|zany|(193.86.121.xxx)
410 nebo ještě pojede do měsíce vlak výš?
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:36|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak tehdy se to zdály být dobré ceny, když Krocan klesnul z 3800 a ECM z 2100...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:29|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jo, tento rok se zatím daří ale ztráty na ECM za 1400, Ester za 1600, Orco za 3300, Pegas za 700, Plíny za 300 a nyní hlavně CETV za 1600 a 400, to udělalo své...ty akcie držím všechny dodnes. A to je ono portfolio smrti :-). Ostatní tituly mám taky za šílené ceny ale jejich množství je vzhledem k těm výše uvedeným tak malé, že je vypisovat nebudu.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
včetně ECM...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Skoro všechny,co jsou ve SPADu včetně, které tam už není...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:31|SuperGro|(90.177.160.xxx)
DEERRICK: Tipl bych že by tam mohlo byt i to ECM :D ...tam by se ta ztráta dobře počítala :-)
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:21|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Portfolio smrti je portfolio, kde každý nákup znamená pokles kurzu o desítky procent. Polovina titulů má ztrátu přes 50 procent, některé víc jak 95.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:16|gladiator|(89.24.49.xxx)
no konecne se neco deje..
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:11|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Portfolio smrti je full cash - neberu v úvahu ty nákupy z roku 2008, ty jsou doživotní, bezpředmětné...Teď by to chtělo nějaký ten sešup dolů...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Telekačena prodána za 389,8. Dneska super nárůst nicméně si myslím, že dneškem taky skončil. Po korekci indexu se objeví větší dravci na zisk...
reagovatzobrazit vlákno16.2. 2012 16:20|many|(85.207.10.xxx)
asjav: souhlas - nákup za 365...
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2012 9:44|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Kašlu na to, dneska za 887 Vigwam jak vidno neprodám, takže si na prodej zřejmě několik týdnů dalších budu muset počkat. Snad se dočkám. Zato jsem pokropil sekerou smrti Telekačenu (za 374) a surově tak ztrestal ty nákupy lotů za 374. Cíl : dostat kurz pod 360.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2012 16:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky jsem se Telesráče dneska zbavil. V záverečné aukci ukončena ""jízda z 370 na 386. Tohle mě ale moc nebaví takové střádaní jako v minulosti po 2-3 procentech. Bude třeba nalézt do něčeho divočejšího až až polovina SPADu spadne aspoň o 20 procent.
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2012 17:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Podle mě docely zajímavy članek o ""tarifové revoluci"" ve Francii...ńeoimezenej balíček za 500... http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/ctvrty-operator-zpusobil-ve-francii-revoluci-734933
Rozhodně bych se tedy nebál, že k něčemu podobnému u nás v ČR v krátkém horizontu dojde, nicméně pokud by se něco podobneho přihodilo...tak ani nechci domýšlet kam až by nám telátko spadlo :-)
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 13:30|zany|(193.86.121.xxx)
Můžeš zapnout co chceš, jede vzhůru k 378.
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 13:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Výš v žádném případě jít nemůže. Dneska jsem zapnul magnet za 370. Do konce týdne je pod 350.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.