ČESKÝ TELECOM: Fund. info : Sekera smrti v akci
Tak tehdy se to zdály být dobré ceny, když Krocan klesnul z 3800 a ECM z 2100...
| 22.6. 2026 22:40:25 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:36|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak tehdy se to zdály být dobré ceny, když Krocan klesnul z 3800 a ECM z 2100...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:29|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jo, tento rok se zatím daří ale ztráty na ECM za 1400, Ester za 1600, Orco za 3300, Pegas za 700, Plíny za 300 a nyní hlavně CETV za 1600 a 400, to udělalo své...ty akcie držím všechny dodnes. A to je ono portfolio smrti :-). Ostatní tituly mám taky za šílené ceny ale jejich množství je vzhledem k těm výše uvedeným tak malé, že je vypisovat nebudu.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
včetně ECM...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Skoro všechny,co jsou ve SPADu včetně, které tam už není...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:31|SuperGro|(90.177.160.xxx)
DEERRICK: Tipl bych že by tam mohlo byt i to ECM :D ...tam by se ta ztráta dobře počítala :-)
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:21|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Portfolio smrti je portfolio, kde každý nákup znamená pokles kurzu o desítky procent. Polovina titulů má ztrátu přes 50 procent, některé víc jak 95.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:16|gladiator|(89.24.49.xxx)
no konecne se neco deje..
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:11|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Portfolio smrti je full cash - neberu v úvahu ty nákupy z roku 2008, ty jsou doživotní, bezpředmětné...Teď by to chtělo nějaký ten sešup dolů...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Telekačena prodána za 389,8. Dneska super nárůst nicméně si myslím, že dneškem taky skončil. Po korekci indexu se objeví větší dravci na zisk...
reagovatzobrazit vlákno16.2. 2012 16:20|many|(85.207.10.xxx)
asjav: souhlas - nákup za 365...
reagovatzobrazit vlákno10.2. 2012 9:44|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Kašlu na to, dneska za 887 Vigwam jak vidno neprodám, takže si na prodej zřejmě několik týdnů dalších budu muset počkat. Snad se dočkám. Zato jsem pokropil sekerou smrti Telekačenu (za 374) a surově tak ztrestal ty nákupy lotů za 374. Cíl : dostat kurz pod 360.
reagovatzobrazit vlákno31.1. 2012 16:30|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky jsem se Telesráče dneska zbavil. V záverečné aukci ukončena ""jízda z 370 na 386. Tohle mě ale moc nebaví takové střádaní jako v minulosti po 2-3 procentech. Bude třeba nalézt do něčeho divočejšího až až polovina SPADu spadne aspoň o 20 procent.
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2012 17:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Podle mě docely zajímavy članek o ""tarifové revoluci"" ve Francii...ńeoimezenej balíček za 500... http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/ctvrty-operator-zpusobil-ve-francii-revoluci-734933
Rozhodně bych se tedy nebál, že k něčemu podobnému u nás v ČR v krátkém horizontu dojde, nicméně pokud by se něco podobneho přihodilo...tak ani nechci domýšlet kam až by nám telátko spadlo :-)
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 13:30|zany|(193.86.121.xxx)
Můžeš zapnout co chceš, jede vzhůru k 378.
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 13:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Výš v žádném případě jít nemůže. Dneska jsem zapnul magnet za 370. Do konce týdne je pod 350.
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 13:25|zany|(193.86.121.xxx)
Telda pujde výš a dnes ještě dá 378.
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 12:12|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Podle mě je O2 předražená...v kontextu jeji historie...je to už hodně vydojený telátko (už toho moc není z nerozděleneho zisku, rozprodany budovy)...tanhle rok se divi ještě nějakym zpusobem ustojí...třeba na 30-35 korunach...ale co příští rok? Vzhledem k ceně už to není, tak zajímavý to nepočitam fakt, že ten trend v ziskovosti moc na oslavy nebude, budou sa stale častěji použivat alternativy pro sms a hovory ( ruzne typy masangerů zdarma, skype,FB atd.)
reagovatzobrazit vlákno16.1. 2012 9:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera smrti opět zasahuje. Telekačena dostala za 370 mezi oči. 350 již brzy.
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 12:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Místo divi bude kapesní sekačka :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 12:38|iv2|(88.101.131.xxx)
Mountfiled chce pry na ceskou burzu - nevi nekdo kolik to asi bude stat ? jestli bude divi a pod. ?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.