Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 10:43
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

25.6. 2026 10:43:13BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 121 122 123 1027

ČESKÝ TELECOM:  KUPUJ!

trochu zvláštní, na Teldovi se upouští až od srpna...a 432 a i 436 je tutovka, takže škoda prodávat teď

ČESKÝ TELECOM:  kupujou?prodávej!

Kdo dnes prodává, vlastně provozuje charitu...

ČESKÝ TELECOM:  kupujou?prodávej!

426? to je cena k pousmání... 440 je cenu k uvaze o prodeji...

ČESKÝ TELECOM:  Tele

To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dnes za 421 Kc ? Pekny ne ? Prodal nekdo dnes ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

iv2 : Čekal bych takové plácaní jako doposud kolem těch 412 kaček :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

A jak Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Za kolik Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak nevim jestli pujde zitra jeste dolu nebo nahoru?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Ale proč já se vlastně rozčiluju...V červnu skončí kvantitativní uvolňování, sazby půjdou nahoru a indexy o desítky procent dolů...Ten 1-2 měsíce už vydržím :-)

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Nestraš. Indexy musí jít do kolen ještě tento měsíc a Kirkat s něma. Takhle předražené to zůstat nemůže. Skoro vše na maximech. Trest musí přijít.

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Vzdávám to. Korekce nepříjde. Čekal jsem pád pod 1110 na PXu ale teď to vypadá, že to nepůjde ani na 1200! No nic. Koupím a krveprolití snad příjde velmi brzy.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Jak Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Dost jsem toho z českych luhů a hájů prodal, rad bych něco zase koupil, ale ne za tyhle ceny, uvidime to NWR na kolika se vrátí :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  Kačena

Já prodaval včera za nějakejch 419 ...čekám, že kvartální výsledky 12. května nebudou nijak zářivé, když by slezla výrazně, tak bych i dokoupil :-)

ČESKÝ TELECOM:  O2, stále levná

a pořád z min. 8% výnosností. A pokud bude ještě drobnej pokles tak dokoupím...

ČESKÝ TELECOM:  Z tele bude kravička

a asi dá hodně mlíčka, že by podzim 450?

ČESKÝ TELECOM:  Osobní kompletář k O2

To Tele dneska pekne sere up.

1 121 122 123 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

25.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz