ČESKÝ TELECOM: Tele
Jak Tele dnes?
| 25.6. 2026 14:11:26 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 9:24|iv2|(88.101.131.xxx)
Jak Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2011 16:47|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Dost jsem toho z českych luhů a hájů prodal, rad bych něco zase koupil, ale ne za tyhle ceny, uvidime to NWR na kolika se vrátí :-)
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2011 15:01|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dneska pekne sere up.
reagovatzobrazit vlákno22.4. 2011 17:03|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Já prodaval včera za nějakejch 419 ...čekám, že kvartální výsledky 12. května nebudou nijak zářivé, když by slezla výrazně, tak bych i dokoupil :-)
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 10:00|zany|(193.86.121.xxx)
a pořád z min. 8% výnosností. A pokud bude ještě drobnej pokles tak dokoupím...
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 9:51|zany|(193.86.121.xxx)
a asi dá hodně mlíčka, že by podzim 450?
reagovatzobrazit vlákno20.4. 2011 9:31|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele dneska pekne sere up.
reagovatzobrazit vlákno14.4. 2011 11:24|iv2|(88.101.131.xxx)
To Tele me dneska sere nechce jit dolu :(.
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 23:09|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Jack82 : To mě pravě dycky vytačí na Kačeně, když jí neberu...jak bych to mohl na jinejch titulech točit a tedy jeden den koruna nahoru a další den koruna dolu...proto jsem raději nakoupenou Kačenu za 370, kolem 390 prodal a jel ČEZik...ted sem nedávno kolem 398 kupoval a za 407 prodaval...dneska sem měl spadeno na NWR, ale nakonec mi ujelo :-)
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 22:37|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak pro začatečníky proč ne, to je v pořádku, ale měl jsi tam zmínit i negativní faktory, aby tě pak nemuselo trapit svědomi, když by ta akcie šla dolu :-)...""Bez započtení vlivvu zrušení ztráty ze snížení hodnoty majetku by čistý zisk poklesl o 22,7% na 9 mld. (oproti 2009)""...což je nějakej zisk 28 Kč/akcii. Takže ta divi se za současného trendu poklesu zisků zdá neudržitelná, oni to budou dolejvat z naškudlenejch prašulí, otázka je ale jak dlouho, snížení divi pak bude mit za následek tlak na cenu akcie :-)
reagovatzobrazit vlákno13.4. 2011 11:58|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Ten článek je relativně dlouhý, pro tento web však zcela nezajímavý, celý článek je postaveny jen na tom, že před divi většina investorů prodává...nejsou zde napsané žádné hrozby, trendy apod. Z článku je vidět, že autor je do kačeny bezhlavě zamilovaný :-)
reagovatzobrazit vlákno11.4. 2011 13:00|iv2|(88.101.131.xxx)
Ty cipe ""klvc"" asi te hodim na ignore list !
reagovatzobrazit vlákno8.4. 2011 16:01|iv2|(109.183.62.xxx)
Zasrana Telefonica v pondeli me odstrihli bezduvodne od inetu a do dneska to nebyli schopni zapojit i kdyz jim kazdy den volam - hajzlove ! musim vymyslet nejaky trest pro ne - treba ze prodam vsechny jejich akcie ?
reagovatzobrazit vlákno30.3. 2011 10:33|iv2|(88.146.0.xxx)
Tak nevim mam koupit dnes nebo az zitra ?
reagovatzobrazit vlákno24.3. 2011 10:59|iv2|(88.146.0.xxx)
Tak jak nam dnes sere Tele?
reagovatzobrazit vlákno17.3. 2011 9:25|iv2|(88.146.0.xxx)
Co to je za bordel chci koupit Tele a pise mi to vyprsela platnost ? uz 2x dneska ?
reagovatzobrazit vlákno10.3. 2011 12:26|iv2|(88.146.0.xxx)
Ja mam Tele.
reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 12:16|SuperGro|(90.177.160.xxx)
zany : Jako za 370, jsem tele kupoval jak blazen...a šel sem do něj pak ještě kolem 380 ...ano divi, výborná ale co pak...spiš sem uvažoval ,že naskočim to Pegase, jak byl včera za 428 ...zisk te firmy 60 kaček/ akcii je slušny...
reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 11:58|zany|(84.42.253.xxx)
je to akcie co za 3 roky přinese min. 30 procent a to je dost pro růst. před divi bude min. 435 a divi 40 Kč.
reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 11:42|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Nikol: Tržby klesaj, zisk klesá ... moc růstovej prostor tam momentálně není :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.