Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 15:44
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

25.6. 2026 15:44:17BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 124 125 126 1027

ČESKÝ TELECOM:  Osobní kompletář k O2

To Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  Osobní kompletář k O2

To Tele me dneska sere nechce jit dolu :(.

ČESKÝ TELECOM:  Osobní komentář k O2

Jack82 : To mě pravě dycky vytačí na Kačeně, když jí neberu...jak bych to mohl na jinejch titulech točit a tedy jeden den koruna nahoru a další den koruna dolu...proto jsem raději nakoupenou Kačenu za 370, kolem 390 prodal a jel ČEZik...ted sem nedávno kolem 398 kupoval a za 407 prodaval...dneska sem měl spadeno na NWR, ale nakonec mi ujelo :-)

ČESKÝ TELECOM:  Osobní komentář k O2

Tak pro začatečníky proč ne, to je v pořádku, ale měl jsi tam zmínit i negativní faktory, aby tě pak nemuselo trapit svědomi, když by ta akcie šla dolu :-)...""Bez započtení vlivvu zrušení ztráty ze snížení hodnoty majetku by čistý zisk poklesl o 22,7% na 9 mld. (oproti 2009)""...což je nějakej zisk 28 Kč/akcii. Takže ta divi se za současného trendu poklesu zisků zdá neudržitelná, oni to budou dolejvat z naškudlenejch prašulí, otázka je ale jak dlouho, snížení divi pak bude mit za následek tlak na cenu akcie :-)

ČESKÝ TELECOM:  Osobní komentář k O2

Ten článek je relativně dlouhý, pro tento web však zcela nezajímavý, celý článek je postaveny jen na tom, že před divi většina investorů prodává...nejsou zde napsané žádné hrozby, trendy apod. Z článku je vidět, že autor je do kačeny bezhlavě zamilovaný :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Ty cipe ""klvc"" asi te hodim na ignore list !

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Zasrana Telefonica v pondeli me odstrihli bezduvodne od inetu a do dneska to nebyli schopni zapojit i kdyz jim kazdy den volam - hajzlove ! musim vymyslet nejaky trest pro ne - treba ze prodam vsechny jejich akcie ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak nevim mam koupit dnes nebo az zitra ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak jak nam dnes sere Tele?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Co to je za bordel chci koupit Tele a pise mi to vyprsela platnost ? uz 2x dneska ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Ja mam Tele.

ČESKÝ TELECOM:  Tele je bomba

zany : Jako za 370, jsem tele kupoval jak blazen...a šel sem do něj pak ještě kolem 380 ...ano divi, výborná ale co pak...spiš sem uvažoval ,že naskočim to Pegase, jak byl včera za 428 ...zisk te firmy 60 kaček/ akcii je slušny...

ČESKÝ TELECOM:  Tele je bomba

je to akcie co za 3 roky přinese min. 30 procent a to je dost pro růst. před divi bude min. 435 a divi 40 Kč.

ČESKÝ TELECOM:  růst ,,telecom,,

Nikol: Tržby klesaj, zisk klesá ... moc růstovej prostor tam momentálně není :-)

ČESKÝ TELECOM:  TELECOM jde do kytek

Pripravte se, brzo bude poradna jizda dolu! :-(

ČESKÝ TELECOM:  Tele je bomba

Co se dycky moc čeká, tak se většinou nestává ve výsledku :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele je bomba

Myslím si, že tele pujde na 415 až 420 během 10 dnů. Čeká se pád indexů a kolik to může dělat na tele, 2-5 procent, ale banky a ostatní mohou jít níž o 15 až 20 procent. Takže tele UP.

ČESKÝ TELECOM:  porážka Telat

To Tele me fakt sere. :(
Asi koupim KoBerec.

ČESKÝ TELECOM:  porážka telat

Pranostika pro dnesni den: Kdyby měl únor takovou moc jako leden, nechal by v krávě zmrznout Tele.

ČESKÝ TELECOM:  porážka telat

Samozrejme az pote co jsem za vysokou cenu nakoupil :( .

1 124 125 126 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

25.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz