reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 12:16|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele je bomba
zany : Jako za 370, jsem tele kupoval jak blazen...a šel sem do něj pak ještě kolem 380 ...ano divi, výborná ale co pak...spiš sem uvažoval ,že naskočim to Pegase, jak byl včera za 428 ...zisk te firmy 60 kaček/ akcii je slušny...
reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 11:58|zany|(84.42.253.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele je bomba
je to akcie co za 3 roky přinese min. 30 procent a to je dost pro růst. před divi bude min. 435 a divi 40 Kč.
reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 11:42|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: růst ,,telecom,,
Nikol: Tržby klesaj, zisk klesá ... moc růstovej prostor tam momentálně není :-)
reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 10:49|chipper|(78.45.72.xxx)
ČESKÝ TELECOM: TELECOM jde do kytek
Pripravte se, brzo bude poradna jizda dolu! :-(
reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 10:28|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele je bomba
Co se dycky moc čeká, tak se většinou nestává ve výsledku :-)
reagovatzobrazit vlákno4.3. 2011 10:25|zany|(84.42.253.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele je bomba
Myslím si, že tele pujde na 415 až 420 během 10 dnů. Čeká se pád indexů a kolik to může dělat na tele, 2-5 procent, ale banky a ostatní mohou jít níž o 15 až 20 procent. Takže tele UP.
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2011 10:49|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka Telat
To Tele me fakt sere. :(
Asi koupim KoBerec.
reagovatzobrazit vlákno19.2. 2011 8:35|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
Pranostika pro dnesni den: Kdyby měl únor takovou moc jako leden, nechal by v krávě zmrznout Tele.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2011 16:36|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
Samozrejme az pote co jsem za vysokou cenu nakoupil :( .
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2011 16:34|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
To jsou kreteni cely den nic a k veceru to tak sjede. :(
reagovatzobrazit vlákno3.2. 2011 11:07|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
Tak jak Tele dneska?
reagovatzobrazit vlákno27.1. 2011 16:30|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
Tele je zelene.
reagovatzobrazit vlákno24.1. 2011 11:16|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
nekdo hodi prodej za 410.00 kc a hned to nekdo koupi :(
reagovatzobrazit vlákno21.1. 2011 11:57|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
a co rok 2000? 970.00 kc jak vysitych - aspon mi to ukazuje graf.
reagovatzobrazit vlákno21.1. 2011 11:48|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
Pamatujes jak bylo Tele za 970.00 kc ? :)
reagovatzobrazit vlákno21.1. 2011 11:20|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: porážka telat
Ja to prodam az to bude za 500.00 kc (mozna).
reagovatzobrazit vlákno20.1. 2011 15:40|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
To je v pytli vsechno cervene jenom Tele zelene (na BCPP ted).
reagovatzobrazit vlákno20.1. 2011 10:38|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Ale ja uz to asi nevydrzim :(
reagovatzobrazit vlákno20.1. 2011 9:54|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Pred chvili bylo Tele za 403,00 kc - nestih jsem to - pujde dneska jeste dolu?
reagovatzobrazit vlákno19.1. 2011 10:32|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Do pytle to roste do nebes :( .