reagovatzobrazit vlákno18.1. 2011 11:45|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Ták Ták jen tak dál
many : Já nakupoval Kačenku i za 370 ... ale pak jsem ji raději prodal zaa 385 a nalifroval do Čezu, pak sem ji ještě koupil kolem 380...prodal ji kolem 393...a koupil KB za 4300 a prodal za 4440 no, takže si nestěžuji...ale ted nějak tady není co kupovat, takže bych ji docela rád :-)
reagovatzobrazit vlákno18.1. 2011 10:46|many|(82.208.25.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Ták Ták jen tak dál
SuperGro: a na co jsi čekal? TELE bylo dost dlouho i pod 380,- :). Sand jsi nevěřil výkřikům ""Havrdovský-Frankfurt"" a spol.?
reagovatzobrazit vlákno18.1. 2011 10:42|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Ták Ták jen tak dál
Es-Age : Jestli bys mohl Kačenu nabrat a takové množství, aby šla na 380 :D
reagovatzobrazit vlákno18.1. 2011 10:34|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Ták Ták jen tak dál
ja bych chtel koupit Tele levne.
reagovatzobrazit vlákno18.1. 2011 10:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Ták Ták jen tak dál
To už je vrchol všeho co se tu děje. Přezůvky, Telekačena, Nervák...Kde je sakra ta korekce. PX aspoň na 1150 aby zahučel. Asi něco budu muset koupit... Má někdo nějaký nápad?Kdo co chce levně nabrat?
reagovatzobrazit vlákno18.1. 2011 10:10|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Dáme dnes 406?
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 15:25|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
|Es-Age: Koupil si nakonec tu CETV? :-)
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 15:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Žádná korekce už nebude, smiřme se s tím. Vše bude buď růst nebo stagnovat. PX už prostě více neklesne.
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 13:09|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
A letos snad koncem ledna se dostane na 406-408
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 12:23|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Jo a nekteri by chrochtali blahem :)
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 11:25|SuperGro|(193.84.36.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Bylo by to ke prospěchu, ale spiš bych to čeakl až zítra :-)
reagovatzobrazit vlákno17.1. 2011 10:58|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tele
Tak co Tele pujde dneska pod 390 kc?
reagovatzobrazit vlákno13.1. 2011 10:08|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tipy na tele v září před divi...
Divi bude min 3 roky 40 a pak se rozpustí další rezerva a zvýší se výnosy nejen Slovenskem a bude 45. V roce 2015 v září prodám za 440 a 50 % bude z dividend.
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2011 15:18|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tip na DIVI
Podle mě to bude tak 417 ...ona telefonica v příštích letech až dojdou tyhle naškudlené prachy na divi, tak nebude moct co dávat a divi kolem 30 kaček už moc lákavé nebude, vzhledem k tomu že tomu není tak davno kdy to byla 50ti kačka :-)
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2011 15:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tipy na tele v září před divi...
Klokan: ahaa, Tys myslel Esterku, ze jo....?:-)
reagovatzobrazit vlákno11.1. 2011 13:54|zany|(193.86.121.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Tipy na tele v září před divi...
Já tipuju 445, možná i k 450, a co Vy?
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:28|SuperGro|(90.177.160.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Zlaté tele
|MartD : Myslim, že patrie je nějak propojená s ČSOB :-) ...ta patrie ma ty poplatky dost neskutečny, takže by to sedělo :D
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:26|zany|(89.176.167.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Prozradím vám sladké tajemství:
A proto radil Havrda na 430 neprodávejte. Telda jde na 400 a kdo ted nanakoupí okolo 380 líp už nenakoupí.
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:02|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Zlaté tele
Klokan: to je dobre prace slechti :) (pry).
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 9:38|iv2|(88.146.0.xxx)
ČESKÝ TELECOM: Zlaté tele
Proc to zas neukazuje RMS - zase jim to zamrzlo? :(