ČESKÝ TELECOM: Zlaté tele
|MartD : Myslim, že patrie je nějak propojená s ČSOB :-) ...ta patrie ma ty poplatky dost neskutečny, takže by to sedělo :D
| 26.6. 2026 5:56:41 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:28|SuperGro|(90.177.160.xxx)
|MartD : Myslim, že patrie je nějak propojená s ČSOB :-) ...ta patrie ma ty poplatky dost neskutečny, takže by to sedělo :D
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:26|zany|(89.176.167.xxx)
A proto radil Havrda na 430 neprodávejte. Telda jde na 400 a kdo ted nanakoupí okolo 380 líp už nenakoupí.
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 10:02|iv2|(88.146.0.xxx)
Klokan: to je dobre prace slechti :) (pry).
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 9:38|iv2|(88.146.0.xxx)
Proc to zas neukazuje RMS - zase jim to zamrzlo? :(
reagovatzobrazit vlákno30.12. 2010 9:20|zany|(89.176.167.xxx)
Proč někdo prodává telátko tak levně? 385 směšná cena...
reagovatzobrazit vlákno24.12. 2010 12:13|iv2|(88.146.0.xxx)
Zdar mam dotaz:
ve ctvrtek 23.12.2010 jsem chtel koupit asi v 16.25 hod. ale uz to nevzalo psalo to datum az od pondeli 27.12.2010 nevite proc?
dik
iv.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 14:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pozor. Telekačenu jsem koupit a CETV ne. Takže radím kupovat CETV. Změnil bych názor ale na změnu názoru už nejsou peníze. Takže tím odpovídám i na NWR. To jsem zařízl za 275 a jak vidno, je bito dodnes.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 13:58|vavan|(77.240.97.xxx)
many : nojo, to jsem se překouk.Ale CETV by mohl vejš.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 13:53|many|(82.208.25.xxx)
vavan:nauč se číst pozorně. Es-Age hlásil NÁKUP -takže pokles se teprve očekává.A nebo náhodná vyjímka potvrdí pravidlo.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 13:49|vavan|(77.240.97.xxx)
Neuvěřitelné ale Es-Age efekt zřejmě stále funguje. Okamžitě jak prodal tele šlo nahoru.Dle stejné logiky jsem koupil CETV a předpokládám vydatný růst.
reagovatzobrazit vlákno26.11. 2010 13:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hlásím likvidaci Telekačeny. Nástup pod 370. Pokles pod 350 je před náma. CETV jsem nakonec neriskoval. Už teď tam mám dost velkou pozici a strach jednači převážil.
reagovatzobrazit vlákno22.10. 2010 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ještě neříkej hop. Až budou plíny pod 180, tak mi můžeš gratulovat. Cíl šlehů bičem jsou ceny pod 170...
reagovatzobrazit vlákno22.10. 2010 14:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bič Boží opět zasahuje. Ráno prodána Telekačena za 388 a poté dostaly výprask plíny za 190. Čekám pokles min. dalších 5 procent. Už se mi to začíná líbit, Prodával jsem za 170, těžce nesl ceny kolem 230 ale dneškem jsem si nižší ceny opět zajistil. Kdepak jsou ti, co psávali, že plíny za 220 jsou pořád levné? Připravte se na sešup. Další ránu bičem zasadíl kolem 180, abych si to pojistil:-)
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2010 14:03|zany|(193.86.121.xxx)
To bylo určité přání, ale musím přiznat, že jsem za 377 dobral. Obávám se, že 375 je dno a ted pujdem na 390 před poklesem...
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2010 13:46|zany|(193.86.121.xxx)
Půjde níž nebo dá do konce týdne 385?
reagovatzobrazit vlákno8.10. 2010 10:36|zany|(94.113.53.xxx)
Když odpolko koupí za 374???
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2010 10:18|vavan|(77.240.97.xxx)
dax : nefunguje FIO
reagovatzobrazit vlákno24.9. 2010 21:28|michaelzak|(94.230.144.xxx)
amater: krasnej long je a bude....;-)
reagovatzobrazit vlákno24.9. 2010 20:28|michaelzak|(94.230.144.xxx)
Chains: vsechno jede p[odle planu....jak jinak..:-)
reagovatzobrazit vlákno17.9. 2010 11:02|zany|(94.112.181.xxx)
Každej tady tuší, že 390 je moc a tak ani objemy nejsou nic moc. Stačí jeden větší prodejce a jsme na 370, což bude férová cena a 360 už je dobrá cena na nákup.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.