Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 7:32
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

26.6. 2026 7:32:46BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 131 132 133 1027

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

Proc to zas neukazuje RMS - zase jim to zamrzlo? :(

ČESKÝ TELECOM:  Zlaté tele

Proč někdo prodává telátko tak levně? 385 směšná cena...

ČESKÝ TELECOM:  Dotaz na RMS

Zdar mam dotaz:
ve ctvrtek 23.12.2010 jsem chtel koupit asi v 16.25 hod. ale uz to nevzalo psalo to datum az od pondeli 27.12.2010 nevite proc?
dik
iv.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

Pozor. Telekačenu jsem koupit a CETV ne. Takže radím kupovat CETV. Změnil bych názor ale na změnu názoru už nejsou peníze. Takže tím odpovídám i na NWR. To jsem zařízl za 275 a jak vidno, je bito dodnes.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

many : nojo, to jsem se překouk.Ale CETV by mohl vejš.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

vavan:nauč se číst pozorně. Es-Age hlásil NÁKUP -takže pokles se teprve očekává.A nebo náhodná vyjímka potvrdí pravidlo.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

Neuvěřitelné ale Es-Age efekt zřejmě stále funguje. Okamžitě jak prodal tele šlo nahoru.Dle stejné logiky jsem koupil CETV a předpokládám vydatný růst.

ČESKÝ TELECOM:  Telekačena pod palbou

Hlásím likvidaci Telekačeny. Nástup pod 370. Pokles pod 350 je před náma. CETV jsem nakonec neriskoval. Už teď tam mám dost velkou pozici a strach jednači převážil.

ČESKÝ TELECOM:  Opět jsem tvrdě zasáhl

Ještě neříkej hop. Až budou plíny pod 180, tak mi můžeš gratulovat. Cíl šlehů bičem jsou ceny pod 170...

ČESKÝ TELECOM:  Opět jsem tvrdě zasáhl

Bič Boží opět zasahuje. Ráno prodána Telekačena za 388 a poté dostaly výprask plíny za 190. Čekám pokles min. dalších 5 procent. Už se mi to začíná líbit, Prodával jsem za 170, těžce nesl ceny kolem 230 ale dneškem jsem si nižší ceny opět zajistil. Kdepak jsou ti, co psávali, že plíny za 220 jsou pořád levné? Připravte se na sešup. Další ránu bičem zasadíl kolem 180, abych si to pojistil:-)

ČESKÝ TELECOM:  Tak co TELE?

To bylo určité přání, ale musím přiznat, že jsem za 377 dobral. Obávám se, že 375 je dno a ted pujdem na 390 před poklesem...

ČESKÝ TELECOM:  Tak co TELE?

Půjde níž nebo dá do konce týdne 385?

ČESKÝ TELECOM:  Proč někdo drží 379???

Když odpolko koupí za 374???

ČESKÝ TELECOM:  obchodni aktivita na PX

dax : nefunguje FIO

ČESKÝ TELECOM:  důležité !!!

amater: krasnej long je a bude....;-)

ČESKÝ TELECOM:  důležité !!!

Chains: vsechno jede p[odle planu....jak jinak..:-)

ČESKÝ TELECOM:  začne padat,...

Každej tady tuší, že 390 je moc a tak ani objemy nejsou nic moc. Stačí jeden větší prodejce a jsme na 370, což bude férová cena a 360 už je dobrá cena na nákup.

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

pro vsechny drzitele Nerwa: http://markets.ft.com/ft/tearsheets/performance.asp?s=UK:NWR zajimave zaskuby... :-)

ČESKÝ TELECOM:  kitkat

Merlin: vzhledem k nizke likvidite orca je dost mozne, ze se (i kdyz neoduvodnene) muze podivat opet pod 150...treba v souladu s nejakou globalni jobovkou nebo stale se nelepsicim realitnim trhem...;-) ale zacinam jim verit a vychystam si penizek aspon na 1 tis. zkusebnich akcii...

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

Morfe: strategie neukvapovat se a stat si za svym cilem me doslova okouzlila...;-) a v pravy cas realizovat a opet nanovo...no prijd i drive, tvoje poznatky a ftipky si vzdycky rad prectu!

1 131 132 133 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

26.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz