Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 13:49
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

26.6. 2026 13:49:35BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 133 134 135 1027

ČESKÝ TELECOM:  Opět jsem tvrdě zasáhl

Ještě neříkej hop. Až budou plíny pod 180, tak mi můžeš gratulovat. Cíl šlehů bičem jsou ceny pod 170...

ČESKÝ TELECOM:  Opět jsem tvrdě zasáhl

Bič Boží opět zasahuje. Ráno prodána Telekačena za 388 a poté dostaly výprask plíny za 190. Čekám pokles min. dalších 5 procent. Už se mi to začíná líbit, Prodával jsem za 170, těžce nesl ceny kolem 230 ale dneškem jsem si nižší ceny opět zajistil. Kdepak jsou ti, co psávali, že plíny za 220 jsou pořád levné? Připravte se na sešup. Další ránu bičem zasadíl kolem 180, abych si to pojistil:-)

ČESKÝ TELECOM:  Tak co TELE?

To bylo určité přání, ale musím přiznat, že jsem za 377 dobral. Obávám se, že 375 je dno a ted pujdem na 390 před poklesem...

ČESKÝ TELECOM:  Tak co TELE?

Půjde níž nebo dá do konce týdne 385?

ČESKÝ TELECOM:  Proč někdo drží 379???

Když odpolko koupí za 374???

ČESKÝ TELECOM:  obchodni aktivita na PX

dax : nefunguje FIO

ČESKÝ TELECOM:  důležité !!!

amater: krasnej long je a bude....;-)

ČESKÝ TELECOM:  důležité !!!

Chains: vsechno jede p[odle planu....jak jinak..:-)

ČESKÝ TELECOM:  začne padat,...

Každej tady tuší, že 390 je moc a tak ani objemy nejsou nic moc. Stačí jeden větší prodejce a jsme na 370, což bude férová cena a 360 už je dobrá cena na nákup.

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

pro vsechny drzitele Nerwa: http://markets.ft.com/ft/tearsheets/performance.asp?s=UK:NWR zajimave zaskuby... :-)

ČESKÝ TELECOM:  kitkat

Merlin: vzhledem k nizke likvidite orca je dost mozne, ze se (i kdyz neoduvodnene) muze podivat opet pod 150...treba v souladu s nejakou globalni jobovkou nebo stale se nelepsicim realitnim trhem...;-) ale zacinam jim verit a vychystam si penizek aspon na 1 tis. zkusebnich akcii...

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

Morfe: strategie neukvapovat se a stat si za svym cilem me doslova okouzlila...;-) a v pravy cas realizovat a opet nanovo...no prijd i drive, tvoje poznatky a ftipky si vzdycky rad prectu!

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

Morfe : covece, ja to uz s tim Nerwem vydrzim az na lednovou rally, at nemusim danit..proste mam cil nad 300 a basta. :-) inspiroval jsi me s tvou jizdou na UNI...;-)

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

zdravim vsechny,

v Londyne NWR otevira na 7.995 GBX a pak dolu na 7.535, co to je za hru, nevite? :-)

ČESKÝ TELECOM:  Dobrá cena

Telekačena okamžitě dolů. Tomu dopomáhej můj zabijácký kauf za 377. Za chvíli začne taženka za vlasy a gruchne zpátky pod 380. Dlouhodobý růst je vyloučen, dokud budu v pozici.

ČESKÝ TELECOM:  Dobrá cena

Co je pro Vás dobrá nákupka na tele? 370, 375, nebo i 380? Čeká někdo na 360?

ČESKÝ TELECOM:  360 do konce týdne?,

Ano 330 bylo jisté přání, dle KB A CS je hrubá divi 32 až 36, myslím, že ve studiu burza se přidali další. Jinak cena na příští měsíc dle odhadu analytiků KB a i dalších je rozpětí 350 až 370.

ČESKÝ TELECOM:  360 do konce týdne?,

Tak o 2 dny jsem se sekl,že bude pod 380, ale do konce týdne snad dá dolů ještě tak 3 procenta, ale stejně když počítám divi okolo 34, tak by měl jit ted k 330.

ČESKÝ TELECOM:  Dividenda v roce 2011

:-)))))))

ČESKÝ TELECOM:  Dividenda

V Praze 3 cm, u muzea 4 cm.

1 133 134 135 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

26.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz