ČESKÝ TELECOM: Tak co TELE?
To bylo určité přání, ale musím přiznat, že jsem za 377 dobral. Obávám se, že 375 je dno a ted pujdem na 390 před poklesem...
| 26.6. 2026 15:23:47 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2010 14:03|zany|(193.86.121.xxx)
To bylo určité přání, ale musím přiznat, že jsem za 377 dobral. Obávám se, že 375 je dno a ted pujdem na 390 před poklesem...
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2010 13:46|zany|(193.86.121.xxx)
Půjde níž nebo dá do konce týdne 385?
reagovatzobrazit vlákno8.10. 2010 10:36|zany|(94.113.53.xxx)
Když odpolko koupí za 374???
reagovatzobrazit vlákno4.10. 2010 10:18|vavan|(77.240.97.xxx)
dax : nefunguje FIO
reagovatzobrazit vlákno24.9. 2010 21:28|michaelzak|(94.230.144.xxx)
amater: krasnej long je a bude....;-)
reagovatzobrazit vlákno24.9. 2010 20:28|michaelzak|(94.230.144.xxx)
Chains: vsechno jede p[odle planu....jak jinak..:-)
reagovatzobrazit vlákno17.9. 2010 11:02|zany|(94.112.181.xxx)
Každej tady tuší, že 390 je moc a tak ani objemy nejsou nic moc. Stačí jeden větší prodejce a jsme na 370, což bude férová cena a 360 už je dobrá cena na nákup.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2010 17:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
pro vsechny drzitele Nerwa: http://markets.ft.com/ft/tearsheets/performance.asp?s=UK:NWR zajimave zaskuby... :-)
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 14:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Merlin: vzhledem k nizke likvidite orca je dost mozne, ze se (i kdyz neoduvodnene) muze podivat opet pod 150...treba v souladu s nejakou globalni jobovkou nebo stale se nelepsicim realitnim trhem...;-) ale zacinam jim verit a vychystam si penizek aspon na 1 tis. zkusebnich akcii...
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:50|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe: strategie neukvapovat se a stat si za svym cilem me doslova okouzlila...;-) a v pravy cas realizovat a opet nanovo...no prijd i drive, tvoje poznatky a ftipky si vzdycky rad prectu!
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Morfe : covece, ja to uz s tim Nerwem vydrzim az na lednovou rally, at nemusim danit..proste mam cil nad 300 a basta. :-) inspiroval jsi me s tvou jizdou na UNI...;-)
reagovatzobrazit vlákno10.9. 2010 9:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
zdravim vsechny,
v Londyne NWR otevira na 7.995 GBX a pak dolu na 7.535, co to je za hru, nevite? :-)
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 15:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Telekačena okamžitě dolů. Tomu dopomáhej můj zabijácký kauf za 377. Za chvíli začne taženka za vlasy a gruchne zpátky pod 380. Dlouhodobý růst je vyloučen, dokud budu v pozici.
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 14:27|zany|(94.113.53.xxx)
Co je pro Vás dobrá nákupka na tele? 370, 375, nebo i 380? Čeká někdo na 360?
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 10:10|zany|(94.113.53.xxx)
Ano 330 bylo jisté přání, dle KB A CS je hrubá divi 32 až 36, myslím, že ve studiu burza se přidali další. Jinak cena na příští měsíc dle odhadu analytiků KB a i dalších je rozpětí 350 až 370.
reagovatzobrazit vlákno9.9. 2010 5:54|zany|(94.113.53.xxx)
Tak o 2 dny jsem se sekl,že bude pod 380, ale do konce týdne snad dá dolů ještě tak 3 procenta, ale stejně když počítám divi okolo 34, tak by měl jit ted k 330.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 13:45|zany|(193.86.121.xxx)
:-)))))))
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 12:11|iv2|(88.146.0.xxx)
V Praze 3 cm, u muzea 4 cm.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 9:26|iv2|(88.146.0.xxx)
tipuju tak 30 kc.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 9:24|zany|(193.86.121.xxx)
Můžete mi někdo nadhodit z jakou divi na tele za rok 2010 se počítá. Třeba v hrubém?
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.