Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:20
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

26.6. 2026 23:20:13BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 138 139 140 1027

ČESKÝ TELECOM:  začne padat,...

Každej tady tuší, že 390 je moc a tak ani objemy nejsou nic moc. Stačí jeden větší prodejce a jsme na 370, což bude férová cena a 360 už je dobrá cena na nákup.

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

pro vsechny drzitele Nerwa: http://markets.ft.com/ft/tearsheets/performance.asp?s=UK:NWR zajimave zaskuby... :-)

ČESKÝ TELECOM:  kitkat

Merlin: vzhledem k nizke likvidite orca je dost mozne, ze se (i kdyz neoduvodnene) muze podivat opet pod 150...treba v souladu s nejakou globalni jobovkou nebo stale se nelepsicim realitnim trhem...;-) ale zacinam jim verit a vychystam si penizek aspon na 1 tis. zkusebnich akcii...

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

Morfe: strategie neukvapovat se a stat si za svym cilem me doslova okouzlila...;-) a v pravy cas realizovat a opet nanovo...no prijd i drive, tvoje poznatky a ftipky si vzdycky rad prectu!

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

Morfe : covece, ja to uz s tim Nerwem vydrzim az na lednovou rally, at nemusim danit..proste mam cil nad 300 a basta. :-) inspiroval jsi me s tvou jizdou na UNI...;-)

ČESKÝ TELECOM:  NWR v Londyne

zdravim vsechny,

v Londyne NWR otevira na 7.995 GBX a pak dolu na 7.535, co to je za hru, nevite? :-)

ČESKÝ TELECOM:  Dobrá cena

Telekačena okamžitě dolů. Tomu dopomáhej můj zabijácký kauf za 377. Za chvíli začne taženka za vlasy a gruchne zpátky pod 380. Dlouhodobý růst je vyloučen, dokud budu v pozici.

ČESKÝ TELECOM:  Dobrá cena

Co je pro Vás dobrá nákupka na tele? 370, 375, nebo i 380? Čeká někdo na 360?

ČESKÝ TELECOM:  360 do konce týdne?,

Ano 330 bylo jisté přání, dle KB A CS je hrubá divi 32 až 36, myslím, že ve studiu burza se přidali další. Jinak cena na příští měsíc dle odhadu analytiků KB a i dalších je rozpětí 350 až 370.

ČESKÝ TELECOM:  360 do konce týdne?,

Tak o 2 dny jsem se sekl,že bude pod 380, ale do konce týdne snad dá dolů ještě tak 3 procenta, ale stejně když počítám divi okolo 34, tak by měl jit ted k 330.

ČESKÝ TELECOM:  Dividenda v roce 2011

:-)))))))

ČESKÝ TELECOM:  Dividenda

V Praze 3 cm, u muzea 4 cm.

ČESKÝ TELECOM:  Dividenda

tipuju tak 30 kc.

ČESKÝ TELECOM:  Dividenda

Můžete mi někdo nadhodit z jakou divi na tele za rok 2010 se počítá. Třeba v hrubém?

ČESKÝ TELECOM:  Komentarz poranny Domu Maklerskiego FIO

Zdravim vsechny!

MartD: velmi zajimava myslenka a muj nazor je ten, ze kdo nalozil short na PX, tak dnes sklizi...

ČESKÝ TELECOM:  dnes 380

do konce týdne 360

ČESKÝ TELECOM:  14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!

ten DAX vyletel, jako kdyby se meli rusit Benesovy dekrety...:-))) nechapu..

ČESKÝ TELECOM:  14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!

Zda se ze, pan Ing a Asjav vsadili na dobry makra, a mozna si zahraji i Valata...jestli teda vite co to je...:-) kua to je srumec, trenky litaji vsude kolem, myslim, ze bude nekomu dost ouzko...;-) drzim pesti at to je ve finale v plusu.

ČESKÝ TELECOM:  14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!

ornek: nekdy vazne nekdy nevazne, kdo chce, to sve si mezi prispevky najde, ale hlavne si to udela podle sebe...teda aspon by mel...:-) indexy UP UP UP...sleduj piidjo! :-)

ČESKÝ TELECOM:  14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!

Ornek: dyt to rikaaam, potrebuje prodat dobre, aby se dostal z Franfurktu do Prahy!!! :-)
Havrdo: nic ve zlym, jen odlechuju atmosku pred tema veledulezityma makrama...;-)

1 138 139 140 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

26.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz