ČESKÝ TELECOM: Dividenda
tipuju tak 30 kc.
| 27.6. 2026 11:39:43 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 9:26|iv2|(88.146.0.xxx)
tipuju tak 30 kc.
reagovatzobrazit vlákno7.9. 2010 9:24|zany|(193.86.121.xxx)
Můžete mi někdo nadhodit z jakou divi na tele za rok 2010 se počítá. Třeba v hrubém?
reagovatzobrazit vlákno6.9. 2010 10:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zdravim vsechny!
MartD: velmi zajimava myslenka a muj nazor je ten, ze kdo nalozil short na PX, tak dnes sklizi...
reagovatzobrazit vlákno6.9. 2010 9:32|zany|(193.86.121.xxx)
do konce týdne 360
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ten DAX vyletel, jako kdyby se meli rusit Benesovy dekrety...:-))) nechapu..
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zda se ze, pan Ing a Asjav vsadili na dobry makra, a mozna si zahraji i Valata...jestli teda vite co to je...:-) kua to je srumec, trenky litaji vsude kolem, myslim, ze bude nekomu dost ouzko...;-) drzim pesti at to je ve finale v plusu.
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ornek: nekdy vazne nekdy nevazne, kdo chce, to sve si mezi prispevky najde, ale hlavne si to udela podle sebe...teda aspon by mel...:-) indexy UP UP UP...sleduj piidjo! :-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ornek: dyt to rikaaam, potrebuje prodat dobre, aby se dostal z Franfurktu do Prahy!!! :-)
Havrdo: nic ve zlym, jen odlechuju atmosku pred tema veledulezityma makrama...;-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ornek: plati prispevky oba...ptz pred chvili jeste nemel TELE a ted uz ho ma a musi se ho zbavit!!:-)))
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 13:56|mvesely|(83.208.122.xxx)
psal jsem do diskuze cca 3x a teď mi to nedalo a píšu během cca 1 roku po čtvrté.jen k tomu nakupování ,že ty balíky nekupuje někdo aby prodělal a ty velký objemy během posledních 3 dní.vzpomeňte si na NWR -v kterém taky s menší ztrátou sedím-jak veliký byly zobchodovány objemy cca kolem 330-360 kč/ks,a kde je teď a to nevyplácely žádnou divi.no je to jen můj laickej názor.v každém případě jak známo někdo musí vydělat a někdo zase prodělat,jinak by ta burza nefungovala.
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 13:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ornek, TL555: predikce ziskovosti TELE je klesajici, tak budoucnost te akcie je jak se rika ""ve hvezdach""...:-) ja se klonim k nazoru, ze to slitne vic jak o divi...
TL555: chlape, co dela tvuj bracha TL001???:-)))
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 13:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ornek: myslim, ze jsi ten short na TELE zavrel brzy...v Po dopoledne by bylo lepsi, rozhodne by jsi koupil minimalne za cenu jako dnes....:-) ale jedes za svoje a mas uzavrenej zisk a to je dulezite. ;-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TELE nteda nemam, ale podle me se uz TELE zacina vyprodavat...:-) zlata cena za 438...
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:39|zany|(94.112.181.xxx)
Myslím, že je to přehnané, příští rok pujdem zase na 440,- Kč, před divi
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555:...vyprodeje dopoledne konci a odpoledne hura nahoru...:)vzhuru k svetlym zitrkuum...makra v EU celkem dobry, uvidime co v USA...;-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 9:45|zany|(94.112.181.xxx)
Dnešní kurz myslím zakončí na 428 a pondělí pujde na 380, co tipujete vy? A jak vidite dnes CEZ a Erste? 840 a 720?
reagovatzobrazit vlákno2.9. 2010 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dáme si k obědu tanečníka z hledání talentu ? : http://hotfile.com/dl/66468834/7cbd4fa/Tanenk.wmv.html
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:50|zany|(193.86.121.xxx)
Tipuju že okolo 24.09.2010 Tele 370, CEZ 860, Erste 750 a NWR 240
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:49|zany|(193.86.121.xxx)
Ano, ale vypořádání T+3, takže bys musel nakoupit naposled na burze v neděli :-))).
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:28|zany|(193.86.121.xxx)
No týden možná na RM, ale tam to do rozhodnýho dne bude 420, pokud je až ve středu, na Burze je v pátek a už padne na 430
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.