Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 14:32
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

27.6. 2026 14:32:16BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 143 144 145 1027

ČESKÝ TELECOM:  14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!

ten DAX vyletel, jako kdyby se meli rusit Benesovy dekrety...:-))) nechapu..

ČESKÝ TELECOM:  14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!

Zda se ze, pan Ing a Asjav vsadili na dobry makra, a mozna si zahraji i Valata...jestli teda vite co to je...:-) kua to je srumec, trenky litaji vsude kolem, myslim, ze bude nekomu dost ouzko...;-) drzim pesti at to je ve finale v plusu.

ČESKÝ TELECOM:  14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!

ornek: nekdy vazne nekdy nevazne, kdo chce, to sve si mezi prispevky najde, ale hlavne si to udela podle sebe...teda aspon by mel...:-) indexy UP UP UP...sleduj piidjo! :-)

ČESKÝ TELECOM:  14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!

Ornek: dyt to rikaaam, potrebuje prodat dobre, aby se dostal z Franfurktu do Prahy!!! :-)
Havrdo: nic ve zlym, jen odlechuju atmosku pred tema veledulezityma makrama...;-)

ČESKÝ TELECOM:  PSYCHOLOGICKÁ HRANICE 430 KČ PROLOMENA!!!!

Ornek: plati prispevky oba...ptz pred chvili jeste nemel TELE a ted uz ho ma a musi se ho zbavit!!:-)))

ČESKÝ TELECOM:  PSYCHOLOGICKÁ HRANICE 430 KČ PROLOMENA!!!!

psal jsem do diskuze cca 3x a teď mi to nedalo a píšu během cca 1 roku po čtvrté.jen k tomu nakupování ,že ty balíky nekupuje někdo aby prodělal a ty velký objemy během posledních 3 dní.vzpomeňte si na NWR -v kterém taky s menší ztrátou sedím-jak veliký byly zobchodovány objemy cca kolem 330-360 kč/ks,a kde je teď a to nevyplácely žádnou divi.no je to jen můj laickej názor.v každém případě jak známo někdo musí vydělat a někdo zase prodělat,jinak by ta burza nefungovala.

ČESKÝ TELECOM:  PRODÁVEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ornek, TL555: predikce ziskovosti TELE je klesajici, tak budoucnost te akcie je jak se rika ""ve hvezdach""...:-) ja se klonim k nazoru, ze to slitne vic jak o divi...

TL555: chlape, co dela tvuj bracha TL001???:-)))

ČESKÝ TELECOM:  PRODÁVEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ornek: myslim, ze jsi ten short na TELE zavrel brzy...v Po dopoledne by bylo lepsi, rozhodne by jsi koupil minimalne za cenu jako dnes....:-) ale jedes za svoje a mas uzavrenej zisk a to je dulezite. ;-)

ČESKÝ TELECOM:  PRODÁVEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TELE nteda nemam, ale podle me se uz TELE zacina vyprodavat...:-) zlata cena za 438...

ČESKÝ TELECOM:  PRODÁVEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myslím, že je to přehnané, příští rok pujdem zase na 440,- Kč, před divi

ČESKÝ TELECOM:  FET a poletíme s ním všici hned ... -)))

TL555:...vyprodeje dopoledne konci a odpoledne hura nahoru...:)vzhuru k svetlym zitrkuum...makra v EU celkem dobry, uvidime co v USA...;-)

ČESKÝ TELECOM:  Dnes 428

Dnešní kurz myslím zakončí na 428 a pondělí pujde na 380, co tipujete vy? A jak vidite dnes CEZ a Erste? 840 a 720?

ČESKÝ TELECOM:  Noe

Dáme si k obědu tanečníka z hledání talentu ? : http://hotfile.com/dl/66468834/7cbd4fa/Tanenk.wmv.html

ČESKÝ TELECOM:  O2 370 kč

Tipuju že okolo 24.09.2010 Tele 370, CEZ 860, Erste 750 a NWR 240

ČESKÝ TELECOM:  O2

Ano, ale vypořádání T+3, takže bys musel nakoupit naposled na burze v neděli :-))).

ČESKÝ TELECOM:  O2

No týden možná na RM, ale tam to do rozhodnýho dne bude 420, pokud je až ve středu, na Burze je v pátek a už padne na 430

ČESKÝ TELECOM:  Tipy na cenu po divi 370

Tak kolik myslíte že bude cena po divi můj tip do 14 dnů 370, a do pátku na 430 a Vy?

ČESKÝ TELECOM:  31.08.2010 16:04:43 80 947 438,90

Zdravím. Po delší době posílám zase něco pro zasmátí - obrázkové i psané vtipy pro dospěláky :-) : http://www.filesonic.com/file/18334037

ČESKÝ TELECOM:  Tak snad 455 uděláme

nejpozději ve středu!!! Dnes 442???

ČESKÝ TELECOM:  dokupené

Ahj všem, víš kolik tu bude šortkařů? Vždy těsně po divi to lezlo dolů, ale tady bude letos přešortkařeno tak nevím nevím.

1 143 144 145 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

27.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz