ČESKÝ TELECOM: 14:30 OTOČKA UP!!!! ZÁVĚR TELE O2: 440 KČ!!!!
ten DAX vyletel, jako kdyby se meli rusit Benesovy dekrety...:-))) nechapu..
| 27.6. 2026 14:32:16 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ten DAX vyletel, jako kdyby se meli rusit Benesovy dekrety...:-))) nechapu..
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Zda se ze, pan Ing a Asjav vsadili na dobry makra, a mozna si zahraji i Valata...jestli teda vite co to je...:-) kua to je srumec, trenky litaji vsude kolem, myslim, ze bude nekomu dost ouzko...;-) drzim pesti at to je ve finale v plusu.
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ornek: nekdy vazne nekdy nevazne, kdo chce, to sve si mezi prispevky najde, ale hlavne si to udela podle sebe...teda aspon by mel...:-) indexy UP UP UP...sleduj piidjo! :-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ornek: dyt to rikaaam, potrebuje prodat dobre, aby se dostal z Franfurktu do Prahy!!! :-)
Havrdo: nic ve zlym, jen odlechuju atmosku pred tema veledulezityma makrama...;-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 14:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ornek: plati prispevky oba...ptz pred chvili jeste nemel TELE a ted uz ho ma a musi se ho zbavit!!:-)))
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 13:56|mvesely|(83.208.122.xxx)
psal jsem do diskuze cca 3x a teď mi to nedalo a píšu během cca 1 roku po čtvrté.jen k tomu nakupování ,že ty balíky nekupuje někdo aby prodělal a ty velký objemy během posledních 3 dní.vzpomeňte si na NWR -v kterém taky s menší ztrátou sedím-jak veliký byly zobchodovány objemy cca kolem 330-360 kč/ks,a kde je teď a to nevyplácely žádnou divi.no je to jen můj laickej názor.v každém případě jak známo někdo musí vydělat a někdo zase prodělat,jinak by ta burza nefungovala.
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 13:37|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ornek, TL555: predikce ziskovosti TELE je klesajici, tak budoucnost te akcie je jak se rika ""ve hvezdach""...:-) ja se klonim k nazoru, ze to slitne vic jak o divi...
TL555: chlape, co dela tvuj bracha TL001???:-)))
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 13:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ornek: myslim, ze jsi ten short na TELE zavrel brzy...v Po dopoledne by bylo lepsi, rozhodne by jsi koupil minimalne za cenu jako dnes....:-) ale jedes za svoje a mas uzavrenej zisk a to je dulezite. ;-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TELE nteda nemam, ale podle me se uz TELE zacina vyprodavat...:-) zlata cena za 438...
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:39|zany|(94.112.181.xxx)
Myslím, že je to přehnané, příští rok pujdem zase na 440,- Kč, před divi
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 11:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555:...vyprodeje dopoledne konci a odpoledne hura nahoru...:)vzhuru k svetlym zitrkuum...makra v EU celkem dobry, uvidime co v USA...;-)
reagovatzobrazit vlákno3.9. 2010 9:45|zany|(94.112.181.xxx)
Dnešní kurz myslím zakončí na 428 a pondělí pujde na 380, co tipujete vy? A jak vidite dnes CEZ a Erste? 840 a 720?
reagovatzobrazit vlákno2.9. 2010 11:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dáme si k obědu tanečníka z hledání talentu ? : http://hotfile.com/dl/66468834/7cbd4fa/Tanenk.wmv.html
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:50|zany|(193.86.121.xxx)
Tipuju že okolo 24.09.2010 Tele 370, CEZ 860, Erste 750 a NWR 240
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:49|zany|(193.86.121.xxx)
Ano, ale vypořádání T+3, takže bys musel nakoupit naposled na burze v neděli :-))).
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 13:28|zany|(193.86.121.xxx)
No týden možná na RM, ale tam to do rozhodnýho dne bude 420, pokud je až ve středu, na Burze je v pátek a už padne na 430
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 12:31|zany|(193.86.121.xxx)
Tak kolik myslíte že bude cena po divi můj tip do 14 dnů 370, a do pátku na 430 a Vy?
reagovatzobrazit vlákno1.9. 2010 8:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zdravím. Po delší době posílám zase něco pro zasmátí - obrázkové i psané vtipy pro dospěláky :-) : http://www.filesonic.com/file/18334037
reagovatzobrazit vlákno26.8. 2010 10:45|zany|(193.86.121.xxx)
nejpozději ve středu!!! Dnes 442???
reagovatzobrazit vlákno18.8. 2010 21:31|Novicius|(90.181.111.xxx)
Ahj všem, víš kolik tu bude šortkařů? Vždy těsně po divi to lezlo dolů, ale tady bude letos přešortkařeno tak nevím nevím.
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Americký prezident Donald Trump v pátek pohrozil, že uvalí stoprocentní clo na veškeré...
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka loni v červenci byl podle skupiny mezinárodních...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.