zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 15:51
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

27.6. 2026 15:51:03BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 910 911 912 1027

ČESKÝ TELECOM:  Náhrada škody

No jenže nevíš, co bych udělal. Ono kdybych něco prodal a pak by to vystřelilo nahoru, to by se některým zalíbilo.Taky musím někdy se ztrátou prodat a ne furt držet. Furt nakupovat nemůžu. Až budu všude long a se ztrátama budu pouštět, tak to v tabulce SPAD ihned poznáte. Tak jako dneska nákup Telekomína, jak pak zahučel na 450.

ČESKÝ TELECOM:  Náhrada škody

Jo, za ten dnešek. Např něco by začlo z ničeho nic hučet dolů a skončilo 8 procent.Na začátku dne ale to, co to způsobí, známé nebylo. Dal jsem pokyn tak že by to mohlo jít np. o 2 procenta dolů. Vypadne ven zpráva, co to pošle mnohem níž ale v tu dobu nemohu zrušit pokyn, protože broker nejede. Tak to koupím, ačkoliv teď už nechci o 2 procenta níže a ono by to spadlo o 8. Takže ztráta 6 procent kvůli tomu, že broker nejel a já nemohl pokyn stáhnout.

ČESKÝ TELECOM:  Náhrada škody

Co kdybych chtěl náhradu škody : měl jsem pokyn, začlo něco jít dolů. Za normálních okolností bych ho stáhl nebo posunul níže. Tak se mi to koupilo a nemohl jsem nic dělat...

ČESKÝ TELECOM:  chjo

Jinak hrozí ale nebezpečí ze strany SAR indikátoru a pak tu je Zigzag a možnost návratu na cca 464 a pak dolů na 445 - dokončení tržní formace hlava - ramena.

ČESKÝ TELECOM:  chjo

Já si myslím, že dneska se už telekomín začne otáčet. Stochastic Oscillator dole, RSI taky trochu polevilo. Tehdy na těch 475 už byl pokles jasný - Oscillator nahoře, RSI bylo přes 70, Money flow index taky vysoko a MACD se začínal tačit aby protnul signální čáru.Včera otočka Zenoli a dneska možná taky Kábé.

ČESKÝ TELECOM:  Smůla

Já to seru. Nepřijde aspoň třídenní masakr ani za nic. Už zas se to otáčí nahoru...a všechno.

ČESKÝ TELECOM:  Easy Click

Jo ale když chci pak zase kupovat na Kobosu?Není třeba nic nikam převádět mezi účty?

ČESKÝ TELECOM:  Easy Click

Není mi jasné několik věcí : Když je podán pokyn EC a někdo mi koupí standardním pokynem s vysokými poplatky jen část lotu...Platím pouze 0,3 proc? Musím čekat, až to někdo vykoupí celé nebo to mohu stáhnout s tím, že prodám třeba jen půl minilotu. Poplatek pak zůstane pořád 0,3 i když sem nakonec neprodal celý minilot?
2. Jak to je s těma penězma. Když prodám, tak peníze jsou na Jumbo účtu...Počkám 3 dny a mohu zase kupovat na Kobosu nebo musím nějak ty peníze z Jumbo účtu převést na účet Fio?

ČESKÝ TELECOM:  Easy Click

Zdravím. Mám dotaz ohledně Easy Clicku : podání pokynu je zdarma. Platí se něco za zrušení pokynu? Kde najdu tabulku, kolik je minilot pro Easy Click pro každou akcií, kterou lze takhle obchodovat?

ČESKÝ TELECOM: 

26.10. 11:15 Master of Markets > je to přesně opačně, zisky z prodeje akcií, které máš déle jak půl roku jsou od daně osvobozeny

ČESKÝ TELECOM:  Šmejd

Co to je za kurevskou akcií ten Telekomín?Já už se na to nemůžu dívat. Toho bezcenného šupáka nikdo nechce. Ceny nad 460 jsou z oblasti sci-fi.

ČESKÝ TELECOM:  zhodnocení - cílovka 590

Cílovky nehrají roli. Telekomín přes 500 už nikdy nebude.Nemá na to. Jinak stačí se podívat na vývoj ostatních SPAD titulů za poslední 2 roky - až na Tabák poslední půlrok - šly o víc jak 100 procent minimálně nahoru. No a telešupák?Z 350 na 440. To je k smíchu.Za nějaký čas padne k 420.

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 12:51 lemming > tak to vypadá, že je to fakt online, díky !!!

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 12:50 spetr > ano, něco takového potřebuju, ale tohle je 15 minut zpožděný, takže k ničemu :( <br><br><b><i>""You get a charting package and what's awesome is they give you data and news for free (delayed 15 minutes).""</i><b>

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 12:51 lemming > ok, díky za info, tohle sem přesně potřeboval vědět :)

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 12:16 lemming > sorry, že tě furt otravuju, na optionsxpress jsem se zaregistroval, zkouknul jsem to a až odpoledne otevřou nasdaq tak to vyzkoušim, ale ještě bych se chtěl zeptat na poslední věc, musim mít založenej účet na optionsxpress abych od nich moh sosat ty data, nebo ne? případně za jak dlouho mě odstřihnou, když jim nepošlu papírovou smlouvu a $$$, nerad bych se v něčem 2hodiny šťoural a pak zjistil, že je to na nic, Medved Quote Tracker vyzkoušim, dík za tip, potřebuju něco real time zadarmo, <br><br> ostatní: jestli máte někdo ostatní nějaký tipy, tak sem s nima, dík

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 11:11 lemming > ty data to sosá přímo z optionsxpress.com nebo z jinýho zdroje? zkoušel si ten applet dekompilovat?

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 10:53 lemming > je to real time, nebo 15-20 minut zpožděný jako na finance.yahoo.com nebo finance.google.com?

ČESKÝ TELECOM:  dividendy

kolik je daň u dividendy? brokerjet mi strhnul 10%, nemá to být 15?

ČESKÝ TELECOM:  dane

Dotýkalo se v minulém roce.Tam jsem dopadl jakštakž. Tento rok to počítám stejně protože příjmy přiznat musím tak či tak ve správné výši, i když danit nebude co.

1 910 911 912 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

27.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz