Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:20
Akcie.cz»Diskuse»ČESKÝ TELECOM

Diskuse ČESKÝ TELECOM

Poslední příspěvky

26.6. 2026 23:20:29BCPPRMS
Aktuální kurz
 
 

 

 
270,50

+1,00 (+0,37%)

16:59 28.2. 2022

 

Přidat nový příspěvek

1 915 916 917 1027

ČESKÝ TELECOM:  Smůla

Já to seru. Nepřijde aspoň třídenní masakr ani za nic. Už zas se to otáčí nahoru...a všechno.

ČESKÝ TELECOM:  Easy Click

Jo ale když chci pak zase kupovat na Kobosu?Není třeba nic nikam převádět mezi účty?

ČESKÝ TELECOM:  Easy Click

Není mi jasné několik věcí : Když je podán pokyn EC a někdo mi koupí standardním pokynem s vysokými poplatky jen část lotu...Platím pouze 0,3 proc? Musím čekat, až to někdo vykoupí celé nebo to mohu stáhnout s tím, že prodám třeba jen půl minilotu. Poplatek pak zůstane pořád 0,3 i když sem nakonec neprodal celý minilot?
2. Jak to je s těma penězma. Když prodám, tak peníze jsou na Jumbo účtu...Počkám 3 dny a mohu zase kupovat na Kobosu nebo musím nějak ty peníze z Jumbo účtu převést na účet Fio?

ČESKÝ TELECOM:  Easy Click

Zdravím. Mám dotaz ohledně Easy Clicku : podání pokynu je zdarma. Platí se něco za zrušení pokynu? Kde najdu tabulku, kolik je minilot pro Easy Click pro každou akcií, kterou lze takhle obchodovat?

ČESKÝ TELECOM: 

26.10. 11:15 Master of Markets > je to přesně opačně, zisky z prodeje akcií, které máš déle jak půl roku jsou od daně osvobozeny

ČESKÝ TELECOM:  Šmejd

Co to je za kurevskou akcií ten Telekomín?Já už se na to nemůžu dívat. Toho bezcenného šupáka nikdo nechce. Ceny nad 460 jsou z oblasti sci-fi.

ČESKÝ TELECOM:  zhodnocení - cílovka 590

Cílovky nehrají roli. Telekomín přes 500 už nikdy nebude.Nemá na to. Jinak stačí se podívat na vývoj ostatních SPAD titulů za poslední 2 roky - až na Tabák poslední půlrok - šly o víc jak 100 procent minimálně nahoru. No a telešupák?Z 350 na 440. To je k smíchu.Za nějaký čas padne k 420.

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 12:51 lemming > tak to vypadá, že je to fakt online, díky !!!

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 12:50 spetr > ano, něco takového potřebuju, ale tohle je 15 minut zpožděný, takže k ničemu :( <br><br><b><i>""You get a charting package and what's awesome is they give you data and news for free (delayed 15 minutes).""</i><b>

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 12:51 lemming > ok, díky za info, tohle sem přesně potřeboval vědět :)

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 12:16 lemming > sorry, že tě furt otravuju, na optionsxpress jsem se zaregistroval, zkouknul jsem to a až odpoledne otevřou nasdaq tak to vyzkoušim, ale ještě bych se chtěl zeptat na poslední věc, musim mít založenej účet na optionsxpress abych od nich moh sosat ty data, nebo ne? případně za jak dlouho mě odstřihnou, když jim nepošlu papírovou smlouvu a $$$, nerad bych se v něčem 2hodiny šťoural a pak zjistil, že je to na nic, Medved Quote Tracker vyzkoušim, dík za tip, potřebuju něco real time zadarmo, <br><br> ostatní: jestli máte někdo ostatní nějaký tipy, tak sem s nima, dík

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 11:11 lemming > ty data to sosá přímo z optionsxpress.com nebo z jinýho zdroje? zkoušel si ten applet dekompilovat?

ČESKÝ TELECOM:  neroste

11.10. 10:53 lemming > je to real time, nebo 15-20 minut zpožděný jako na finance.yahoo.com nebo finance.google.com?

ČESKÝ TELECOM:  dividendy

kolik je daň u dividendy? brokerjet mi strhnul 10%, nemá to být 15?

ČESKÝ TELECOM:  dane

Dotýkalo se v minulém roce.Tam jsem dopadl jakštakž. Tento rok to počítám stejně protože příjmy přiznat musím tak či tak ve správné výši, i když danit nebude co.

ČESKÝ TELECOM:  dane

Jinak já nepoužívám žádnou metodu.Pokud mám papír víckrát nakoupený, tak vždy prodávám určitý předtím nakoupený počet kusů. Např. Koupil sem 10,16 a pak ještě 25 kusů a pak prodám třeba 16, tak je ocením cenou, za kterou jsem tehdy těch 16 koupil. Ne tak, že vezmu třeba 10 kusů za cenu těch 10 nakoupených a pak 6 za jinou cenu. Pak ještě kdyby těch 10 bylo nad 6 měsíců ale prodám 16, tak příjmy přiznám z 16 a ne jen z 6 kusů. Těch přesných 10 si nechám, až prodám přesně 10 a pak přijmy nehlásím.

ČESKÝ TELECOM:  DOTAZ:

FO,která nemá CP v obchodním majetku, si může použít co chce. Musí to ale sedět logicky. Můžete prodat posledně nakoupené CP a první, podle toho, jak vám to vyjde líp. Tento postup je ověřený a schválený.

ČESKÝ TELECOM:  Mozna stupidni dotaz...

Dobrý den,
Vaše úvaha má jednu chybu - pokud zítra nakoupíte v Kobosu, tak tyto cenné papíry budete moci prodat na RMS až po vypořádání nákupu, tj. až v T+3 odpoledne. A té době již samozřejmě i akcie na RMS budou bez nároku na dividendu, takže lze očekávat, že i tam cena poklesne podobně jako o tři dni dříve v KOBOSu.

ČESKÝ TELECOM:  tele

já se v tom teda až tak moc nevyznám, ale myslim si, že značné procento akcií vlastní různý investiční fondy, penzijní fondy, stavební spořitelny atd. a ty akcie držej pořád, takže cena po výplatě divi moc dolu nepůjde

ČESKÝ TELECOM:  Křišťálová koule

Ono taky nic jiného po tom lynčování na začátku června nezbývá než riskovat, pokud chci ty ztráty zmírnit...

1 915 916 917 1027

Graf O2 CZECH REPUBLIC, A.S.

26.06.2026
Graf - BAATELEC


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz