ČESKÝ TELECOM: nepoctivý broker
Klokan:BMW=FIO? ...pokud je tam rovná se, tak jsem zkušební jizdu u kamarada v BMW měl, byl jsem rád, že jsem nenarazil při tom do stromu jako kamarad již několikrat :-))
| 22.6. 2026 12:07:35 | BCPP | RMS |
| Aktuální kurz |
|
270,50+1,00 (+0,37%) 16:59 28.2. 2022 |
|---|
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 11:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Klokan:BMW=FIO? ...pokud je tam rovná se, tak jsem zkušební jizdu u kamarada v BMW měl, byl jsem rád, že jsem nenarazil při tom do stromu jako kamarad již několikrat :-))
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 10:50|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Moc bych ty 150 let stary aplikaci od FIA nevěřil, je optimalizovaná pro obchodování tak 10 lidi, tak pak se není čemu divit, když se něco děje a lidi se vrhnou do obchodování, že to padá...ale osobně fio nepouživam, takže bych nerad spekuloval :-)
reagovatzobrazit vlákno27.2. 2012 10:31|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Peva: Nevim jeslti tohle je záměrná fintička, pač neobchodování=žadn provize z obchodů, navíc si tim kazí reputaci a muže to pak svádět k odchodum ke konkurenci, při častém opakováním.
reagovatzobrazit vlákno26.2. 2012 16:43|kocan|(95.85.240.xxx)
A které jsou ty SLUŠNÉ AKCIE ?
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 16:03|kocan|(95.85.240.xxx)
Dneska v Praze chcípnul pes,nebo užjsou všichni na horách a lyžujou.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 15:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Taky jsem zvědav, kdy příjde nějaký masakr. Brát cokoliv při PXu nad 1000 je sebevražda. Mohlo by to spadnout aspoň někde k 950-ti. Po nedávném růstu přece neproběhla skoro žádná korekce.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 15:43|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Jestli mě uplně pamět neklame, když jsem v roce 2008 kupoval Tele...tak jsem si řikal, za 360 kaček, to je dobry cena když divi je 50 kaček na akcii...spousta nerozdělenyho zisku...postupem času se prodali nemovotosti, kde tele sidlí, nerozdělney zisk se rozdělil, zisk klesá...kdo kupuje ted za cenu 407, nevim kde vidi potencial k dalšímu růstu...""jedinej motor je tam buyback""...vyplacena divi z volneho cash flow snižuje vnitřní hodnotu akcie.
Nad 400 jsem vuči této akcii negativní.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 15:06|many|(85.207.10.xxx)
tele?? kráásný rozbory, který zdůvodňují, jak je některá akcie na odpis - aktuálně TELE. Přitom trend posledních dní a protočené objemy mluví o něčem zcela jiném. Vždycky se mi líbí, jak pát ""chytrých"" stojí proti davu ""pitomců"", kteří neumí počítat a vyhazujou prachy do luftu. Ale komu se chce chát proti větru ... budiž mu přáno.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 14:44|kocan|(95.85.240.xxx)
Je ta divi jistá.Co valná hromada?
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 13:29|zany|(193.86.121.xxx)
Já samozřejmě TELE věřím a že se letos podívá nad 420 a možná i výše, tak o tom nepochybuju. Jen jsem si chtěl přečíst názory ostatních na to zda se třeba ještě do měsíce podívá na 370. Tomu příliš sice neveřím, ale po nějakým výplachu by to možný bylo. A je zbytečný se tady různě urážet, pokud někdo věří tomu co říká, tak budiž mu přáno, ovšem tele za 270, je trochu utopie...
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 12:16|mize|(86.61.211.xxx)
Děkuji za info :-)
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 12:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Kodo: Zany už tu nějakej pátek je, takže si myslim že představu určitě má, s tim, že kdy někdo řekne nějakou domněnku se kterou se ztotožnuje, tak ho to muže víc utvrdit a může být klidnější, pokud jeho predikce byla správná :-)
mize: Pro tyhle případy je tu ""křižek"" :-)
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 11:06|mize|(86.61.211.xxx)
Plně souhlasím. Většina zde přítomných odborníků - ""dutých hlav"" - zde jen prezentují bezduché výplody/žvásty - viz.:
Neverici budou ztrestani a zemegulu rypakama ryt pro kousek zizali k veceri.
Opravdu ""rozumných"" názorů/rad je zde hodně málo. Zato jebancema apod. se to tu jen hemží.
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak to včerejší žehlení mě přišlo draho. Včera jsem za 815 Vigwam nevzal, dneska už jede nahoru...
reagovatzobrazit vlákno24.2. 2012 10:02|zany|(193.86.121.xxx)
410 nebo ještě pojede do měsíce vlak výš?
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:36|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak tehdy se to zdály být dobré ceny, když Krocan klesnul z 3800 a ECM z 2100...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:29|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jo, tento rok se zatím daří ale ztráty na ECM za 1400, Ester za 1600, Orco za 3300, Pegas za 700, Plíny za 300 a nyní hlavně CETV za 1600 a 400, to udělalo své...ty akcie držím všechny dodnes. A to je ono portfolio smrti :-). Ostatní tituly mám taky za šílené ceny ale jejich množství je vzhledem k těm výše uvedeným tak malé, že je vypisovat nebudu.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
včetně ECM...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 17:25|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Skoro všechny,co jsou ve SPADu včetně, které tam už není...
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 16:31|SuperGro|(90.177.160.xxx)
DEERRICK: Tipl bych že by tam mohlo byt i to ECM :D ...tam by se ta ztráta dobře počítala :-)
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Zlato zůstává pod tlakem vyšších sazeb
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Prodej majetku zajištěného v trestních řízeních například v souvislosti s investičními...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.